Anglický kokeršpaniel / English Cocker Spaniel (FCI)

Plemená psov uznané a provizórne uznané FCI a organizáciami oficiálne spolupracujúcimi s FCI

Poslaťod p.j.jack » Pon 27.08.2007 19:06

ahoj,ano kokry su stavany aj na celorocny "pobyt"vonku.Len by nemal byt zavrety cely den v koterci,inak bude nestastny(ale to by bol kazdy)....A to ci sa bude znasat s goldenom,zalezi na oboch povach psikov.Treba skusit a potom sama uvidis.Kazdy pes je osobnost a kazdy ma svoju povahu.Tak ako clovek.Vela stastia prajem. :smile: Obrázok
p.j.jack
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 265
Bydlisko: Gbely

Poslaťod Lenka.Buddy » Pon 27.08.2007 22:05

diky..etš to aj tak nieje isté..kým mi dovolia psíka asi už kokrík v útulku nebude..tak si potom zoberiem niekoho iného..uvidím ešte..ale dúfam,že kokrík sa vydarí :no:
www.bafbaf.webnode.sk tu nájdete všetko o nás :)
Lenka.Buddy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2429
Bydlisko: Dolné Orešany

Poslaťod janovaliska » Uto 28.08.2007 20:43

Kokršpanieli, hlavne teda sučky sú welmi prítulní psy a majú radi ludsku spoločnosť. sú velmi inteligentní a rýchlo sa učia. Je pravda, že radi aportujú.

Pridávam aj fotku mojho kokra: NORA Obrázok Obrázok
janovaliska
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Poslaťod MisheliQ » Štv 30.08.2007 15:46

moja suseda má kríženca anglického kokeršpaniela s Cavalierom, je to sučka, ale zatiaľ to vyzerá, že má všetky znaky ang. kokríka, okrem ušiek, tie má vraj kratšie ako kokríci :jupi: , tu su jej fotky:

ObrázokObrázokObrázok

ObrázokObrázokObrázok
grace over perfection
MisheliQ
Multišampión
 
Príspevky: 7844

Poslaťod Lenka.Buddy » Štv 30.08.2007 15:51

jaké zlatučké :ha:
www.bafbaf.webnode.sk tu nájdete všetko o nás :)
Lenka.Buddy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2429
Bydlisko: Dolné Orešany

Poslaťod vlciacik » Štv 30.08.2007 19:29

jeeej taku by som chcela
vlciacik
BANNED
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 132

Poslaťod Lenka.Buddy » Ned 02.09.2007 9:11

kokríka už mať nebudem...už sa v útulku nenachádza :plac:
www.bafbaf.webnode.sk tu nájdete všetko o nás :)
Lenka.Buddy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2429
Bydlisko: Dolné Orešany

Poslaťod Mia » Ned 02.09.2007 10:30

noo ja mam tiez kokra a mam ju od 6mesiacov,tiez od po madarsky hovoriacich ludi,ale rychlo sa ucila ale kokriky potrebuju dvrdu ruku.....a s goldenom sa moze znasat aj ked ta moja ich nenavidi.....vonku moze byt celorocne ale potrebuje aspon dvoj-komorovu budu ktora bude poriadne zateplena....je to strasne vitalny pes potrebuje dlhe prechadzky a tiez nejaky sport ja som robila agility a a kokre su strasne neunavni aportaci....a tiez sa dokazu hodiny nahanat so psami aj s velkymi psami .....
Mia
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 57
Bydlisko: Martin

Poslaťod Mia » Ned 02.09.2007 10:31

to mi je luto..... :plac: :plac:
Mia
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 57
Bydlisko: Martin

Poslaťod Lenka.Buddy » Ned 02.09.2007 10:36

no aspoň má už domov..keď sa budete dať vyberiem si iného psíka..veď je ich veľa takých,ktorí potrebujú domov
www.bafbaf.webnode.sk tu nájdete všetko o nás :)
Lenka.Buddy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2429
Bydlisko: Dolné Orešany

Poslaťod Sirík » Ned 02.09.2007 14:03

no ja mam s kokrikmi mnoho skusenosti a mne sa viac pacia americke preto lebo maju kratku papulku :smile: pri kokrikoch nejde len o vychovu. stale menej a menej je skvelych kokrikov ako popisuju knizky o nich...lebo kokriky sa veľmi preslachtili...mnohe z nich sú zurive ale su aj take co maju krasnu povahu...napr. nasi znamy maju kokrika vola sa dingo a je perfekny len je teliatko a kazdemu sa vtiera ale ma sprostych panov..oni si myslia ze ked mu daju najest, odcervia ho, zaockuju a daju mu milion hraciek ze bude spokojny a bude doma...casto sa im tula po dedine ale chudacik ked bol maly tak sa mu venovali aj ich deti a teraz kaslu na neho a aj som s nimi pohadana ale pre moje psy ale to je nadlho...pripajam jeho fotku:

Obrázok Obrázok
Sirík
Junior
 
Príspevky: 298

Poslaťod p.j.jack » Ned 02.09.2007 17:49

je krasny....kazdy kto si chce mat doma nejake zvieratko sa stava zanho zodpovednym,preto ludia co nechaju zviera na pospas ulici a prestane ich po casi bavit ,su velmi chudobny vo svojom srdci.je to ubohost.

vela krat ludia vyhadzuju psov,macky niekde u cesty,ale len vypustia na ulicu.

Zaujimalo by ma kolko je takych tulavych psov.Boli by ste ochotny tak si vsimnut u vas v dedine,v meste na venkove,kolko sa tam tula psikov???
p.j.jack
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 265
Bydlisko: Gbely

Poslaťod Lenka.Buddy » Ned 02.09.2007 19:11

no na to by sme mohli založiť tému a kto by bol ochotní by si počítal túlavých psíkov.. :no: ja by som spočítala..u nás bol jeden taký čo žil stále na ulici ..stále bol pred pánovym domom :plac:
www.bafbaf.webnode.sk tu nájdete všetko o nás :)
Lenka.Buddy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2429
Bydlisko: Dolné Orešany

Poslaťod MisheliQ » Ned 02.09.2007 19:28

vlciacik píše:jeeej taku by som chcela


heheh, aj ja :smile: ale sranda, že ako na fotkách vyzerá milo ale inak je to veľká diablica, nervák na 1. mieste...najducha malá, potvorská :ha:
grace over perfection
MisheliQ
Multišampión
 
Príspevky: 7844

Poslaťod p.j.jack » Ned 02.09.2007 19:29

ano suhlasim...nova tema by bola super :no:
p.j.jack
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 265
Bydlisko: Gbely

PredchádzajúciĎalší

Späť na Plemená psov FCI