Switch to full style
Plemená psov uznané a provizórne uznané FCI a organizáciami oficiálne spolupracujúcimi s FCI
Odoslať odpoveď

Re: Nemecký ovčiak / Deutscher schäferhund (FCI)

Ned 09.12.2018 19:00

:lol:
ved to je len labka, to sa strati.... :smile:

Re: Nemecký ovčiak / Deutscher schäferhund (FCI)

Ned 09.12.2018 20:02

taky povzdych...
vcera v Nitre v zavereckach mladsi dorast na tretom mieste sa umiestnil nemecky ovciak,pes hrbaty ,captavy,a viditelne krival...bolo tam xy steniat ...nechapem

Re: Nemecký ovčiak / Deutscher schäferhund (FCI)

Ned 09.12.2018 20:05

Vnutri moc nenici, ked som prec, je len v chodbe, tam moc nema co, zas tak mu neverim. :lol: Ale zahrada teda dostava zabrat. :ua: vsak cumak ma spinavy, lebo sa mi rypal vo vyvysenom zahone :pac:
Tu su jeho behy, predstavte si ale dvojnasobne odusevnenie, aj rychlost, lebo tu som tocila, tak sa do toho tak nevlozil :heh:

Re: Nemecký ovčiak / Deutscher schäferhund (FCI)

Ned 09.12.2018 20:19

Si viem predstavit, ze sa do toho plne nevlozil. Ja to mam podobne, akoby nacuvali :heh:
Inak este celkom pekny travnik mas. Ja uz mam len blato v jednej casti :prd: A hentake trysky mi na zahrade nerobi nejak, zato ideme na hrazdu a behal by len a zasadne do kopca a z kopca, rovinu ignoruje. Takze ja uz v podstate s nim nemam kde chodit, ja fakt len tu na pole u nas, kde ho nic nehecuje, maximalne vysoka trava... Jediny bezpecny teren s nim mam pole a zahorske lesy s machom a pieskom na jeho skakanie :prd: Mne z neho uz idu vlasy fakt dupkom. Az mam chut ho nechat tak a spolahnut sa na genetiku.

Re: Nemecký ovčiak / Deutscher schäferhund (FCI)

Ned 09.12.2018 23:25

Jooj, travnik je uplne zniceny, ani som nedosadzala, nema to vyznam... Uz som prestala riesit zahradu, to sa neda pri nom.
Kedysi behaval len dole - kalina - tuja a teraz si to rozsiril aj hore a zacal mi hentak skakat zhora :pac: takze robi kolecka po celej zahrade. To ked bol chory - resp den po tom, co tak prelezal, tak sa zobral a siel si sam robit tieto kolecka :heh: a pritom vzdy potrebuje nejakych divakov, niekoho zapojit. Aj vonku sa takto jasime, len ja mu faaakt nestiham, ale tak dobry trening pre mna :heh:

Re: Nemecký ovčiak / Deutscher schäferhund (FCI)

Sob 15.12.2018 1:41

Aky mucik. Chutny je.
Btw.pozeram nanho, ze chudatenko, nema partaka na hru, na teba to musi skusat. A potom mi doslo, ze vlastne ja som ta chudera odsunuta nabok, co ma Kuku na toto inych :heh:

Re: Nemecký ovčiak / Deutscher schäferhund (FCI)

Sob 15.12.2018 6:34

:heh:
Len ked sa hral so psom, tak zrazu zistil, ze ten partak vie behat aj rychlejsie... :haha: ja sice do toho davam vsetko :lol: ale nestiham mu, tak obcas sa mi len tak vysmieva, zadkom predo mnou vyhadzuje :heh:

Re: Nemecký ovčiak / Deutscher schäferhund (FCI)

Sob 15.12.2018 9:53

šteňúch trafený :lol:
to mu ostane. môj ešte aj teraz miluje naháňačky, hlavne, keď večer dostane Movalis na nohy, na druhý deň nevie, čo so sebou....

Re: Nemecký ovčiak / Deutscher schäferhund (FCI)

Sob 29.12.2018 17:14

idem sem spamovat, nech furt fb nezahlcujem :heh: moj smejko malicky :hi:
DSC_0114_edited2.jpg

DSC_0111_edited2.jpg

DSC_0140_edited2.jpg

DSC_0161_edited2.jpg


inak je uplne akurat velkostne, presne podla mojich predstav. asi este co-to podrastie, ale nie moc. teraz ma cca 65 cm, 37 kil (-2 kila nadvahy :heh: ) a za tyzden 8 mesiacov.

Re: Nemecký ovčiak / Deutscher schäferhund (FCI)

Ned 30.12.2018 12:57

krasne stmavol, drobcek jeden :lol:

Re: Nemecký ovčiak / Deutscher schäferhund (FCI)

Pia 25.01.2019 11:04

ahojte. neviete, koľko bude teraz v nedelu na vystave v NR prihlásených ovčiakov? a v ktorom pavilóne sú? vdaka

Re: Nemecký ovčiak / Deutscher schäferhund (FCI)

Pia 25.01.2019 12:32

17 ks, pavilón M2, kruh 9.

Re: Nemecký ovčiak / Deutscher schäferhund (FCI)

Pia 25.01.2019 20:08

Ďakujem :smile:

Re: Nemecký ovčiak / Deutscher schäferhund (FCI)

Sob 02.02.2019 13:09

9 mesacne steniatko
DSC_02441.jpg

DSC_02831.jpg

DSC_02581.jpg

Re: Nemecký ovčiak / Deutscher schäferhund (FCI)

Sob 02.02.2019 14:10

Je ho kus! Hrudníkom a farbou bije do kedysi východonemeckej krvi...
Odoslať odpoveď