Pražský krysařík (nFCI)

Plemená psov uznané a provizórne uznané FCI a organizáciami oficiálne spolupracujúcimi s FCI

Re: Pražský krysařík

Poslaťod ajuska » Ned 27.04.2008 14:31

ahojteeee...no ja sa pridaavam k vaam...mam takuu doma..e to ale maly hladkosrsty pinc..ale podoba sa..uz ma sedem rockov asik...a zuriva je viac ako nasi CSV... :heh: :heh: :heh: neobji sa nicoho...ked je za plotom...to je hrdinka...spava s mojou maminou, kedysi aj somnou, ale ja som ju kopala :pac: :lol: tak sa radsej presunula..xixi...ale je to velmi zlatunkyy havko..hlavne velmi doveruje a je zavisla na jej panovi....teda na mne :smile: ...a vie dat velikuu lasku...ale je mooc ziarlivaa...a velmi rada sa tuuuli s nasou macickou...sa olizuju navzajom...no zlatee to je...haha co sa tyka zasliapnutia, to je dost tazkeee..hehe..obcas sa to stalo, ale nic vazne ...a na cvicaku kedysi ked som s nou chodila, tak sa jej setci smiali....takee malinkee medzi NO a podobne...hehe...ale co...zakladnu poslusnost ma perfektnuu..to je hlavne.... :ahoj: :ahoj: :ahoj:
Naposledy upravil ajuska dňa Ned 27.04.2008 15:52, celkovo upravené 1
ajuska
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 374
Bydlisko: Dubnica nad Vahom

Re: Pražský krysařík

Poslaťod meraja » Ned 27.04.2008 14:43

ajuska ty mas ratlika a ne krysarika.to je ine plemeno. :smile:

Upozornujem vsetkych!!!!Ratlik je ine plemeno ako krysarik!!!!Krysarik je mensi a ma vacsie usi!

//editovať nevieš ?? :hmm:
//jukel
meraja
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2554
Bydlisko: Slovensko

Re: Pražský krysařík

Poslaťod Kača » Ned 27.04.2008 16:00

ulfi: snáĎ z CHS :jop:
Kača
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2501
Bydlisko: Žilina

Re: Pražský krysařík

Poslaťod Ulfheiðr » Ned 27.04.2008 19:32

http://www.fedar.wz.cz

len nejak im tá stránka vypadla, doteraz to šlo, tak hádam zajtra.
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852


Re: Pražský krysařík

Poslaťod Ulfheiðr » Štv 01.05.2008 22:23

Už je domááááá :jupi:
mein nerve, to je tak čosi malé, že by ste neverili :pac:
ja zamdlem. Hneď ako sa podarí tak odfotím.
Prikladám jednu promo fotku, je to ten na ľavo
Obrázok
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Re: Pražský krysařík

Poslaťod Bibiana » Štv 01.05.2008 22:27

Veľa radosti s maličkým štenátkom prajem :ahoj: Inak na fotešku sa moc teším, keďže maličké šteniatko maličkého plemienka som ešte nemvidela :hi: :smile:
Bibiana
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2299

Re: Pražský krysařík

Poslaťod Lucifer » Štv 01.05.2008 23:17

Ulfheiðr, ked sem budes pridavat fotku, tak ho prosim ak sa da, odfot s nejakym predmetom, aby sme si vedeli predstavit jeho drobnu "velkost". :no: Diky :jop:
When you bring a dog into your life, don’t just think of what you want from him. Think first of what he needs to make him happy. (Cesar Millan)
Lucifer
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1303
Bydlisko: Dunakiliti - Hungary

Re: Pražský krysařík

Poslaťod Fraga » Pia 02.05.2008 7:40

No teda Ulf :lol: gratulujeme k štendulínu :lol:
Jediný psík, ktorý má o sebe ešte vyššiu mienku, než jeho pyšný majiteľ, je jazvečíček ;o)
Obrázok
Keď ti život ponúka citrón, vypýtaj si tiež soľ a tequillu...
Fraga
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4437
Bydlisko: BA

Re: Pražský krysařík

Poslaťod Ulfheiðr » Pia 02.05.2008 8:01

No, aby nedošlo k omylu, nieje u nás, ale u mamky, teda 6 km od nás :lol:

Sme si robili srandu, že či má mama dobré makro na foťáku, keď ho bude chcieť fotiť, ale keď som ho prvý krát uvidela, tak tom fakt neverila vlastným očiam.
Len už aby sa mohli s Viggom stretnúť, lebo ešte nemá dokončenú ani prvú sériu očkovaní. Musia to pomali očkovať, také 700 gramové psíča :pac: Dnes , alebo v sobotu pôjdeme za vet a ten nám všetko povie, že kedy a ako.

Inak stále sa teší a ide mu chvostík odpadnúť. Dokonca včera po obyvačke vláčil raz tak veľkého plyšáka ako je on. Som sa smiala, že za rok bude vláčiť pneumatiku :heh: Všetko objavuje a skúma(neverili by ste, kde sa zmesí pes).
Inak už teraz je vidieť, že je to sebavedomý model, herec a moderátor, takže bude to ešte sranda. :angel:
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Re: Pražský krysařík

Poslaťod meraja » Pia 02.05.2008 8:12

No ja mám doma tiež také štena len ratlika.Narobi to strasne vela kriku a musim povedat ze si pri nom uzijes :heh:
Steniatka malych plemien su ovela zivsie ako velkych plemien.Moj je uz trochu vacsi nieje taky drobec ako ten tvoj.
meraja
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2554
Bydlisko: Slovensko

Re: Pražský krysařík

Poslaťod Vikiki22 » Pia 02.05.2008 18:06

To je sila, také malé šteňa! :lol: U nás by neviem, či vydržal. Na takomto veľkom dvore by sa aj stratilo... :heh: Ale gratulujem! :no:
Vikiki22
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11064
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: Pražský krysařík

Poslaťod Ulfheiðr » Sob 03.05.2008 8:05

Ďakujeme, :smile:
v našom byte by tiež nevydržal,máme tu veľký neporiadok. :hi:

V nedeľu budú asi spoločné foto, tak potom dodám. :foto:
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Re: Pražský krysařík

Poslaťod Fraga » Sob 03.05.2008 10:44

Vikiki22 píše:To je sila, také malé šteňa! :lol: U nás by neviem, či vydržal. Na takomto veľkom dvore by sa aj stratilo... :heh: Ale gratulujem! :no:

Tak to je pravda Vikiki ja ked som doniesla Pufinu, bola o niečo väčšia ako tenisová loptička. A teda mala som strach ju nechať samu na dvore bola by sa precpala aj okom na pletive :heh:
Jediný psík, ktorý má o sebe ešte vyššiu mienku, než jeho pyšný majiteľ, je jazvečíček ;o)
Obrázok
Keď ti život ponúka citrón, vypýtaj si tiež soľ a tequillu...
Fraga
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4437
Bydlisko: BA

Re: Pražský krysařík

Poslaťod Vikiki22 » Sob 03.05.2008 20:54

A u nás je to aj celkom nebezpečné! Taký malý šprntoš sa zmestí kamkoľvek! A my máme na všetkých stranách dvora veľkých psov. :heh:
Vikiki22
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11064
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

PredchádzajúciĎalší

Späť na Plemená psov FCI