Agility klub- podmienky atď.

Sem píšte všetko ohľadne agility.

Re: Klub- podmienky atd...

Poslaťod Natalia a Biff » Pon 05.04.2010 18:19

tak potom ja len držím palce aby vám to takto šlo krásne ďalej a teším sa, že sa našli ďalší zanietení agiliťáci :jop:
Life is better with a Border Collie
Natalia a Biff
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1200
Bydlisko: Levoča

Re: Klub- podmienky atd...

Poslaťod šeltie » Uto 06.04.2010 0:56

tak si zavedte kurz proste napriklad 10evry a v cene budu 3 treningy a je ejdno ekdy si ich dotycny vyberie .. ale proste nikto nič nerobi zadarmo a takto klub fungovat nemoze ved predsa vy ako klub z ludi co tam chodia zadarmo nič nmate treba to tak aj bbrat a byt tvrdi, ak ma niekto seriozny zaujem o agility tak si zaplatinie len 17 ale kludne aj 50 euro ver tomu ..
Obrázok
šeltie
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1033
Bydlisko: Nitra

Re: Klub- podmienky atd...

Poslaťod Natalia a Biff » Uto 06.04.2010 9:08

najlepšie by asi bolo, ak by ste si spravili riadnu schôdzu a pozvali rodičov, keďže oni budú deťom zrejme platiť výdavky a členské a dohodli sa s nimi, že napríklad teraz potrebujete nové prekážky, aby ste mohli riadne trénovať a tak tento rok sa poskladáte po 30, alebo 50 euro a na rok to bude trebárs tých 17 euro. Je nutné im to riadne vysvetliť a ten kto nechce zaplatiť a bude k vám aj tak chodiť, alebo príde niekto nový, nech si platí každý tréning, my sme spravili tak, že je to 2 eura za tréning, buď zaplatí členské, alebo nech si platí každý tréning tých 2 euro. bez pravidiel sa nikam nepohnete
Life is better with a Border Collie
Natalia a Biff
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1200
Bydlisko: Levoča

Re: Klub- podmienky atd...

Poslaťod Kikz » Uto 06.04.2010 9:53

S vyšším členským to pravdepodobne nepôjde, lebo už prvej čo som sa na to pýtala priveľmi s 30 € do reči nebolo :ach: proste my sme taký úžasný klub, že to už vidím ako sa ideme dohodnúť...
A vážne ma to už nebaví :pac:
Kikz
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1761
Bydlisko: Bratislava

Re: Klub- podmienky atd...

Poslaťod Natalia a Biff » Uto 06.04.2010 14:58

nik to nemal pri zakladaní klubu ľahké, nevzdávaj to, ale im to riadne vysvetli, že to je jednorázový príspevok na tento rok aby ste mohli mať prekážky a riadne trénovať a budúci rok sa členské zníži. nakoniec, nemusíte mať okamžite všetky prekážky, zadovážte si tunel, skok ďaleký nie je veľká položka keď si ho vyrobíte sami, skočky máte, áčko tiež aj hojdu, snáď ešte tú lavičku, ale nemusíte to mať okamžite. postupne si budujte parkúr, každý tak začínal, my sme napríklad kúpili našu prvú lavičku pred dvomi rokmi a klub už funguje omnoho dlhšie, takže hlavu hore, všetko príde postupne.
Life is better with a Border Collie
Natalia a Biff
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1200
Bydlisko: Levoča

Re: Klub- podmienky atd...

Poslaťod calwen » Uto 06.04.2010 15:01

:jop: Suhlas.
Proste cim viac budete mat peniazkov, tym viac a lepsie prekazky si mozte kupit, tym viac ludi k vam pride, zase pribudnu peniazky za clenske a tie zas pouzijete na kupu niecoho uzitocneho.
Nesmies sa vzdavat, priprav si rozumne argumenty. Pripadne nejaky plan, kde by si zohladnila viacere vysky clenskeho a co by to vam prinieslo a stoj si za svojim :no:
Obrázok
calwen
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5556
Bydlisko: Bratislava

Re: Klub- podmienky atd...

