Sibírsky husky / Siberian Husky (FCI)

Plemená psov uznané a provizórne uznané FCI a organizáciami oficiálne spolupracujúcimi s FCI

Re: Sibírsky husky / Siberian Husky (FCI)

Poslaťod naja » Pon 11.01.2016 8:05

Lofas píše: sice často vyzniem za retarda, ked sa opytam primitívnu blbosť.,

Neboj, nie si v tom sam :heh:
naja
Junior
 
Príspevky: 266
Bydlisko: Poprad, momentalne Tirol, Osterreich

Re: Sibírsky husky / Siberian Husky (FCI)

Poslaťod balto33 » Uto 01.03.2016 15:53

V novom čísle časopisu Svět psu 3/2016 ktorý je už práve v predaji, je portrét plemena sibirsky husky :jop:
balto33
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 151

Re: Sibírsky husky / Siberian Husky (FCI)

Poslaťod Silvuch » Str 02.03.2016 9:09

nechce niekto kalendar SH 2016? PK, BA a okolie.
JSUT*

Dont panic
Silvuch
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6333
Bydlisko: Petržalka, vs srdco Malych Karpát

Re: Sibírsky husky / Siberian Husky (FCI)

Poslaťod iDzavo » Str 09.03.2016 20:13

Obrázok
Obrázok
iDzavo
Okoloidúci
 
Príspevky: 15

Re: Sibírsky husky / Siberian Husky (FCI)

Poslaťod Enrique » Štv 10.03.2016 15:18

aké má nádherné oči :oo:

//Diskusia ohľadne vhodnosti SH a výberu psa presunuté do patričnej témy: viewtopic.php?f=3&t=3331&start=11220 . Vikiki22
Enrique
Nováčik
 
Príspevky: 25

Sibírsky husky

Poslaťod Katharina321 » Uto 30.08.2016 0:51

Ahojte, mám 9 týždňového huskyho psa,má hnačku no hnačkou sa to nazvať nedá proste má riedku a niekedy takú strednú stolicu, kúpili sme mu granule a zistili sme že obsahujú iba 15% mäsa , a ostatné su samé kvasnice ( ktoré ho nafukujú ) a veľa ovocia , môže to byť tými granulami? Teraz momentálne je len 3x denne ( stačí mu 3x denne jest? ) a to papa varene kuracie mäso s cestovynami alebo s ryžou a trochu mu tam dáme s tých granul, ale sme objednali timber wolf ktoré obsahujú 68% mäsa, myslíte si že budú pre neho vhodné? A chcela by som sa ešte spýtať ako ho najľahšie naučiť povely ? ake povely by mal vedieť ovládať ma len 9týždňov ,starostlivosť, a čo nemôže jesť? Budem vďačná za každú jednu odpoveď .. :))
Katharina321
Okoloidúci
 
Príspevky: 3

Re: Sibírsky husky

Poslaťod Slausa » Uto 30.08.2016 8:29

Napíš do Husky témy, do granúl a do výchovy. :no:
Slausa
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1483

Re: Sibírsky husky

Poslaťod Aris » Uto 30.08.2016 8:41

Prečo si niekto kúpi psa a nezistí si takéto veci DOPREDU? Podľa mňa je Timberwolf dobrá voľba, záleží od toho ako psíkovi sadne. Preštuduj si toto http://www.tobrok.sk/vyziva-stena.htm , pomôže ti to aj keď kŕmiš granulami. Ja sa nijak extrémne do výcviku psa nevyznám, ale 9 týždňov je pre mňa stále ešte len čas hlavne na hru, na budovanie vzťahu.
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2681
Bydlisko: Kysuce

Re: Sibírsky husky / Siberian Husky (FCI)

Poslaťod Vikiki22 » Uto 30.08.2016 9:36

9 týždňové šteňa sa ešte len hrá, povely nepozná väčšinou žiadne. Zľahka a s hrou sa ale môže už učiť. V provom rade nájdi motiváciu - hračku, jedlo, ktoré bu na 100 % fungovať vo všetkých situáciách. Prvé, čo by šteňa malo vedieť, je privolávanie. A teda... Vycvičiť huskyho je naozaj umenie, pri väčšine ani jedlo a ani hračka nefunguje, resp. prestane v puberte fungovať. Prečo si si vybrala zrovna huskyho? Pre jeho krásne oči? :nwm:
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11060
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: Sibírsky husky / Siberian Husky (FCI)

Poslaťod Katharina321 » Uto 30.08.2016 9:55

Nie je pre jeho krásne oči. Ale kvôli povahe, kvôli nádhernej stavbe tela,kvôli inteligencii,a celkom rýchlo sa učí sadni,lahni a tak :) je s nim zábava , a keďže má atleticku postavu tak s nim behavam :)
Katharina321
Okoloidúci
 
Príspevky: 3

Re: Sibírsky husky / Siberian Husky (FCI)

Poslaťod wer » Uto 30.08.2016 10:48

Tfuuuu. Tie dovody sedia na ovciaka a absolutne nie na huskyho.. :no:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Sibírsky husky / Siberian Husky (FCI)

Poslaťod Nyssa » Uto 30.08.2016 10:57

Katharina321 píše: keďže má atleticku postavu tak s nim behavam :)

chceš mi povedať, že behávaš s 9-týždňovým štendom??? :oo:
"Nie vždy dostaneme psa, akého chceme, ale vždy dostaneme psa, akého potrebujeme"
Cesar Millan
Nyssa
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5077

Re: Sibírsky husky / Siberian Husky (FCI)

Poslaťod LiENKA » Uto 30.08.2016 13:08

Tipujem, ze ma hnacku pretoze mal velku dennu davku.. Aspon vacsinou mne sa zosrali, ked dostali viac..
A ako ho najlahsie nieco naucit? :heh: donekonecna mu to opakovat :heh: :heh: :heh:
LiENKA
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2771
Bydlisko: Trondheim

Re: Sibírsky husky / Siberian Husky (FCI)

Poslaťod maud » Sob 17.09.2016 12:35

my máme päť mesačného huskyho. máme ho len dva týždne, takže k nám prišiel ako päť mesačný. mám aj päť ročného brata a ten psík ho stále hryzie :ua: a o huskych som počula, že majú radi ľudí a deti, tak prečo ho hryzie? :no: a ostatných poslúcha, aj na prechádzke ho púšťame z vodítka, keď ho zavoláme, tak príde vždy. len ten brat :ua:
maud
Okoloidúci
 
Príspevky: 14

Re: Sibírsky husky / Siberian Husky (FCI)

Poslaťod Vikiki22 » Sob 17.09.2016 20:24

Lebo mu rastú nové zuby a potrebuje veľa veľa hrýzť. Každé takéto hryzenie brata treba nutne preorientovať na hračku.
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11060
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

PredchádzajúciĎalší

Späť na Plemená psov FCI