Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

Leonberger (FCI)

Plemená psov uznané a provizórne uznané FCI a organizáciami oficiálne spolupracujúcimi s FCI

Re: Leonberger (FCI)

Poslaťod Leila Tobrok » Pia 23.11.2018 12:54

ona bola dlho o hodne nizsie nez jej surodenci, az teraz sa vyhupla. fakt, tam bol cez 5kg rozdiel az nie viac oproti ostatnym. neboj, dobehne to. ak nie je aj maly vyskou alebo tak, nerieisla by som to. nech ma normalnu postavu, nie vychudnutu ci tucnu. mne vraveli, ze je moc chuda, no nebola. na tom si trvam a aj 2 veterinari nezavisle na sebe ju ozaj vychvalili, ze ma uzasnu postavu. no chovatelia LEON mi tvrdili, ze je takmer "podvyzivena" :D vahu neries. len postavu. je to moj prvy obrik, ale podla mna radsej nech je stihla ako vypasena ako niektore psy, co vidim na vystave. robia im tym masu - kostru, lebo inak to nevedia dosiahnut. len tucnotou.
http://www.tobrok.sk
Home of breeds - Czechoslovakian wolfdog, Hovawart and Leonberger
Plánujeme vrhy G,H,Ch, I (CsW) - 2019
Leila Tobrok
Chovateľ
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Re: Leonberger (FCI)

Poslaťod pigie » Pia 23.11.2018 13:04

Leila Tobrok píše:ak nie je aj maly vyskou alebo tak

Je :haha: A mna teda hmota ako taka netrapi. Ale napr. Hugovi surodenci boli cca rovnaki. Hugo skoncil na 60kg a bratia na 80kg :heh: A teda v tom veku mali dvojnasobok kg ako tento tu :heh: Vysku uplne presne neviem porovnat, ta sa dost lisi u fundlov, ale cca je 5-7cm pod priemer :heh:
Ale ak bude zdravy, vsetko jedno. Ak nebude, tak ho budem na skripci natahovat! :au:
A tucnota je mi proti srsti... Ja nemozem ani vlastnit tucneho psa. Staci, ze som ja a chlap :haha:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Predchádzajúci

Späť na Plemená psov FCI