Poslaťod Natalia a Biff » Uto 06.04.2010 15:14

napadlo mi či by nestálo zato obehať v meste nejaké obchody, podnikateľov a poprosiť nejakú formu sponzoringu a na oplátku by ste im mohli urobiť reklamu trebárs vylepením ich baneru na cvičák, na auto a tak, proste to chce chodiť, pýtať sa, žiadať a nevzdávať sa, uvidíš, že to bude stáť za to :jop:
Life is better with a Border Collie
Natalia a Biff
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1200
Bydlisko: Levoča

Re: Klub- podmienky atd...

Poslaťod Kikz » Uto 06.04.2010 18:12

Vdaka za všetky nápady a rady určite vyskúšame.

Ináč momentálne teraz som došla z našej "klubovej schôdze" /povedali sme si, že teda ked nieje možné trénovať nakolko je mokro, dáme si aspoň toto :ach: / a neviem či sme vlastne niečo poriešili..
No okej okej, došli sme tam až 7 :ach:
Členské ostalo nemenné, neviem odkial ideme naškrábať daných 65 € na tunel + rozvoz hliny atd... z toho, keďže 7 € z nášho mini členského ide na prenájom plochy a jej údržbu, ale budiž, povedané bolo, že tunel bude a budúci týždeň či kedy zavoláme a zajednáme..
Čo sa nováčikov týka, to sa nedoriešilo vôbec lebo tréner nevidí dôvod oddeľovať nováčikov od nás nakoľko ich sem tam príde málo... ok to beriem ale taktiež nevidí dôvod prečo by nemohli behať to, čo beháme my, ak už im to ako tak ide, s čím sme mnohí nesúhlasili ale akosi nepomohlo :ach: tak sme sa teda aspoň s jednou členkou rozhodli, že nováčikom sa ako tak budeme venovať my, ako ste už radili aj tu. Snáď aspoň dačo :ua:
No a teda k tým poplatkom, rozhodlo sa, že nakoľko k nám mnoho ľudí príde jeden dva krát a pak sa možno aj po sľúbení že budú chodiť už viac nevrátia, každý pri prvej návšteve ak povie že má záujem nafasuje prihlášku s tým, že na druhý tréning už musí doniesť plnú čiastku členského.

Toť asi všetko čo sa preberalo, taktiež sme si stanovili presné tréningy, presné časy a tým to haslo. :nwm: Trošken som zmätená, lebo vlastne ani neviem, na čo som tam bola a či sme vôbec aj niečo poriešili okrem tých tréningov :ua:
Kikz
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1761
Bydlisko: Bratislava

Re: Klub- podmienky atd...

Poslaťod mart.ina » Uto 06.04.2010 18:19

mozno by pomohlo dohodnut to clenske napr stvrtrocne alebo ako, predsalen skor tie clovek donesie napr 7 eur naraz ako 30. proste bud naraz, polrocne alebo stvrtrocne. i ked to by bolo asi dost roboty a tym.
mart.ina
Hafan
 
Príspevky: 729

Re: Klub- podmienky atd...

Poslaťod Kikz » Uto 06.04.2010 18:26

Mati, clenske ostalo nemenne - 17 €
Kikz
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1761
Bydlisko: Bratislava

Re: Klub- podmienky atd...

Poslaťod Natalia a Biff » Str 07.04.2010 12:28

keď dotyčný ani na druhý krát nedonesie členské, tak ho necháte cvičiť, či pošlete preč? lebo takto sa vlastne oberáte o hoci malý aj tak nejaký príspevok. nie každý je zanietenec ako my a príde si zatrénovať len tak sporadicky, tak pre tých by bolo vhodné platiť za tréning 2 eura, ak nechcú platiť plné členské. takto sa vám nazbiera aspoň čo to
Life is better with a Border Collie
Natalia a Biff
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1200
Bydlisko: Levoča

Re: Klub- podmienky atd...

Poslaťod šeltie » Str 07.04.2010 16:34

lenže zasa natalia trener ak u nich enjaky je ber že trenuje vacsinou zadarmo a treba si uvedmoiť priority - budem mať v klube radšej 10 ludi čo tam budu choidiť občas, zadarmo al. za par euro alebo radšej 3 ludi čo to budu brať seriozne, zaplatia si aj 50 a naozaj prinesu do klubu aj nejake ovocie.. ja osobne nepreferujem taky pristup radšej mam na treningu 4 ludi a poriadne si zatrenujem ako sa venoivať niekomu kto si to nevaži
Obrázok
šeltie
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1033
Bydlisko: Nitra

Re: Klub- podmienky atd...

