Hovawart (FCI)

Plemená psov uznané a provizórne uznané FCI a organizáciami oficiálne spolupracujúcimi s FCI

Re: Hovawart (FCI)

Poslaťod elfinka » Ned 20.11.2016 20:35

Chceli ste video? Stale neverite, ze Fido uz naozaj cvici? Dokaz namiesto slubov :lol:

https://www.youtube.com/watch?v=qKLviKuNBKw

Chodza 17, odlozenia po 10, aport volny 7, cez prekazku 9 a splhom 15. Vysielacka 10
Akurat odlozenie do lahu a aport cez prekazku na videu neni lebo zlyhala technika. Pred prekazku som sa blba postavila tak, ze pes uz bol takmer mimo nej, tak nepochopil ze ma skocit tam (-5b). A na Acku ma nufak zachranil (alebo teda to, ze sme to do nemoty trenovali na metrovke :joint: ) lebo som hodila tak smatlavo, ze cinku bolo rovno vidiet z miesta kde sedel.

A na inu notu, nakoniec som sa ocitla neocakavane v skupinke na bonitacii, a zacinam chapat kvality svojho psiska. Ako je super, ze zvuky a podobne blbiny neriesi vobec, a zozral by kludne aj uplne cudzieho figuranta. Keby tak mal o kus viac zaujmu o korist a drajvu, bol by dokonaly, tak asi preto nema :joint:
Obrázok
elfinka
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3327
Bydlisko: Česká Kanada

Re: Hovawart (FCI)

Poslaťod hisham » Pon 21.11.2016 15:55

elfinka, som rada, ze ste s Fidom nasli spolocnu rec :jop:

A co to bol za pretek? Rozhodca prisny alebo mierny? Viac pokecu by som okolo toho prijala :aaa:
Nothing's ever lost forever, it's just caught inside the cushions of your couch
and when you find it you'll have such a nice surprise.

______
@haku.groen
hisham
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1189

Re: Hovawart (FCI)

Poslaťod Vikiki22 » Pon 21.11.2016 16:21

Pekné. :yes: A ten "horezadok" a nepatrné plazenie počas ľahu sa mi páčilo najviac. :lol:
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11060
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: Hovawart (FCI)

Poslaťod raky » Pia 25.11.2016 23:15

Elfinka - spravila si obrovský kus práce a úprimne klobúk dole... Vieš už sama - že nič nie je len tak a zadarmo... Ale z malého Fidopána - vyrástol pri tebe naozajstný Fidopán!!! Držím palce ďalej... :hi:
raky
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4149

Re: Hovawart (FCI)

Poslaťod elfinka » Sob 03.12.2016 18:47

raky - dakujem :hi:

Dnes po 2 tyzdnoch konecne na prechadzke - od Myjavy marodime, ja hned od utorka a Fido si nasledne rozrazil nohu :ach:
DSC_0218.jpg

15310795_10211042222321729_476027287_o.jpg
Obrázok
elfinka
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3327
Bydlisko: Česká Kanada

Re: Hovawart (FCI)

Poslaťod raky » Ned 04.12.2016 20:42

asi sa pilo z jedného pohára... :)
raky
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4149

Re: Hovawart (FCI)

Poslaťod Faya » Štv 22.12.2016 14:06

raky píše:asi sa pilo z jedného pohára... :)


myslím že sa i jedlo :D

elfinka - Fiďo ti rastie do krásy :)
Či bol jeho pes vycvičený, alebo nie, vždy bol na úrovni. Carol Lea Benjamin
Nie vždy dostaneme psa, akého chceme, ale vždy dostaneme psa, akého potrebujeme. Cesar Millan

Obrázok

Obrázok

vlcica → Faya 14.6.2013
Faya
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 575
Bydlisko: Bratislava

Re: Hovawart (FCI)

Poslaťod elfinka » Pia 30.12.2016 8:06

Vravela som, že sa odo mňa drží na prechádzke 50m? Kecám. Je to skôr 100.

Trošku si vylepšil privolanie keď vidí psa, pri otočke na päte aspoň temne zavrčí. On asi tie psy fakt nemá rád.

