Novofundlandský pes / Newfoundland (FCI)

Plemená psov uznané a provizórne uznané FCI a organizáciami oficiálne spolupracujúcimi s FCI

Re: Novofundlandský pes / Newfoundland (FCI)

Poslaťod pigie » Str 25.03.2020 6:52

Priprava na suchu s cinkou, ked tu Elis spominala tu cinku :heh: Nemozem mu vziat to, ze sa aspon snazi ju vziat :heh: Lubim tu papulu :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Poslaťod pigie » Štv 26.03.2020 9:46

Ja sa uz strasne musim nudit zas rano. Uz je skoro svetlo :heh: A skackanie ho neopusta, mam pocit, ze skor pridava do vysky :haha: To, co chcem uz treti den natocit, k tomu som sa stale nedostala :haha: Ale aspon sa pobavim, ked vidim, co to stvarame :haha: A na otocky sa nemozem vynadivat, on je tak obrovsky a tak mrdne tou ritou, ze je to pre mna nepochopitelne, ze ako je to mozne, ze to urobi :haha: A s takymto skackanim sa musi stotoznit kazdy, kto sa chce s nim zblizit inak :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod wer » Štv 26.03.2020 9:50

ten je smiesny :heh:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Štv 26.03.2020 9:57

Ze? On akoby nepatril do svojho tela a uz ta vaha posobi tak, ze to je cele take spomalene, bo ked bol maly, tak to bolo take mrstne a rychle. Teraz je to take, ze uveznili ma do tohto tela sakra, nejak to skoordinovat musim s mozgom a nedari sa! :haha: Musim este natocit otocky, tie su podla mna najvtipnejsie, jak on musi pohnut celym telom, aby vyvinul ten spravny svih, lebo len nohy na to proste nestacia ako u Frya :haha:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Predchádzajúci

Späť na Plemená psov FCI