Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

Sibírsky husky / Siberian Husky (FCI)

Plemená psov uznané a provizórne uznané FCI a organizáciami oficiálne spolupracujúcimi s FCI

Re: Sibírsky husky / Siberian Husky (FCI)

Poslaťod kellee » Ned 10.01.2016 20:13

Offtopic: uz to tu niekto spominal najlepsie je hned kazdeho do.... namiesto poradenia
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Poslaťod vavrena » Ned 10.01.2016 20:48

Offtopic: Ale ako fakt, toto naozaj nebolo na mieste :ach: .

Lofas (inak ten nick, to ako vážne - významovo? :joint: ) - s tým kŕmením - presne ako popisuje Bad. :yes:

Privolanie - je tu aj samostatná téma, začni s tým, že neprivolávaj šteniatko vtedy, keď vieš, že nepríde - keď sa samo zabáva a hrá. Práve naopak, privolávaj ho k činnosti - na prechádzke kratučký šprint, doma k miske, k hračke.. nelákaj ho tými vecami, ale dostane ich za odmenu - docieliš tým, že bude prichádzať zvedavý, že čo bude nasledovať. Odmena by mala byť niečo lepšie, než čo práve vykonáva, preto ti teraz na dvore nepríde, keď sa hrá. Také malé šteňa si musí vybudovať reflex na povel "poďsem", ono ešte nevie, čo to znamená, chvíľočku to potrvá. Povel by mal byť radostný, vzbudiť presne to nadšenie na beh k majiteľovi. A keď jemne podrastie, pripni mu šnúru-stopovačku, aby si si zaistil privolanie v každej situácii, o práci s ňou tiež téma na fóre je.
vavrena
Moderátor
Obrázok užívateľa

Poslaťod hruska » Ned 10.01.2016 20:51

Offtopic: toto patri do desiatky madarskych slov, ktore poznam :heh:
hruska
Multišampión

Poslaťod vavrena » Ned 10.01.2016 20:55

Offtopic: Cenzúru na maďarské nadávky nemáme :heh:
vavrena
Moderátor
Obrázok užívateľa

Poslaťod Nisus » Ned 10.01.2016 22:02

Offtopic: Ako sa zdá, tak ani na slovenské :lol:
Ži a nechaj žiť...
Nisus
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod Lofas » Pon 11.01.2016 0:37

dakujem konečne za dobre rady, ja si to fakt vážim. vedel som že vela ludí prekruti očami, ked tu niekto napíše že si kupil huskyho a vie o nom asi len že ten pes musi mať vela pohybu a treba mu davať fyzicky zabrať. ale niesom zas žiaden hlupak, viem sa naučiť, čo to vymyslieť, a viem si nechať aj poradiť.. preto sa pytam, sice často vyzniem za retarda, ked sa opytam primitívnu blbosť., ale je mi to jedno, lebo možno ma traja vysmeju, a jeden mi poradí, a ja budem zas o krok ďalej,! :)

btw Lofas - ako nick , vznikol ešte pred vela rokmi, niekedy v puberte ked bežali prvé hry.. nevedel som aky nick, tak som zo srandynapisal toto.. tam somspoznal ludí z celej SR/CR, a potom prišlo cvičenie, a rozne dalšie fora, kde pod nim vystupuje,m :D hej viem že to znamena "konsky kok..." :D ale šak je to iba for fun :) nič za tym nehladajte :D
Lofas
Okoloidúci
Obrázok užívateľa

Poslaťod kellee » Pon 11.01.2016 8:03

dakujem konečne za dobre rady, ja si to fakt vážim. vedel som že vela ludí prekruti očami, ked tu niekto napíše že si kupil huskyho a vie o nom asi len že ten pes musi mať vela pohybu a treba mu davať fyzicky zabrať. ale niesom zas žiaden hlupak, viem sa naučiť, čo to vymyslieť, a viem si nechať aj poradiť.. preto sa pytam, sice často vyzniem za retarda, ked sa opytam primitívnu blbosť., ale je mi to jedno, lebo možno ma traja vysmeju, a jeden mi poradí, a ja budem zas o krok ďalej,! :)

kto sa opyta jesprostý 5 minút, kto sa neopýta je sprostý celý život. :smile:
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod naja » Pon 11.01.2016 8:05

Lofas píše: sice často vyzniem za retarda, ked sa opytam primitívnu blbosť.,

Neboj, nie si v tom sam :heh:
naja
Junior

Poslaťod balto33 » Uto 01.03.2016 15:53

V novom čísle časopisu Svět psu 3/2016 ktorý je už práve v predaji, je portrét plemena sibirsky husky :jop:
balto33
Snoopy
Obrázok užívateľa

Poslaťod Silvuch » Str 02.03.2016 9:09

nechce niekto kalendar SH 2016? PK, BA a okolie.
JSUT*

Dont panic
Silvuch
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod iDzavo » Str 09.03.2016 20:13

Obrázok
Obrázok
iDzavo
Okoloidúci

Poslaťod Enrique » Štv 10.03.2016 15:18

aké má nádherné oči :oo:

//Diskusia ohľadne vhodnosti SH a výberu psa presunuté do patričnej témy: viewtopic.php?f=3&t=3331&start=11220 . Vikiki22
Enrique
Nováčik

Sibírsky husky

Poslaťod Katharina321 » Uto 30.08.2016 0:51

Ahojte, mám 9 týždňového huskyho psa,má hnačku no hnačkou sa to nazvať nedá proste má riedku a niekedy takú strednú stolicu, kúpili sme mu granule a zistili sme že obsahujú iba 15% mäsa , a ostatné su samé kvasnice ( ktoré ho nafukujú ) a veľa ovocia , môže to byť tými granulami? Teraz momentálne je len 3x denne ( stačí mu 3x denne jest? ) a to papa varene kuracie mäso s cestovynami alebo s ryžou a trochu mu tam dáme s tých granul, ale sme objednali timber wolf ktoré obsahujú 68% mäsa, myslíte si že budú pre neho vhodné? A chcela by som sa ešte spýtať ako ho najľahšie naučiť povely ? ake povely by mal vedieť ovládať ma len 9týždňov ,starostlivosť, a čo nemôže jesť? Budem vďačná za každú jednu odpoveď .. :))
Katharina321
Okoloidúci

Re: Sibírsky husky

Poslaťod Slausa » Uto 30.08.2016 8:29

Napíš do Husky témy, do granúl a do výchovy. :no:
How many lightbulbs does it take to change people?

*kryčať*chémya*prýdem*oblyčky*robyť*rádyo*sanytka*ďyvá svyňa*hocy*musým*lýstok*
Slausa
Hafan
Obrázok užívateľa

Re: Sibírsky husky

Poslaťod Aris » Uto 30.08.2016 8:41

Prečo si niekto kúpi psa a nezistí si takéto veci DOPREDU? Podľa mňa je Timberwolf dobrá voľba, záleží od toho ako psíkovi sadne. Preštuduj si toto http://www.tobrok.sk/vyziva-stena.htm , pomôže ti to aj keď kŕmiš granulami. Ja sa nijak extrémne do výcviku psa nevyznám, ale 9 týždňov je pre mňa stále ešte len čas hlavne na hru, na budovanie vzťahu.
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa

PredchádzajúciĎalší

Späť na Plemená psov FCI