Poslaťod Natalia a Biff » Str 07.04.2010 22:46

tak neviem ako inde, ale u nás tréner nedostáva žiadne peniaze, je to pre nás stále hobby a členské ide výhradne na údržbu areálu, prípadne budovanie nového a tak. ale ako hovoríš je to o prioritách a samozrejme, že sa radšej budem venovať zopár ľuďom, ktorý to berú vážne, ako ľuďom, ktorí tam prídu možno raz za mesiac, alebo dva krát do roka. neviem ako stabilnú členskú základňu tam majú, či sa nájdu aspoň 3, ktoré to berú fakt vážne a sú ochotné dať aj tých 50 euro, lebo zatiaľ mi to tak nepripadalo, ale možno sa mýlim a ten zvyšok možno aj dá tých 17, či koľko eur a tiež budú chodiť len sporadicky a tiež sa im budú musieť venovať, lebo zaplatili členské. napokon sú v podstate ešte len vznikajúcim klubom, takže to potrvá, kým sa tam nájde nejaký stabilný tým. okrem toho práve tými 2 eurami sa dá docieliť to, aby tam nechodil hocikto, koho to nebaví, lebo ako vidím, je tam veľa tých, čo majú problém zaplatiť členské, tak zrejme dať zakaždým 2 eura by ich asi skoro omrzelo.
Life is better with a Border Collie
Natalia a Biff
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1200
Bydlisko: Levoča

Re: Klub- podmienky atd...

Poslaťod Kikz » Pia 09.04.2010 17:40

Tri, tri myslím budeme, asi presne tri čo sa tomu fakt že venujeme ozaj s tým, že snáď chceme niečo dokázať.. aj členské by im určite nerobilo problém vyššie ale väčšinou sú to rodičia ktorí nemajú zas len tak 50 € na to, aby to dali decku na nejaký cvičák.. aspoň tak som to pochopila u nich.
Mne napríklad by asi taktiež hneĎ nemohli dať len tak 50 €, určite si myslím že by ma boli ochotní podporiť, ale tiež nie vždy je toľko peňazí nazvyš a čiastku si väčšinou sem tam platím ja, ak mám.

Veď uvidíme, aj napriek sľubom že kto peniažky najbližšie nedonesie, necvičí, samozrejme cvičila aj ona, jedna z nich ktorá peniaze nedoniesla, úprimne, som zvedavá koľko dlho sa to s ňou ide ťahať ! :hmm:
Kikz
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1761
Bydlisko: Bratislava

Re: Klub- podmienky atd...

Poslaťod Kikz » Pon 14.06.2010 21:31

Neviem kde sa opat zaradit , tak to skusim sem.. tieto vecis clenskym sa vybavili, poriesili, preriesili.. :smile:
Teraz je tu problem takyto.

Mnoha z vas vie ze som si nechala vystavit VZ cez iny klub. Vela ludi hadam asi nepochopilo moj princip :pac: ze mne nejde o to aby som vyhravala :oo: na to nemam. Mne slo o to, ze prostr. VZ budem mat viacero moznosti a viacero prilezisti behat, vdelavat sa, zaucat, co by som mala bez VZ ovela ovela menej.
Avsak vela bolo pripomienok na to, ze to predsalen nebudem behat za svoj klub atd... :nwm: oookej.

Tak teda navstevujem neoficialny klub, ktory chceme zoficialnit. Mame cirka okolo 10 clenov, mozno 7 stalych, stabilnych co sa skoropravidelne zucastnuju treningov a asi teraz mozno max. 3 ludi, co by hadam uz mohli alebo odhodlali sa ist pretekat, takych ale co to maju v plane je viacej, len este musia dotrenovat.
Nas trener nieje agilitak, je to kynolog, takze nema vraj akusi vec co potrebuje mat, to potvrdenie, ze je agilitak.
AKO toto dosiahnut ? Aby to mal ?
Ako riesit to ked chceme byt oficialny klub ? Stale sa nachadzaju akesi veci co nam v tom brania :nwm:
Co vsetko este nam treba vyplnit a pozistovat a pozohanat okrem vyplnenia papieru vstupu do ASKY a clenov ? :nwm:
Kikz
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1761
Bydlisko: Bratislava

PredchádzajúciĎalší

Späť na Agility