Vplyv kastrácie na chuť na agility

Sem píšte všetko ohľadne agility.

Re: Vplyv kastrácie na chuť na agility

Poslaťod benjika » Ned 21.04.2013 11:11

Z kastračky sa u mňa zotavovali traja psy. Taxíček bol prvý deň mimo, aj druhý deň som mu ešte prisposobovala jedalnicek a tak, ale za par dni bol ok. Pre istotu však mal pauzu od agility asi 3 tyzdne. "Dočaskový Yogi" tiež bol prvé 2 dni trošku mimo, ale zvládol to bez problémov :smile: a Smajlíček sa z kastrácie zotavoval len nedávno. Kastrovali ho poobede a večer už veselo behal po dome. Agilitit začal po 2 týždňoch a všetko bolo ok :yes:
Čáry máry fuk - papillon kennel FCI

https://www.facebook.com/pages/Čáry-Máry-Fuk-Kennel/1453544771538610
benjika
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 88

Re: Vplyv kastrácie na chuť na agility

Poslaťod AgiKokre » Str 16.10.2013 9:19

moze zmenit povahu alebo chut na agility aj fena po kastracii? :ua: mame doma psa aj fenu no pes uz ma 8 rokov takze u neho kastracia nehrozi toho do narkozy dat nechcem.. fenu by som chcela dat po druhom harani vykastrovat ako aj kvoli tomu ze je to dost narocne v jednom byte oddelit harajucu fenu a psa a za druhe obmedzuje nas do v psich akciach ako pretekoch, vystavach,..
AgiKokre
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 192
Bydlisko: prievidza

Re: Vplyv kastrácie na chuť na agility

Poslaťod tinka227 » Uto 22.10.2013 7:12

nasa fenka je vykastrovana od leta a chut na agility ma taku istu ako predtym vobec sa v nicom jej povaha nezmenila je taka ista ako pred tym :no:
tinka227
Junior
 
Príspevky: 316
Bydlisko: Bratislava-Dúbravka

Re: Vplyv kastrácie na chuť na agility

Poslaťod zuzkabluzka » Uto 22.10.2013 12:47

Vplyv kastrácie by som posudzovala najskôr 6 mesiacov po kastrácii...
Koniec dobrý, všetko dobré. :)
zuzkabluzka
Big Dog
 
Príspevky: 1720

Re: Vplyv kastrácie na chuť na agility

Poslaťod tinka227 » Pon 28.10.2013 10:49

Neviem z akeho dovodu az po 6 mesiacoch, so psom som kazdy den venujeme sa jej, zmenu by sme si vsimli a ak to myslis kvoli hormonom tak aj tak ich v tele ma a bude mat aj napriek tomu ze je vykastrovana aj ine organy produkuju hormony :smile:
tinka227
Junior
 
Príspevky: 316
Bydlisko: Bratislava-Dúbravka

Predchádzajúci

Späť na Agility