Japonský čin / Chin (FCI)

Plemená psov uznané a provizórne uznané FCI a organizáciami oficiálne spolupracujúcimi s FCI

Re: Japan chin

Poslaťod Diandra » Sob 20.06.2009 20:47

papiere nie su len o tom ci mozes chodit na vystavy alebo nie.

* 14.2.2011 prečistená téma od OT. (Vikiki22)
Obrázok
Diandra
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1537
Bydlisko: Žbince

Re: Japonský čin / Chin (FCI)

Poslaťod MisheliQ » Ned 08.01.2012 16:02

ObrázokObrázok
Neviete od koho môže byť psík???
Predám celý chov Japan chin. Mám 4 sučky a 2 psíkov. Hnedý psík je s PP. Ostatní sú bez PP. Vek je od 1 do 5 rokov. Fenky sú výborné a bezproblémové matky. Psíkovia spoľahlivý, bývajú po nich početné vrhy. Najradšej by som ich predala jednému chovateľovi. Sú naučené všetky spolu. Cena za všetkých 450 €. Predávam ich z vážnych zdravotných dôvodov.
Iveta
0903534767
Brezno

http://zvierata.bazos.sk/inzerat/123958 ... a-cena.php
grace over perfection
MisheliQ
Multišampión
 
Príspevky: 7844

Re: Japonský čin / Chin (FCI)

Poslaťod kalendarka » Uto 21.10.2014 13:15

Ja som si kúpila japonského čina a som velmi spokojná , myslím ze je to idealny psík do bytu , lebo nešteka , nie je velký , cikat chodi na mačaci záchod , takže vonku stačí ist rano a večer , vydrží sám doma a vie sa aj sam zahrat . Predtým som mala maltezáka a tá starostlivosť bola náročnejšia , aj keď maltezaky sa mi stále páčia a mam ich rada .
Tu na fotkách vyzerajú tie japončíky dost velké ale naživo je to naozaj krásny psík , má taký mini ňufáčik . Majú výborný vzťah k detom a sú vhodné pre pracujúcich ludí , lebo sa vedia aj sami zabaviť , nerušia susedov .
kalendarka
Okoloidúci
 
Príspevky: 3

Predchádzajúci

Späť na Plemená psov FCI