Basendži / Basenji (FCI)

Plemená psov uznané a provizórne uznané FCI a organizáciami oficiálne spolupracujúcimi s FCI

Re: Basendži / Basenji (FCI)

Poslaťod kellee » Sob 01.03.2014 13:13

dufam, ze ho tu potom das, taketo videa vo mne budia nadej ze to s basenjim predsalen nejako pojde a bude mat aspon nejaku tu poslusnost,
Margita ja som na psy ktore pracuju vyslovene s clovekom, ale basenji je raz nadherny a holt u nas doma sme dvaja, co vyberaju, teda ja vyberam a manzel odsuhlasuje, no a na basenjiho mam od neho pozitivne ohlasy :lol:


Aloli píše:no super :lol: a ešte sa aj podobá na tú moju tigricu...presne takéto nejaké video chcem, aby s ňou natočila, tá jej cvičiteľka :lol:
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3036
Bydlisko: zapadákov

Re: Basendži / Basenji (FCI)

Poslaťod Margita » Sob 01.03.2014 13:17

mna by taky vyslovene sclovekompracujuci rozuloval,ale aj toto by ma rozculovalo :lol: preto mam teriera,on aj pracuje aj nepracuje :heh:
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: Basendži / Basenji (FCI)

Poslaťod Aloli » Sob 01.03.2014 13:19

Margita píše:Offtopic: pes sa nevybera podla toho ci sa ti paci ale hlavne ci ti vyhovuje povaha,mne sa basendzi tiez paci,ale nechcela by som :lol: mam sice rada samostatnejsie psy ale nie az takto :heh: jemu by to bolo asi jedno,ale ja by som z takeho psa bola nestastna :lol:

samozrejme, že basenji nie je pre každého, preto ich je aj tak málo a chválabohu...nie sú ešte prešlachtení,premnožení a nebehá tu kopa bezpapierových vrhov. o tom to je, že každému vyhovuje niečo iné, inak by tu bola nuda :lol:
Aloli
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11
Bydlisko: Trenčín

Predchádzajúci

Späť na Plemená psov FCI