Nemecký špic / Deutscher Spitz (FCI)

Plemená psov uznané a provizórne uznané FCI a organizáciami oficiálne spolupracujúcimi s FCI

Re: Nemecký špic / Deutscher Spitz

Poslaťod barbarabaloghova » Sob 14.12.2013 14:40

kellee píše:ahojte aj ja mam spica ale je nie cisty, ale krizeny no typicky spicovska povaha, ale moja laska, je uz stary ma 13,5 roka.
chcela by som si kupit toho trpaslicieho, ale chcem sa skor opytat daju sa aj tieto dropce cvicit??? akoze nie nieco hrozne len ma zaujima skor poslusnost



ja mam trpasličieho a je velmi poslusna a vsetko rychlo chape a velmi ju to bavi ked sa uči nejaky novy trik nema rada len mrtveho psa :D a aj agility ju hrozne bavi
barbarabaloghova
Snoopy
 
Príspevky: 100

Re: Nemecký špic / Deutscher Spitz

Poslaťod barbarabaloghova » Sob 14.12.2013 14:42

Amaguk píše:kazdy pes sa da cvicit :no:
spic je mozno o cosi tvrdohlavsin nez ine plemena...ale to asi vies, kedze mas doma psa s typicky spicou povahou :no:


nemozem suhlasit :lol: špicika mam ale teda tvrdohlava nie je ani som nic take nikdy o nich nepocula akurat opak :jop:
barbarabaloghova
Snoopy
 
Príspevky: 100

Re: Nemecký špic / Deutscher Spitz

Poslaťod barbarabaloghova » Sob 14.12.2013 15:11

Kikz píše:http://picasaweb.google.sk/coriBOChurricane/NavstevaUBennyho#

Nemecky spic a spic pomerian to su dve rozdielne alebo dve rovnake plemena ? :nwm:
Moja teta ma tohoto pesa a je to pomerian, nem. spicik, vraj ma aj papiere (teda dufam ze si nemyli papiere a "papiere" al. ockovak :ach: ale to snad nie) no z akej chovky neviem, zistim. :smile: Inac je to neskutocny gumkac a nonstopaporter :lol: taka chlpata gulicka plna energie :hi:

Obrázok
Obrázok
Obrázok



na SK sa posudzuje trpasliči spic a pom dohromady v amerike su zasa len pomeraniani ak tam dovezete aj aleho spiča je to pom a pom ma vyzerat ako hracka ma viac splosteny cumak jeho srst sa upravuje je menši a aby vznikol tak sa spic krizil s japonskym chinom a ešte s jednym plemenom ale neviem si spomenut ma mat osrstene labky chvost sa ma takmer dotykat hlavy na cele maju byt chlpy celkovo ma pripominat plysove zvieratko :lol: a pomeranian ma 2 varianty anglicky a americky
barbarabaloghova
Snoopy
 
Príspevky: 100

Re: Nemecký špic / Deutscher Spitz (FCI)

Poslaťod Wyerka & Isis » Štv 19.12.2013 13:42

Barbara: prepac, ale tvoja charakteristika poma ma dostala do kolien :heh: :heh: kebyze neviem ako vyzeraju pomovia tak podla tvojho popisu by som ho nakreslila asi ako hlavu nahaca s chocholom, cumakom ako buldog a vzrastom cicavy :haha:
Inak odkial mas fenecku?
čo žije, je živé, nemože byť vec! tvoj najlepší priateľ je pes, maj srdce! ♥
Wyerka & Isis
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 220
Bydlisko: Zilina

Re: Nemecký špic / Deutscher Spitz (FCI)

Poslaťod barbarabaloghova » Ned 22.12.2013 2:01

Wyerka & Isis píše:Barbara: prepac, ale tvoja charakteristika poma ma dostala do kolien :heh: :heh: kebyze neviem ako vyzeraju pomovia tak podla tvojho popisu by som ho nakreslila asi ako hlavu nahaca s chocholom, cumakom ako buldog a vzrastom cicavy :haha:
Inak odkial mas fenecku?



