Borderský teriér / Border Terrier (FCI)

Plemená psov uznané a provizórne uznané FCI a organizáciami oficiálne spolupracujúcimi s FCI

Re: Bordérsky teriér / Border Terrier (FCI)

Poslaťod Offca » Str 10.08.2011 12:18

Monatko288 píše:My sme tiež na tejto spomínanej výstave boli minulý rok a tiež ešte nebola Adri zaočkovaná proti besnote. Pani pozerala do očkováku a pýtala sa koľko má mesiacov, ja som povedala, že štyri a pustili nás. :no:

Ked som ja šla s 3 mesačným štendom, vetoška na bráne mi vraví: "No ešteže čo! Keby už mala besnotu očkovanú, asi by som vám vynadala!" :heh:
Offca
V.I.P.
 
Príspevky: 3581
Bydlisko: Modranské lesy

Re: Bordérsky teriér / Border Terrier (FCI)

Poslaťod haus » Str 31.08.2011 10:26

nuz nas ani nik nemal skontrolovat :)
haus
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 23

Re: Bordérsky teriér / Border Terrier (FCI)

Poslaťod Lucky-Na » Str 31.08.2011 12:57

Hmm...ja sa chcem spýtať. Máte niekto s borderom skúsenosti aj čo sa týka poľovania? Do akého revíru sa hodí? Čo také "drsné" Oravské poľovačky v zime?
Lucky-Na
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 716

Re: Bordérsky teriér / Border Terrier (FCI)

Poslaťod kotrmelc » Pia 02.09.2011 8:22

Ak je použiteľný jagoš, tak úplne kľudne by mohol byť použitý aj bordérik. Samozrejme je to názor laika. Zhodou okolností, som sa včera rozprávala s poľovníkom, ktorý mi dokonca tvrdil, že v pohode aportuje aj kačky. Čo som si myslela, že je záležitosť (hlavne iných plemien setre, retrívre atď) :no:
kotrmelc
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 473
Bydlisko: Vráble

Re: Bordérsky teriér / Border Terrier (FCI)

Poslaťod waren » Pia 02.09.2011 13:10

jasne bez problemov. poloval som snim 3 mesiace tiez v horskom reviry a bez problemov.kamarat (majtel) ho pouziva v zmiesanom reviry,kde lovia aj par desiatok kusov drobnej.aport kacky,bazanta bez problemov,aj zajaca sa snazi,ale to skor vyzera ako tahanie ... :lol: strucne by som ho charakterizoval ako - lovecky univerzal do vrecka - :jop:
waren
BANNED
 
Príspevky: 154

Re: Bordérsky teriér / Border Terrier (FCI)

Poslaťod Marceliusko » Pia 02.09.2011 16:15

He He na prvej fotke v tejto téme sa moje nohe a môj Axík :winner:
Marceliusko
Okoloidúci
 
Príspevky: 2

Re: Bordérsky teriér / Border Terrier (FCI)

Poslaťod kotrmelc » Pia 02.09.2011 16:28

Marceliusko píše:He He na prvej fotke v tejto téme sa moje nohe a môj Axík :winner:

Čerta spomínaj :haha: Vitaj na DF Marceliusko :ahoj: A chytro idem pokukať toho tvojho Axíka :yes:
kotrmelc
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 473
Bydlisko: Vráble

Re: Borderský teriér / Border Terrier (FCI)

Poslaťod Marceliusko » Sob 03.09.2011 16:13

Dakujem pekne a "vitám" :jupi:
Marceliusko
Okoloidúci
 
Príspevky: 2

Re: Borderský teriér / Border Terrier (FCI)

Poslaťod haus » Uto 11.10.2011 12:47

ahojte, ako zimujete bordelakov? :)
haus
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 23

Re: Borderský teriér / Border Terrier (FCI)

Poslaťod Lenďa » Uto 11.10.2011 13:08

Nooo, Kubko prave dostal letny strih :lol: , teda v nedelu som ho komplet vytrimovala. Ale vraj ma byt pekna jesen a za mesiac ma chlpov dost a dost. Po vystave v Nitre uz zase budeme iba udrzovat fazonu. Podla toho, kam ho prihlasim na vystavy.
Lenďa
Junior
 
Príspevky: 206

Re: Borderský teriér / Border Terrier (FCI)

Poslaťod haus » Uto 11.10.2011 13:49

tu je nas Ben :)

pytam sa lebo mlady pan spava vonku, ci ho netreba nejako pripravit, teda okrem zateplenia a ,,dvierok" :)

http://www.youtube.com/watch?v=Nn5L3GnO4lU
haus
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 23

Re: Borderský teriér / Border Terrier (FCI)

Poslaťod Lenďa » Uto 11.10.2011 14:13

Uz je z neho cely mladenec, od bratislavskej vystavy sa pekne vytiahol.
Myslim, ze pri budicke staci dobre zateplenie a dvierka umiestnene tak, aby dovnutra nemohlo fukat. Akurat buda nesmie byt prilis velka, inak si ju nezahreje.
Lenďa
Junior
 
Príspevky: 206

Re: Borderský teriér / Border Terrier (FCI)

Poslaťod haus » Str 12.10.2011 17:41

od BA sa mu zmenil troska aj chrup a zacina ho mat velmi pekny..teda aspon si ja myslim...
a kazdemu ho ukazuje aky ho ma pekny :) teda ked sa hra tak sa ceri ako upir/votrelec :)
haus
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 23

Re: Borderský teriér / Border Terrier (FCI)

Poslaťod kotrmelc » Sob 15.10.2011 12:44

Haus, ja by som pridala do búdy ešte seno, našim psom sa velice pozdáva, keď je aj psík zašpinený, krásne to z neho po osušení opadá (na dno búdy) a psík ostáva stále v čistom, + krásne vonia ako koník, teda mne to vonia :ach:
Treba ho z času na čas vymeniť, ale krásne hreje.. Žiadne handry tie ťahajú vlhkosť.
kotrmelc
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 473
Bydlisko: Vráble

Re: Borderský teriér / Border Terrier (FCI)

Poslaťod haus » Pon 14.11.2011 14:24

ahojte,

tak zase ja :aplause:

mlady pan este nebol trimovany, uz ma ale ,,mrtve" chlpy..je to dobry napad trimovat ho teraz?

P.S: uz oslavujeme pol roka a jeden tyzden :)
haus
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 23

PredchádzajúciĎalší

Späť na Plemená psov FCI