Jack Russel Teriér / Jack Russel Terrier (FCI)

Plemená psov uznané a provizórne uznané FCI a organizáciami oficiálne spolupracujúcimi s FCI

Re: Jack Russel Teriér / Jack Russel Terrier (FCI)

Poslaťod MisheliQ » Pia 05.09.2014 12:31

Offtopic: hej už aj ja tak, tieto posledné boli posledná kvapka, o lisovaných už nechcem ani počuť :joint:
grace over perfection
MisheliQ
Multišampión
 
Príspevky: 7844

Re: Jack Russel Teriér / Jack Russel Terrier (FCI)

Poslaťod maira6 » Pia 05.09.2014 12:47

Misheliq, tak odnes do útulku, tam sa potešia :smile:

No, pravdu povediac aj ja by som mohla skúsiť iné, len sa mi nechce študovať ten ich obsah, aby nemali v sebe kuracinu. Ale do budúcna sa možno ani ja nebude trápiť s objednávaním z Čiech a na spestrenie vyberiem niečo tuna.
,,Ono totiž není šedivých dnů, které bují svou všedností. To jsou jenom unavené oči, které nechtějí vidět jejich svátečnost.” Jan Werich
maira6
Hafan
 
Príspevky: 721

Re: Jack Russel Teriér / Jack Russel Terrier (FCI)

Poslaťod Bad » Pia 05.09.2014 12:51

maira6 píše:v zálohe mám ešte aj granule od baron.cz, za studena lisované, ktoré sa dajú kombinovať s barfom

Platinum ti nežere?
Bad
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5691

Re: Jack Russel Teriér / Jack Russel Terrier (FCI)

Poslaťod maira6 » Pia 05.09.2014 12:56

Bad, ešte som neskúšala. Teraz mám s granulkami tak na pár mesiacov pokoj. Ty odporúčaš?
,,Ono totiž není šedivých dnů, které bují svou všedností. To jsou jenom unavené oči, které nechtějí vidět jejich svátečnost.” Jan Werich
maira6
Hafan
 
Príspevky: 721

Re: Jack Russel Teriér / Jack Russel Terrier (FCI)

Poslaťod Bad » Pia 05.09.2014 13:03

No, mi osobně moc nejedou :lol: , ale psi je mají jako pamlsky a taky k nim mají takový vztah, a když je žere i naše Veličentsvo Aribo, tak to je co říct :heh:
Bad
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5691

Re: Jack Russel Teriér / Jack Russel Terrier (FCI)

Poslaťod elfinka » Pia 05.09.2014 13:15

Offtopic: Ja som tiez chcela platinum kupit ze ako lepsie granulky na stopy + ako pamlsky. A nezachutili, dokonca ked sa mi na tabore vyvliekol z obojku na izbe a vyzral si vsetky pamlsky, tak sacik s platinom nechal tak, len ho natrhol, zistil co je dnu a znechutene to tam nechal lezat. Dvakrat.
Obrázok
elfinka
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3326
Bydlisko: Česká Kanada

Re: Jack Russel Teriér / Jack Russel Terrier (FCI)

Poslaťod maira6 » Pia 05.09.2014 13:18

tož, koľko psov, toľko chutí... :no:
,,Ono totiž není šedivých dnů, které bují svou všedností. To jsou jenom unavené oči, které nechtějí vidět jejich svátečnost.” Jan Werich
maira6
Hafan
 
Príspevky: 721

Re: Jack Russel Teriér / Jack Russel Terrier (FCI)

Poslaťod Marley1993 » Pia 05.09.2014 21:27

No tak dali sme Marleymu vyskusat 2 kridla, a len tak sa zaprasilo za nimi :heh: takze chutit mu to bude urcite, uz len spravit rozumne jedalnicek a hotovoo :smile:
Jeho srdce bije za dvoch. Najprv za svojho pána, až potom za seba.
Marley1993
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 27
Bydlisko: Nitra / Šahy

Re: Jack Russel Teriér / Jack Russel Terrier (FCI)

Poslaťod nufin » Štv 01.01.2015 21:21

Skusala som s krpatou BARF, najprv bola uplne nadsena, ale po troch tyzdnoch nechcela ani to :ua: a ona ked nechce jest tak kludne neje aj 5 dni, jej to je jedno.
Tak som teraz hladala nejake kvalitne granule - BARF je predsalen dost prace, a ked to nechce tak to nema zmysel. Kupila som jej Orijen, to uz tiez nechce. Fakt neviem co s nou mam robit, nic mi nechce poriadne zrat. Vzdy ju to po par tyzdnoch omrzi.

Inak ako zatial zimujete? Mate pre vasich Russelov dake oblecenie?
Rozmyslam ze krpatej kupim daku bundicku alebo nieco, na konci prechadzky sa trochu trasie. To doteraz nerobila, nikdy pre nu zima nebola problem.

