Whippet (FCI)

Plemená psov uznané a provizórne uznané FCI a organizáciami oficiálne spolupracujúcimi s FCI

Re: Whippet (FCI)

Poslaťod Tiger » Pia 12.02.2016 21:03

Tak dnes sa voľačo u Tigra zlomilo. Neviem čo. Prišli sme z behu, tam mal vodu ale nepil, ale doma vonku zbadal misku a na môj údiv utekal k nej a takmer ju celú vypil. Po obede sme išli von na dvor a pri vchode má v takom plastovom vedierku vodu a zas k tomu vedierku a poriadne sa napil a to isté začal robiť vždy keď sme išli von. Vo vnútri ani ň. Misky má všelijaké od nerezovej až po keramickú ale aj plastové vedierko. Skúšal som všetko možné, poradili mi aj vedro, ale ani z toho nepil. Zrejme bol nejako zaseknutý na pitie alebo čo a postupne sa to uvoľňuje.
Tiger
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6
Bydlisko: Londýnska hmla pri DS

Re: Whippet (FCI)

Poslaťod Ulfheiðr » Ned 14.02.2016 16:01

Tiež mávam dni, keď sa zbadám, že som nevypila takmer nič a vôbec mi to fyzicky nechýba, aj čuranie je oka a naopak dni, keď pod 2-3 litre nejdem. A športujem furt rovnako. :nwm:

Možno keby šiel s pitím moc do výkyvov by som dala chcecknúť cukor v krvi do budúcna.
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Re: Whippet (FCI)

Poslaťod stWhippet » Ned 14.02.2016 21:22

V prvom rade pozdravujem a posielam pusinku Tigerkovi a netajím sa tým, ze som oňho mala vážny zaujem po tom, co nás koncom roka navždy opustila moja milovaná princezná Lady :plac:. V tej dobe bol uz u vás. To, ze som vás tu objavila je číra náhoda, nakoľko sem uz takmer vôbec nechodím :hi:. Budem rada ak sem budete prispievať častejšie :no: :ahoj:
Obrázok
stWhippet
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 184
Bydlisko: Hruboňovo - 18km od Nitry (pekne tichúčko tu je)

Re: Whippet (FCI)

Poslaťod usagi » Ned 14.02.2016 22:26

A cobsa jej stalo? :oo: veď ona bola este celkom mladá,nie? :nwm:
Je mi to ľúto :ua:
usagi
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3165
Bydlisko: NR

Re: Whippet (FCI)

Poslaťod stWhippet » Ned 14.02.2016 22:40

Rakovina ...
Obrázok
stWhippet
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 184
Bydlisko: Hruboňovo - 18km od Nitry (pekne tichúčko tu je)

Re: Whippet (FCI)

Poslaťod usagi » Ned 14.02.2016 22:43

Ach :ua:
usagi
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3165
Bydlisko: NR

Re: Whippet (FCI)

Poslaťod Tiger » Uto 16.02.2016 19:31

Pozdravujem StWhippet. Tiger sa má dobre, pije už o niečo lepšie, ale ešte to nie je 100%. Mal by trošku viac. Už aj pri výcviku pije viac, dnes asi 3dcl., ale doma dnes nič. Do jedla mu dávame vývar a tak mu tekutiny zvyšujeme. Ale stále pije málo. Každý deň robím aj foto Tigra, zopár ich dám do albumu sem a môžete ho vidieť. Veľmi rád behá a pri behu sa hraje s loptičkou tak, že si ju hádže.
Veľmi mi je ľúto, že Vám zomrela Lady, viem akú bolesť prežívate, lebo keď nás opustil náš Tazi tak sme boli psychicky na dne, tak sme ho milovali, ale teraz postupne už jeho priestor vypĺňa Tiger.
Tiger
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6
Bydlisko: Londýnska hmla pri DS

Re: Whippet (FCI)

Poslaťod hruska » Uto 16.02.2016 20:01

a cim krmis? Mne psi na barfe nepiju skoro vobec
hruska
Multišampión
 
Príspevky: 7379

Re: Whippet (FCI)

Poslaťod Tiger » Str 17.02.2016 10:43

Dostáva stravu 3x denne, ráno a večer granule Ekanube a na obed má ryžu s po mletým mäskom alebo vnútornosťami. Všetko to zalievam buď vývarom alebo vodou. Ráno žerie veľmi málo, obed spraská za 3 sekundy a večeru si rozdelí na dva krát. Tesne pred spaním zblajzne to čo si nechal a šupne sa do pelíšku a spinká v jednom kuse až do rána.
Tiger
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6
Bydlisko: Londýnska hmla pri DS

Re: Whippet (FCI)

Poslaťod stWhippet » Štv 18.02.2016 12:44

hruska píše:a cim krmis? Mne psi na barfe nepiju skoro vobec

U nás taktiež, vodou si Dakotka len sem tam večer preplachne papulku. A je aktívna, úplne zdravá. U chrtov je známe, ze pijú menej. :no:
Obrázok
stWhippet
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 184
Bydlisko: Hruboňovo - 18km od Nitry (pekne tichúčko tu je)

Re: Whippet (FCI)

Poslaťod Wickyy & Classy » Ned 28.02.2016 15:43

Toto ja riešim furt, lebo Vici načapem možno tak raz do týždňa, že pije vodu (sotva tri glgy). Ale ciká o106, ešte stále sa jej niekedy podarí vypýtať sa hlboko v noci von, lebo jej straaašne treba cikať. :nwm: tak ja už neviem, že či pije pozabučky, alebo dostáva dosť vody v jedle alebo niečo nie je ok...

Mimochodom, minulý týždeň sme mali workshop s chrtidlami. Obzvlášť vipeti boli riadne vymakaní, až som sa nestíhala čudovať...to len ja som mala s tou svojou také divné problémy? :ha: Zbožňujem ten ich spôsob nažívania, najradšej by som brala z každého chrťáckeho plemena aspoň po jednom kuse!
Wickyy & Classy
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1841

Re: Whippet (FCI)

Poslaťod wer » Ned 28.02.2016 16:04

Ulf urobila chrtom antireklamu, ty to trosku vyvazujes teraz :heh:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12740
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Whippet (FCI)

Poslaťod hruska » Ned 28.02.2016 16:08

podla mna ulf trocha prehana :D
hruska
Multišampión
 
Príspevky: 7379

Re: Whippet (FCI)

Poslaťod janajka » Ned 28.02.2016 16:14

to je super. :jop: si super ze sa im venujes
janajka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3530
Bydlisko: Vysoke Tatry - Smokovec

Re: Whippet (FCI)

Poslaťod Wickyy & Classy » Pon 29.02.2016 21:46

wer píše:Ulf urobila chrtom antireklamu, ty to trosku vyvazujes teraz :heh:


iba troškuuu?! no ale fakt je, že každý jedinec je celkom odlišný, ja si tiež idem miestami vlasy vytrhať :ha:

To znie akoby som robila nejakú dobročinnú vec :ha: , ale v skutku ma to len baví. Keď oni sú tak...iní. Majú krásnu a čistú reč tela, s takou mne sa doteraz najlepšie pracovalo.
Wickyy & Classy
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1841

PredchádzajúciĎalší

Späť na Plemená psov FCI