Obrázok
Obrázok
elfinka
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3327
Bydlisko: Česká Kanada

Re: Hovawart (FCI)

Poslaťod kives » Pia 30.12.2016 19:20

treba veriť. dnes sme tiež boli na výlete za kamoškami a v dedine sme stretli dvoch pouličných. fenka v pohode, pes oštekávač, dosť dlho ho to držalo, krpcovi som povedala iba nie a modlila sa, aby zasran nedošiel dosť blízko, tiež neviem čarovať, keď majiteľ nič. ale aj keď oštekával relatívne za zadkom, v pohode to ustál. som sa divila. ani nevrčal, len ignor. som neverila.
kives
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2890
Bydlisko: Košice

Re: Hovawart (FCI)

Poslaťod elfinka » Pia 30.12.2016 19:24

Joj naposledy, zhruba 2 mesiace dozadu som verila a skoncilo to tym ze zdrhol a siel toho psa trosku pobuchat kosikom po hlave :haha: Ale to sme sa nepochopili len s tou druhou pani, ona si myslela ze fido je fena, ja ze jej Bublina je fena a tak sa predsa obidu v pohode... no nie? No nie :heh: Bublina bol pes :haha:
Obrázok
elfinka
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3327
Bydlisko: Česká Kanada

Re: Hovawart (FCI)

Poslaťod kives » Pia 30.12.2016 19:46

:jop:
to mi pripomenulo NO (pes) s menom Tina. tiež to bolo prekvapko.
no nie, krpec bol na vodítku bez náhubku. ale fakt to zvládol výnimočne dobre, ovrčal ho len keď sa priblížil k jeho kamoške, ale to som zatrhla. ja zase až tak slepo nedôverujem :smile: . viem, že psy nedáva, viem, že sa ich bojí, tak radšej očakávam prieser.
kives
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2890
Bydlisko: Košice

Re: Hovawart (FCI)

Poslaťod pigie » Pia 30.12.2016 19:51

Elfinka, neviem preco, ale ty si sa mi dnes okamzite vybavila, ked som sla uzkou cestickou pomedzi 2 pozemky, oba ohradene, ale len cca metrova cesta medzi nimi. V pohode si idem a zrazu spoza plota zreval velky svajciar, ktoreho drzal len ten plot :heh: Hned potom, nez som kukla, kde mam psa, ako reaguje, si sa mi vybavila ty. Ze toto by prechadzka pre teba nebola :heh: Nas celu tu cesticku odprevadzal. Fry v tomto klop klop, on ked vidi, ze pes nemoze, tak pohoda, ale neviem neviem, keby si tam tak vosla s Fidom, tam nebolo ani miesta na zapretie, ani nebolo kam odstupit. Velmi bezpecna cesticka pre psickara :heh: Cestou spat som dufala, ze tam bude znova a natocim ho, ale uz ho asi zavreli, lebo teda moj chlap nadaval riadne, asi ho poculi :haha:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Hovawart (FCI)

Poslaťod elfinka » Sob 11.02.2017 12:35

Milujem toho psa :love: Všetci lyžujú a on mi robí parťáka pri nelyžovaní.

Aj keď pre náhodného okoloidúceho to asi nevyzerá že sme na prechádzke spolu, keďže má celkom vtipnú vzdialenosť v ktorej sa drží
Obrázok
Obrázok
elfinka
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3327
Bydlisko: Česká Kanada

Re: Hovawart (FCI)

Poslaťod Leila Tobrok » Sob 11.02.2017 12:36

nebojis sa polovnikov?
http://www.tobrok.sk
Plánujeme šteniatka, vrh "I" - Leonberger - zima 2022 / jar 2023
Leila Tobrok
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5940
Bydlisko: terra Illmer castri Zolgagyeriensis

Re: Hovawart (FCI)

Poslaťod elfinka » Sob 11.02.2017 12:38

Ani nie, má postroj v ktorom sa má každý druhý pýta či neni asistenčný a hlavne občas privolavam a zjavne poslúcha.

sent from my brick
Obrázok
elfinka
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3327
Bydlisko: Česká Kanada

PredchádzajúciĎalší

Späť na Plemená psov FCI