prepacte ze sa nevyjadrujem tak odborne ako vy ale mslim ze to vobec nie je take vtipne len ste asi moc angazovana tak sa robite aj moc dolezita :smile: :no: asi nemate velmi dobru predstavivost ani ste neni dobra v kresleni ... lebo ked sa pozriete na normalneho spica tak ma ovela viac vystupeny cumak nepovedala som ze pomeranian jetypicke brachylocefalicke plemeno aby ste si predstavovali bulldoga a uz vobec neviem ako ste sa dostali k nahacovy ... a pomeraniani vyzeraju skutocne ako plysovi medvedici co je hračka ale prepacte nabuduce sa budem vyjadrovat tak velmi mudro a dolezito ako vy :yes: a prekopirovavat popisy z nejakeho odborneho clanku
barbarabaloghova
Snoopy
 
Príspevky: 100

Re: Nemecký špic / Deutscher Spitz (FCI)

Poslaťod kellee » Štv 02.01.2014 22:31

ludkovia vpadnem vam sem :lol: zajtra mi pride fenka trpaslicieho spica, je od mnozitela a ja ju beriem do docasky kym sa jej nenajde majitel. tak snad to zvladneme. vraj ma super povahu je jemna a mila, tak som zvedava ako to dopadne potom sem nahodim nejake fotky. drzte mi palce
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3036
Bydlisko: zapadákov

Re: Nemecký špic / Deutscher Spitz (FCI)

Poslaťod Wyerka & Isis » Pia 03.01.2014 11:34

kellee píše:ludkovia vpadnem vam sem :lol: zajtra mi pride fenka trpaslicieho spica, je od mnozitela a ja ju beriem do docasky kym sa jej nenajde majitel. tak snad to zvladneme. vraj ma super povahu je jemna a mila, tak som zvedava ako to dopadne potom sem nahodim nejake fotky. drzte mi palce


jeeeej to je uzasne, si dobra dusicka :jop: moja mamina si tiez zobrala pred Vianocami fenecku trpaslika od Pomoc psom :jupi: je uzasna, jemnucka a strasne zlata, daj potom foto
čo žije, je živé, nemože byť vec! tvoj najlepší priateľ je pes, maj srdce! ♥
Wyerka & Isis
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 220
Bydlisko: Zilina

Re: Nemecký špic / Deutscher Spitz (FCI)

Poslaťod Wyerka & Isis » Pia 03.01.2014 11:36

prepacte ze sa nevyjadrujem tak odborne ako vy ale mslim ze to vobec nie je take vtipne len ste asi moc angazovana tak sa robite aj moc dolezita :smile: :no: asi nemate velmi dobru predstavivost ani ste neni dobra v kresleni ... lebo ked sa pozriete na normalneho spica tak ma ovela viac vystupeny cumak nepovedala som ze pomeranian jetypicke brachylocefalicke plemeno aby ste si predstavovali bulldoga a uz vobec neviem ako ste sa dostali k nahacovy ... a pomeraniani vyzeraju skutocne ako plysovi medvedici co je hračka ale prepacte nabuduce sa budem vyjadrovat tak velmi mudro a dolezito ako vy :yes: a prekopirovavat popisy z nejakeho odborneho clanku


myslela som to zo srandy, mala som dobru naladu a predstavivost mam velmi dobru takze mi to prislo taketo :no: nechcela som nikoho urazit a dolezita sa nerobim, lebo nemam preco... inak na fore si vsetci tykaju, takze vykat nemusis
čo žije, je živé, nemože byť vec! tvoj najlepší priateľ je pes, maj srdce! ♥
Wyerka & Isis
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 220
Bydlisko: Zilina

Re: Nemecký špic / Deutscher Spitz (FCI)

Poslaťod kellee » Sob 04.01.2014 18:20

tak sa u nas dlho neohriala. zajtra odchadza do noveho domova :aaa:



Obrázok
uz ju mame
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3036
Bydlisko: zapadákov

Re: Nemecký špic / Deutscher Spitz (FCI)

