Jorkšírsky teriér / Yorkshire Terrier (FCI)

Plemená psov uznané a provizórne uznané FCI a organizáciami oficiálne spolupracujúcimi s FCI

Re: jorkšírsky teriér

Poslaťod Jimmyho mamka » Štv 24.04.2008 12:49

pekne si to povedal...aj ja som mala chuť jej niečo vyviesť, ale čo zmože moje slovo proti slovu tetky...povie, že bol na volno a mimo uzemie, mlade dosvečia a som nahrana...ale dufam, že tak, ako som ju mala portrestat ja ju potresta niekto kto je nad nami. :hmm:
Jimmyho mamka
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 100
Bydlisko: Řadějovice

Re: jorkšírsky teriér

Poslaťod Nia » Štv 24.04.2008 18:51

je mi luto velmi tvojho havinka, ale urcite sa na teba pozera zo spickovskeho neba. ludia, ktory nikdy nemali zvieratko nemaju k nemu vztah.kolkokrat som pocula na mojho psika ze fuj, ako ho mozes bozkavat...aboo znamy boli u nas na navsteve a maju take male dievcatko a ono sa chcela s endym hrat a ta teta povedala, ze fuj, nechytaj ho...hovorim, ze ake fuj, ten pes je cistejsi ako vy.ale toto su len slova, ale clovek ktory ublizi zvieratku musi byt neskutocne krutyyy....kks, vo mne by v takej situacii nieco vybuchlo a tetuska by schytala...co si to dovolila vobec...to je poskodenie cudzieho majetku....este by som sa s nou normalne aj sudila...svina jedna,urcite sa jej to vypomsti
Obrázok
Nia
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3073
Bydlisko: Levice

Re: jorkšírsky teriér

Poslaťod unicorn » Štv 24.04.2008 20:30

no to mas pravdu, ze je to poskodenie majetku. taketo pripady sa neraz stali, a daju sa aj vyhrat na sudoch. v niektorych pripadoch je za to aj basa. ale nie som pravnik, takze neviem ake okolnosti nato musia byt...
Obrázok
unicorn
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 693
Bydlisko: KE

Re: jorkšírsky teriér

Poslaťod Nia » Štv 24.04.2008 20:45

no ja som snad buduca pravnicka :heh: a ja by som sa sudila...uz nikto sice psika nevrati, ale to svinstvo bude potrestanee...ale myslim si, ze najskor financne, na basu to nie je. :fizel:
Obrázok
Nia
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3073
Bydlisko: Levice

Re: jorkšírsky teriér

Poslaťod NemesiS » Štv 24.04.2008 20:54

aj mne je to ľúto, čo sa ti stalo.
ja som chalan, a tí sú agresívnejšiej povahy, neviem, neviem, čo by som robil, keby mi pred očami zabila psa.
asy by som ju tam zmlátil , to by som sa už neovládal.
keď mi nervy stúpnu do hlavy, takisto ako aj pri čítaní tvojho príbehu, neovládam sa niekedy.
no tu by som to určite neľutoval.
Najhoršie je to mučivé čakanie na niečo, čo nikdy nepríde.
NemesiS
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 875
Bydlisko: Sobrance(19)

Re: jorkšírsky teriér

Poslaťod Lili » Štv 24.04.2008 21:27

booože... to je fakt strašnééé , jemi ho ľúto... :plac:
Lili
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 235
Bydlisko: Trenčianska Teplá

Re: jorkšírsky teriér

Poslaťod Iwka » Štv 24.04.2008 21:32

aj mne :plac: uprimnu sustrast a ked tu babku najblizsie stretnes daj jej pastovku aj za mna
Obrázok
Iwka
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1532
Bydlisko: Praha

Re: jorkšírsky teriér

Poslaťod Jimmyho mamka » Pia 25.04.2008 9:30

Všetkým ďakujem za pekné slová ľútosti.
Tá tetka ako som písala si odo mňa odniesla pasťovku a aj poriadne nadávok, ale určite to nebolo pre ňu potrestaním.Myslím si, že to nemala v tej hlavičke v poriadku a viete, vtedy som mala asi 17-18 rokov a súdiť sa ma ani nenapadlo...keby sa mi to stane teraz, neváhala by som a buď by som ju extra zmastila, alebo by som ju dala k súdu, to je jasné...alebo obi dva veci naraz.
Chvalabohu sa s nou už nikdy nestretnem, bolo to v Leviciach a s tým bývalím priateľom som sa už rozišla-koli Amorovi-lebo mi stále vyčítal a dával mi za vinu že sme o neho prišli.
Ako vravíte, je to poškodenie majetku, ale koho by to zaujímalo? Natrafila by som na nejakého nepsíčkara a jediné, čo by mi povedal by bolo: "mali ste si na neho dať pozor."
Spomienku na moje šteniatko-mojho Amora mi nikto nevezme a tá babka bude potrestaná bud na zemi, alebo v pekle.Uvidíme-ja verím v spravodlivosť, takže sa nebojím, že jej to len tak prejde :plac:
Jimmyho mamka
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 100
Bydlisko: Řadějovice

