Barzoj / Russkaya Psovaya Borzaya, Borzoi (FCI)

Plemená psov uznané a provizórne uznané FCI a organizáciami oficiálne spolupracujúcimi s FCI

Re: Barzoj / Russkaya Psovaya Borzaya, Borzoi (FCI)

Poslaťod Vuvu » Štv 23.01.2014 17:44

Ulfheiðr píše:Frasa, neviem si predstaviť, ako by to bolo riešiteľné inak ako tým, že má človek prachy na operáciu. Nedali by sa osloviť v zahraničí nejaký rescue? Tam by na to snáď mohol mať niekto :money: Obávam sa, že tu by sme sa na to nedokázali ani vyzbierať. :nwm:


BTW čo sa týka zbierky na operáciu, ja som s kamarátkou robila na FB aukciu vecí pre psov, aby sme pomohli greyke z Irska a mohla pri svojej komplikovanej zlomenine absolvovať rehabilitácie vo Viedni, každý mal možnosť darovať niečo pre psov do nej, a vyzbierali sme vyše 800eur čo nie je málo :no: , ak sa chce všetko ide :no:
Vuvu
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 230
Bydlisko: Miloslavov

Re: Barzoj / Russkaya Psovaya Borzaya, Borzoi (FCI)

Poslaťod Ulfheiðr » Sob 25.01.2014 9:33

Hm, je to možné, ale nemám facebúúk, tak som také čosi nepostrehla. :smile: Písala som skôr o oslovení zahraničia preto, lebo SK komunita barzojárov, neviem. (viem, že ludia od grejov fungujú trochu na inej "úrovni" a je super, že ste niečo také dokázali). :jop:
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Re: Barzoj / Russkaya Psovaya Borzaya, Borzoi (FCI)

Poslaťod Char+Alyosha » Sob 25.01.2014 11:38

Nemám problém fenečke operáciu zaplatiť, mám problém nechať ju u daných majiteľov, odkúpiť ju z princípu nechcem, aby na nej nezarobili, a zároveň si ju nemôžem nechať u seba. Teda, ak by sa našiel majiteľ, na operáciu prispejem/zaplatím, ale najradšej by som bola, ak by ju nový majiteľ získal darovaním/odobratím a nedal pôvodným majiteľom ani cent.
Obrázok
Char+Alyosha
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 509

Re: Barzoj / Russkaya Psovaya Borzaya, Borzoi (FCI)

Poslaťod Vuvu » Sob 25.01.2014 20:51

Čítala som, že sa prípad malej barzojky riešil v Českej skupine pomoc chrtum ale jediný efekt zatiaľ je, že majiteľka zmenila foto v inzercii aby defekt nebol vidieť...
Neviem čo je lepšie, nie je správne takým ľudom platiť ale ak by bola v inzercii zadarmo tak by mohla skončiť aj veľmi zle, je veľa zlých ľudí a pes a ešte "značkový" zadarmo je lákadlo. Ak jej na fenke aspoň trochu záleží mala by sama požiadať o pomoc nejakú rescue organizáciu, ktorá má na výber domova určité kritéria a požiadavky. Tak sa adoptovala aj spomínaná greyka, doživotne bude mať hedikep ale má milujúci super domov...
Vuvu
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 230
Bydlisko: Miloslavov

Re: Barzoj / Russkaya Psovaya Borzaya, Borzoi (FCI)

Poslaťod hisham » Uto 04.02.2014 15:48

Ďalší krásny zojko na adopciu. Má PP, zomrel mu majiteľ. Všimajte, ako si chodí na prechádzkach na voľno.

Obrázok

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.719998614706913.1073741892.570852179621558&type=1
Nothing's ever lost forever, it's just caught inside the cushions of your couch
and when you find it you'll have such a nice surprise.

______
@haku.groen
hisham
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1189

Re: Barzoj / Russkaya Psovaya Borzaya, Borzoi (FCI)

Poslaťod camon » Uto 04.02.2014 15:57

zlaticko :love:
camon
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1613
Bydlisko: blizky vychod

Re: Barzoj / Russkaya Psovaya Borzaya, Borzoi (FCI)

Poslaťod Char+Alyosha » Uto 02.12.2014 10:07

Včera večer sa v Ivanke pri Dunaji stratili 2 samci plemena barzoj (utiekli zo záhrady). Ak niečo viete, volajte Erike +421 940 871 355.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =3&theater

Neviem, či je fotka dostupná aj ľuďom mimo FB.
Obrázok
Char+Alyosha
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 509


Re: Barzoj / Russkaya Psovaya Borzaya, Borzoi (FCI)

Poslaťod Ulfheiðr » Str 03.12.2014 17:45

https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... 834&type=1

:jupi:
ťutíci jedni.... :ach: :pusa: presne ten pohľad "ale mi sme nič neurobili, to sa stalo samo"
Chvala Bohu.
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Re: Barzoj / Russkaya Psovaya Borzaya, Borzoi (FCI)

Poslaťod Kimi Dante » Štv 15.06.2017 2:24

:aplause: Haló barzojíci kde ste?
Kimi Dante
Okoloidúci
 
Príspevky: 6
Bydlisko: Senec

Re: Barzoj / Russkaya Psovaya Borzaya, Borzoi (FCI)

Poslaťod Kimi Dante » Štv 15.06.2017 8:51

Ahojte, môj barzoj (11r.) má problém. je ako každý barzoj veľmi citlivý na bolesť , ale toto určite nepreháňa : keď stojí a zohne hlavu k zemi , bolesťou zakňučí. Behá a šprintuje ako srnec , ale dnes pre bolesť nechcel ani vstať z pelechu, a to sa ešte nestalo. Ale hlad bol silnejší , tak sa prekonal a vstal a rovno do kuchyne. Je to svalnatý a silný barzoj , už 5.rok necoursinguje a užíva si kľud dedinského prostredia. Mám strach z veku, alebo stretli ste sa s niečim takým?
Kimi Dante
Okoloidúci
 
Príspevky: 6
Bydlisko: Senec

Re: Barzoj / Russkaya Psovaya Borzaya, Borzoi (FCI)

Poslaťod bibika » Štv 15.06.2017 9:03

určite RTG krku by som mu nechala spraviť
bibika
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 746
Bydlisko: Banff, AB

Predchádzajúci

Späť na Plemená psov FCI