A pripajam par fotiek :)
Prílohy
CAM00509.jpg
CAM00508.jpg
CAM00514.jpg
CAM00513.jpg
CAM00512.jpg
nufin
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 143
Bydlisko: Bratislava - Rusovce

Re: Jack Russel Teriér / Jack Russel Terrier (FCI)

Poslaťod Monika & Parsonky » Pia 02.01.2015 12:08

Ja bych nemenila krmivo, tí psi od hladu neumrú. Nechce, nech nežerie. Mňa už teda prestalo baviť sa im stále prispôsobovať. Vonku by si asi moc nenavyberali, čo budú žrať.

Ako to myslíš, že je s barfom veľa roboty? Ja ho pripravujem pre dvoch psov a nemám s tým nejak starosti, dám mäso, vločky, nejakú oblohu, zmiešam a majú na dva dni. Kŕmim ráno a večer. Občas dám kosti, rybu, vajco, mliečne a pod.
http://nellyandadri.webnode.sk/

"Bili sa vo mne dvaja ľudia: jeden bol ochotný urobiť čokoľvek, aby sa zachránil a druhý to bol ochotný kedykoľvek vzdať."
Dežo Ursíny.


"Stávaš sa navždy zodpovedným za to, čo si k sebe pripútal." Antoine De Saint Exupéry
Monika & Parsonky
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3009
Bydlisko: Trenčín

Re: Jack Russel Teriér / Jack Russel Terrier (FCI)

Poslaťod Aris » Pia 02.01.2015 12:52

nufin, ja síce nemám jacka, ale tiež som dosť riešila, že mi pes vôbec nechcel granule. Síce BARFujeme, ale niekedy sa inak nedá ako dať aj granule. Zo začiatku som to veľmi riešila, skúšala také a hentaké, pridávala konzervu, olej. Len aby mi to zjedol. Ale čím viac som vymýšľala ja tým viacej vymýšľal aj Rony, preto som si jedného dňa povedala dosť. Ja kŕmim len raz za deň, dala som večer, nechcel, zobrala som a dala až na druhý deň večer a keď nezjedol ani vtedy zase som zobrala. Takto som to spravila pár krát, medzitým pes dosť schudol, nuž ale čo, nebudem otrokom svojho psa :heh: . Mne osobne to príde, že tvoja fenka dosť vymýšľa pretože vie, že si to môže dovoliť a že zase dostane niečo iné a možno to bude lepšie.
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2682
Bydlisko: Kysuce

Re: Jack Russel Teriér / Jack Russel Terrier (FCI)

Poslaťod nufin » Pia 02.01.2015 13:16

Dost ludi mi hovori nech na to kaslem, ale nechcem krpatu nutit jest nieco co jej nechuti. Tak teraz dostava granule Orijen, obcas dostane Schesir - tuniak. A niekedy dostane varene mäso.

BARF je celkom dost roboty lebo to mäso treba nakuskovat - zamrazit v schopnych balickoch, potom zas v dostatocnom predstihu odmrazit - rozmixovat zeleninu, etc. Jednoducho to nie je len nasypat granule :no: (a teraz cez tyzden nie som doma, takze mama krmi psa)
nufin
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 143
Bydlisko: Bratislava - Rusovce

Re: Jack Russel Teriér / Jack Russel Terrier (FCI)

Poslaťod lila.claire » Pia 02.01.2015 14:15

nemusis krajat, ten pes ma.zuby :)
It´s not a bug; it´s a feature.
lila.claire
Big Dog
 
Príspevky: 1256
Bydlisko: Košice

Re: Jack Russel Teriér / Jack Russel Terrier (FCI)

Poslaťod Monika & Parsonky » Pia 02.01.2015 14:21

Komu niet rady, tomu niet pomoci. :haha:
Ja kupujem hovädzie kocky, nič nekrájam, nič nekúskujem. Vždy vyberiem 3, rozmrazí sa, dám k tomu vločky, mrkvu, morskú riasu (vraj na zuby :lol: ) a teda nemajú problém.
Tiež som až postupne dospela k názoru, že psi so mnou cvičiť nebudú. Darilo sa im to pomerne dlho.
http://nellyandadri.webnode.sk/

"Bili sa vo mne dvaja ľudia: jeden bol ochotný urobiť čokoľvek, aby sa zachránil a druhý to bol ochotný kedykoľvek vzdať."
Dežo Ursíny.


"Stávaš sa navždy zodpovedným za to, čo si k sebe pripútal." Antoine De Saint Exupéry
Monika & Parsonky
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3009
Bydlisko: Trenčín

Re: Jack Russel Teriér / Jack Russel Terrier (FCI)

Poslaťod nufin » Pia 02.01.2015 14:52

Musim krajat ked je to väcsi kus ako ma byt porcia :smile:

Ja jednoducho mojho psa nebudem nutit jest ked nieco jest nechce. Tak ked prestane jest jedno, skusime druhe.
nufin
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 143
Bydlisko: Bratislava - Rusovce

PredchádzajúciĎalší

Späť na Plemená psov FCI