Re: jorkšírsky teriér

Poslaťod Scarlett-yorkovia » Pia 25.04.2008 15:28

Jimmyho mamka je mi ho luto :plac: ale uz dost o smutnych veciach, ja som tu nova a chcem Vam predstavit svojich yorkov:fenky-Abygalle a Lallinka
:psikovia-Tannus a Ceassar
Su to skvely hafovia a mam ich veeelmi rada.Je sice pravda, ze su aj zli.Kika ti moji su povahovo ako ten tvoj, a ze ho neudrzis :otaznik: co mam potom povedat ja? :jazyk: :smile: .Nia tvoj Energizer(Endy)je krasavec a mozes byt rada, ze je mierumilovny. :no:
Scarlett-yorkovia
BANNED
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 44
Bydlisko: Amerika (USA), Slovensko

Re: jorkšírsky teriér

Poslaťod marianna » Pia 25.04.2008 23:34

ahoj ked som citala tvoj clanok az mi vybehli slzy ani nevies ako mi je to luto mam tiez yorka je to moj pokladik
marianna
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5
Bydlisko: poprad

Re: jorkšírsky teriér

Poslaťod Nia » Sob 26.04.2008 10:11

Scarlett-yorkovia píše:Jimmyho mamka je mi ho luto :plac: ale uz dost o smutnych veciach, ja som tu nova a chcem Vam predstavit svojich yorkov:fenky-Abygalle a Lallinka
:psikovia-Tannus a Ceassar
Su to skvely hafovia a mam ich veeelmi rada.Je sice pravda, ze su aj zli.Kika ti moji su povahovo ako ten tvoj, a ze ho neudrzis :otaznik: co mam potom povedat ja? :jazyk: :smile: .Nia tvoj Energizer(Endy)je krasavec a mozes byt rada, ze je mierumilovny. :no:

jeeej dakujeeeeeem, endy sa urcite potesi :heh: . tak on je mierumilovny k cudzim ludom, ale inak je strasne divokyy a taky jaso :heh: ved to vystihuje aj meno :smile:
Obrázok
Nia
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3073
Bydlisko: Levice

Re: jorkšírsky teriér

Poslaťod Skorica » Sob 26.04.2008 11:48

Ahojte,
Dnes by som sa pravdepodobne mala stat majitelkou yorkshire teriera aj ja :jupi:
Uvidime teda ako to dopadne. Nasich som ukecala, posadila do auta a teraz su na ceste az do BB. ( Doteraz nechapem ako sa mi to podarilo)
Kupujeme malu fenku od jednej slecny, ktora si ju len prednedavnom kupila z chov. stanice a nema na nu dost casu tak ju predava dalej... Tak ak sa nestane nieco straaaaasne nepredvidatelne tak vecer poslem fotky :lol: Straaasne sa tesim :lol: Drzte mi palceeeee :aaa:
Skorica
Okoloidúci
 
Príspevky: 9

Re: jorkšírsky teriér

Poslaťod Scarlett-yorkovia » Sob 26.04.2008 16:37

Aj ti moji su strasne divoki Nia.Kiku muzno vyviedlo z miery to, ze som napisala: ze ho neudrzis co mam potom povedat ja?No Skorica kde su tie fotky :otaznik: Este som zabudla, byvam v 3-izbovom byte.

Obrázok Kym ja som krasne sedela...
...oni povystave hajali :heh: Obrázok
Toto su ti moji hafovia :smile:
Scarlett-yorkovia
BANNED
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 44
Bydlisko: Amerika (USA), Slovensko

Re: jorkšírsky teriér

Poslaťod Nia » Sob 26.04.2008 18:03

scarlett, mas kraaasnuckych yorkov,velmi peknu maju srst...moj ma len 6 mesiacov, tak este sa nacakam na taku srst, ale ze vraj ma velmi dobre predpoklady aby ju mal kvalitnu :jupi:

Skorica píše:Ahojte,
Dnes by som sa pravdepodobne mala stat majitelkou yorkshire teriera aj ja :jupi:
Uvidime teda ako to dopadne. Nasich som ukecala, posadila do auta a teraz su na ceste az do BB. ( Doteraz nechapem ako sa mi to podarilo)
Kupujeme malu fenku od jednej slecny, ktora si ju len prednedavnom kupila z chov. stanice a nema na nu dost casu tak ju predava dalej... Tak ak sa nestane nieco straaaaasne nepredvidatelne tak vecer poslem fotky :lol: Straaasne sa tesim :lol: Drzte mi palceeeee :aaa:

potooom ocakavame vsetci netrpezlivo fotecky noveho prirastku!!!bo ja som straaasne zvedavaaaaaaa
Obrázok
Nia
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3073
Bydlisko: Levice

Re: jorkšírsky teriér

Poslaťod Scarlett-yorkovia » Sob 26.04.2008 18:10

Nia to by si sa cudovala, moji maju len 2 roky.Ja som si ich priniesla z Ameriky.Vdaka za tu srst, maju ju aj velmi jemnucku (je o nu velka starostlivost).Daj este nejake foto Endyho.Prosíííííííííím :jop:
Scarlett-yorkovia
BANNED
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 44
Bydlisko: Amerika (USA), Slovensko

PredchádzajúciĎalší

Späť na Plemená psov FCI