Peruánsky naháč / Perro Sin Pelo Del Perú (FCI)

Plemená psov uznané a provizórne uznané FCI a organizáciami oficiálne spolupracujúcimi s FCI

Re: Peruánsky naháč / Perro Sin Pelo Del Perú (FCI)

Poslaťod Vikiki22 » Sob 18.06.2011 10:06

Haluz. Ja som osrsteného xola ešte ani nevidela ani na obrázkoch. Ani som, popravde, nevedela, že vôbec sú. Vyzerá zaujímavo, skôr ako nejaký kríženec. :smile:
Vikiki22
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11064
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: Peruánsky naháč / Perro Sin Pelo Del Perú (FCI)

Poslaťod katkariinka » Sob 18.06.2011 10:16

Citala som, ze niektori chovatelia osrstenych peruancov/xolov utracaju :ua: Je tazko predat osrsteneho psa bezsrsteho plemena, o to viac, ak nemoze byt dalej pouzity v chove. a pritom by mali velky prinos - napr. kvoli lepsej stavbe tela ale aj kvoli zubom.
Videla som cesky inzerat na osrsteneho peruanka s PP za 2000CZK. :oo:
Nazory vyjadrene v prispevkoch vychadzaju z mojich skusenosti s vlastnymi psami a zo studia literatury. Nemam zlozene ziadne skusky. Som uplny laik. Kazda rada je bez zaruky a pouzitie na vlastne riziko. Ak mate pochybnosti, vyhladajte odbornu pomoc.
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3567
Bydlisko: Žilina

Re: Peruánsky naháč / Perro Sin Pelo Del Perú (FCI)

Poslaťod Vikiki22 » Sob 18.06.2011 10:26

Za 2000 Kč? To je nejak veľmi málo, nie? To musí byť dáky humbuk. :nie:
Vikiki22
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11064
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: Peruánsky naháč / Perro Sin Pelo Del Perú (FCI)

Poslaťod katkariinka » Sob 18.06.2011 11:25

Nie, to je proste o tom, ze nie je absolute ziadny dopyt po takom psovi. :nwm:
Nazory vyjadrene v prispevkoch vychadzaju z mojich skusenosti s vlastnymi psami a zo studia literatury. Nemam zlozene ziadne skusky. Som uplny laik. Kazda rada je bez zaruky a pouzitie na vlastne riziko. Ak mate pochybnosti, vyhladajte odbornu pomoc.
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3567
Bydlisko: Žilina

Re: Peruánsky naháč / Perro Sin Pelo Del Perú (FCI)

Poslaťod Lucka Wylde » Sob 18.06.2011 11:43

nie je to malo nakolko taky pes nema prakticky o nic vacsiu cenu ako akykolvek nahodne vyprodukovany vořech - ludia si kupuju nahace prave kvoli tomu ze nemaju srst a tym padom vyzeraju podivne :lol: takze si neviem predstavit ze by bol akykolvek dopyt po osrstenych varietach (okrem labutienky chochlackej) a tym padom sa ich zbavuju co je skoda nakolko by to mozno pomohlo zlepsit niektore zdravotne problemy ktore nahace bezne maju ako spominala katkarinka.. inac som pozerala coated AHT, tie z tych vsetkych vyzeraju asi najlepsie :jop:
*** life is too short for cheap wine & slow dogs ***
Lucka Wylde
Snoopy
 
Príspevky: 111
Bydlisko: BA

Re: Peruánsky naháč / Perro Sin Pelo Del Perú (FCI)

Poslaťod katkariinka » Sob 18.06.2011 12:52

Lucka, dik :no: Ono je to asi hlavne tym, ze AHT vznikli z osrsteneho plemena :lol: A aj genetika je tam uplne ina.
Ale s odbytom osrtenych AHT je to dost tazke aj v nasich koncinach. A pritom su velmi velmi dolezite. :ua: Moj dalsi nahy prirastok bude zo spojenia osrsteny x nahac :no:
Nazory vyjadrene v prispevkoch vychadzaju z mojich skusenosti s vlastnymi psami a zo studia literatury. Nemam zlozene ziadne skusky. Som uplny laik. Kazda rada je bez zaruky a pouzitie na vlastne riziko. Ak mate pochybnosti, vyhladajte odbornu pomoc.
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3567
Bydlisko: Žilina

Re: Peruánsky naháč / Perro Sin Pelo Del Perú (FCI)

Poslaťod MisheliQ » Uto 30.08.2011 16:26

bože, toto je hrozne zlaté mimi :love:
Obrázok

a toto :pusy:
Obrázok
grace over perfection
MisheliQ
Multišampión
 
Príspevky: 7844

Re: Peruánsky naháč / Perro Sin Pelo Del Perú (FCI)

Poslaťod lila.claire » Uto 30.08.2011 20:44

ach, tie usiska :aaa: a "rucicky", take hole labenky, och, krasne stenata :love:
odkial su?
It´s not a bug; it´s a feature.
lila.claire
Big Dog
 
Príspevky: 1256
Bydlisko: Košice

Re: Peruánsky naháč / Perro Sin Pelo Del Perú (FCI)

Poslaťod MisheliQ » Str 31.08.2011 9:29

1.fotka je odtiaľ http://www.peruvian-hairless-dogs.com/ a tú 2.fotku neviem teraz nájsť
grace over perfection
MisheliQ
Multišampión
 
Príspevky: 7844

Predchádzajúci

Späť na Plemená psov FCI