Poslaťod barbarabaloghova » Štv 09.01.2014 12:06

Wyerka & Isis píše:
prepacte ze sa nevyjadrujem tak odborne ako vy ale mslim ze to vobec nie je take vtipne len ste asi moc angazovana tak sa robite aj moc dolezita :smile: :no: asi nemate velmi dobru predstavivost ani ste neni dobra v kresleni ... lebo ked sa pozriete na normalneho spica tak ma ovela viac vystupeny cumak nepovedala som ze pomeranian jetypicke brachylocefalicke plemeno aby ste si predstavovali bulldoga a uz vobec neviem ako ste sa dostali k nahacovy ... a pomeraniani vyzeraju skutocne ako plysovi medvedici co je hračka ale prepacte nabuduce sa budem vyjadrovat tak velmi mudro a dolezito ako vy :yes: a prekopirovavat popisy z nejakeho odborneho clanku


myslela som to zo srandy, mala som dobru naladu a predstavivost mam velmi dobru takze mi to prislo taketo :no: nechcela som nikoho urazit a dolezita sa nerobim, lebo nemam preco... inak na fore si vsetci tykaju, takze vykat nemusis

v poriadku :smile:
barbarabaloghova
Snoopy
 
Príspevky: 100

Re: Nemecký špic / Deutscher Spitz (FCI)

Poslaťod Wyerka & Isis » Pia 10.01.2014 0:32

barbarabaloghova píše:
Wyerka & Isis píše:
prepacte ze sa nevyjadrujem tak odborne ako vy ale mslim ze to vobec nie je take vtipne len ste asi moc angazovana tak sa robite aj moc dolezita :smile: :no: asi nemate velmi dobru predstavivost ani ste neni dobra v kresleni ... lebo ked sa pozriete na normalneho spica tak ma ovela viac vystupeny cumak nepovedala som ze pomeranian jetypicke brachylocefalicke plemeno aby ste si predstavovali bulldoga a uz vobec neviem ako ste sa dostali k nahacovy ... a pomeraniani vyzeraju skutocne ako plysovi medvedici co je hračka ale prepacte nabuduce sa budem vyjadrovat tak velmi mudro a dolezito ako vy :yes: a prekopirovavat popisy z nejakeho odborneho clanku


myslela som to zo srandy, mala som dobru naladu a predstavivost mam velmi dobru takze mi to prislo taketo :no: nechcela som nikoho urazit a dolezita sa nerobim, lebo nemam preco... inak na fore si vsetci tykaju, takze vykat nemusis

v poriadku :smile:


dakujem, som rada, ze sa uz nehnevame :smile: prezradis odkial mas trpaslicka ?
čo žije, je živé, nemože byť vec! tvoj najlepší priateľ je pes, maj srdce! ♥
Wyerka & Isis
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 220
Bydlisko: Zilina

Re: Nemecký špic / Deutscher Spitz (FCI)

Poslaťod Wyerka & Isis » Pia 10.01.2014 0:32

kellee píše:tak sa u nas dlho neohriala. zajtra odchadza do noveho domova :aaa:



Obrázok
uz ju mame



jupiiiiiiiiiiii to je super :aaa: :aplause: :winner:
čo žije, je živé, nemože byť vec! tvoj najlepší priateľ je pes, maj srdce! ♥
Wyerka & Isis
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 220
Bydlisko: Zilina

Re: Nemecký špic / Deutscher Spitz (FCI)

Poslaťod JANULIK2008 » Pia 28.02.2014 13:30

no nemiluj ju ... naša láska jediná :) http://tinypic.com/r/16c5j4y/8
Ako sa chováš ku zvieratám, taký si človek.
Obrázok
JANULIK2008
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 164
Bydlisko: Košice-Šaca :)

Re: Nemecký špic / Deutscher Spitz (FCI)

Poslaťod amaris111 » Štv 20.03.2014 19:15

Tie trpazlicie spice su strasne zlate, predtym sme mali bisonika ale toto je uplne ako plysacik :smile: len neviem najst normalnu cenu, co som pozerala inzeraty vsetko nad 1000eur a to sa mi uz zda prehnane :ua:
amaris111
Okoloidúci
 
Príspevky: 2

Re: Nemecký špic / Deutscher Spitz (FCI)

Poslaťod kellee » Pia 21.03.2014 6:16

a to nie su pomeriany? tie su take drahe, ale preco su trpasliky take drahe nechapem


amaris111 píše:Tie trpazlicie spice su strasne zlate, predtym sme mali bisonika ale toto je uplne ako plysacik :smile: len neviem najst normalnu cenu, co som pozerala inzeraty vsetko nad 1000eur a to sa mi uz zda prehnane :ua:
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3036
Bydlisko: zapadákov

PredchádzajúciĎalší

Späť na Plemená psov FCI