Novofundlandský pes / Newfoundland (FCI)

Plemená psov uznané a provizórne uznané FCI a organizáciami oficiálne spolupracujúcimi s FCI

Re: Novofundlandský pes / Newfoundland (FCI)

Poslaťod pigie » Str 30.12.2020 19:41

Nik nevie co to je. Ani chovatelka :heh: A buduci rok pojde na RTG, tak uvidim ci je zdravy alebo to len tak dobre hra :haha:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Poslaťod kives » Štv 07.01.2021 11:02

ten pohyb je taký ľahký :jop: :smile:
a na RTG sa v hlave nájde malý Mzák, ktorý ho ovláda :heh:
kives
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod wer » Štv 07.01.2021 21:15

Jee, ja az teraz pozeram, strasne je podareny. Take velke telo ake svizne :heh: Ked si to rozmyslis s tymi obranami, hlas sa! :haha:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Pia 08.01.2021 7:25

Baby a on ma 60kg... a je ovela menej svizny ako jeho 80kg otec, na toho nezabudnem v zivote a bohvie ci take este niekedy uvidim :love: , laska na prvy pohlad ako sa hovori a to som ho vyberala podla suky ten vrh, ale oci som nemohla odtrhnut od otca :haha: Lyo bol taky do cca 4 mesiacov, teraz by bol pri nom ako slon v porcelane :heh: A to nemyslim, ze on vypada tazkopadne alebo by sa na neho zle pozeralo, len proste nie je to take svizne a lahke ako to robil jeho o stvrtinu tazsi tata :heh:
Wer, aj keby som chcela, ja to casovo nedam. Nemam ako :heh: Ale uz som objednala postroj, som dufala v sneh a sanky, to mi tiez nejak nevychadza :haha:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Michal2 » Str 13.01.2021 13:42

ahojte, viete mi postnut webstranky nejakych chovnych stanic na novofundlanda? Rozmyslame s polovickou nad steniatkom tohoto psika, ale chcel by som ak tak steniatko len od overenych predajcov. Dakujem :no:
Michal2
Nováčik

Poslaťod pigie » Str 13.01.2021 13:49

Ehm, vieme, ale nic sa z nich nedozvies :heh: Su neaktualizovane uz roky. Uplne zbytoncne sa nimi preklikavat.
Ale v cechach teraz bude/je velmi vela vrhov, aj moja znama ma (z Hajanskych strani). Ale ide to vsetko teraz pocas koronadoby ako teple rozky. V podstate nemusia inzerovat :pac:
Na FB sa daj do skupiny Novofundlandsky pes a Landseer, zvycajne ked je prebytok, tak je to tam a aj sam sa ozve chovatel, ked mu niekto stena odriekol a ma volne a niekto sa opyta na stena. Ale vacsinou sa na stenata teraz caka. Kedysi byvalo dobrym zvykom inzerovat najma tu: http://www.novofundland.eu/inzerce.asp Ale ako vidis, prazdne... Ale stenata su, len sa rychlo rozchytaju, zvacsa uz pri ohlaseni vrhu :lol:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Michal2 » Str 13.01.2021 13:54

ved prave, stranky roky neaktulizovane, inzeraty takmer ziadne :lol:
pridam sa do tej skupiny a uvidime
Michal2
Nováčik

Predchádzajúci

Späť na Plemená psov FCI