Agility pre radosť

Sem píšte všetko ohľadne agility.

Agility pre radosť

Poslaťod LadyTrixiKe » Ned 29.11.2009 21:20

Ahojte hladam ludi s chutou pre rozne aktivity so svojimi chlpacmi. So svojim Blackersom si chceme obcas zaskakat na agility avsak akosi nam ziaden klub v KE navyhovuje (nevhodny cas treninkov alebo pristup). Bohuzial nas tato situacia donutila k tomu, ze ja "kutil" som si zacala vyrabat vlastny prenosny parkur. Hotove su zatial skocky a slalom pracuje sa na latkovom tunele.
-Mal by niekto chut pridat sa na taketo amaterske hobby-agility? :hafan:
-Pripadne nevedel by niekto poradit ako lacno zostrojit dalsie agility prekazky?
-Hladam dobreho cloveka ktory by mi daroval koleso z motorky alebo nieco take na vyrobu skokoveho kruhu. :hi:
Obrázok
LadyTrixiKe
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 575
Bydlisko: Košice

Re: Agility pre radost

Poslaťod Millie » Ned 10.01.2010 1:17

:lol: Ja by som mala zaujem sa pripojit :P Mame totizto presne ten isty problem. Moj peso ma vela energie, ale takisto aj ja a aj on mame vela povinnosti. Prekazky ho moc bavia. Ale zial bohu k hobby agility tiez nemame potrebne vybavenie.

Mna s casu na cas nechavaju cvicit na s luzobkarskom cvicaku, takze mam k dispozicii barieru, acko, kladinu a zapichovaci slalom. Hlavny problem su u nas skocky. :no: Kludne by som sa niekdy pripojila, aj ked budeme v KE, ale :pac: prekazky by som zo sebou nedoniesla :ach: mile rada, ale nemam ako. Najvacsi problem pre nas predstavuje tunel.
http://www.blondie.wbs.cz/
Remeber that love is eternal hope.
Once while out to eat, a child saw Lola in her cape and said "Look Mommy a racing dog!"
Millie
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 398
Bydlisko: LM, KE, BA

Re: Agility pre radost

Poslaťod LadyTrixiKe » Uto 12.01.2010 18:19

prekazky sa postupne vytvaraju :D teraz sa netrenuje kedze je klzko ... ak budes v ke daj vediet a ja ti napisem kedy a kde budu aktualne "treninky"
Obrázok
LadyTrixiKe
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 575
Bydlisko: Košice

Re: Agility pre radost

Poslaťod Millie » Sob 16.01.2010 10:49

:no: juuu to je super. Ja len hadam, ze sa nam to podari dat dokopy nejako tak, aby nam to obom vyhovovalo. Ja v KE, mozem po dohode hocikedy cez vikendy. Byva mi tam priatel, takze tam cestujem vzdy ked mam len kusok volno.
http://www.blondie.wbs.cz/
Remeber that love is eternal hope.
Once while out to eat, a child saw Lola in her cape and said "Look Mommy a racing dog!"
Millie
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 398
Bydlisko: LM, KE, BA

Re: Agility pre radost

Poslaťod LadyTrixiKe » Sob 16.01.2010 20:56

neboj nejak to zjednotime len sa musi umudrit pocasie
Obrázok
LadyTrixiKe
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 575
Bydlisko: Košice

Re: Agility pre radost

Poslaťod LadyTrixiKe » Pia 26.02.2010 15:02

Nove info:
- ako ste si vsimli halu som nezohnala za cele dva mesiace

- "agility cvicak" je oficialne zastreseny pod UVP

- treninky budu 2-3 krat tyzdenne a to :
V mestskom parku alebo na anicke kazdy tyzden v pondelok a stredu

podla moznosti v piatky

V areale utulku podla zaujmu cez vikendy po 16 tej

- treninky zacnu ked sa ten hnusny sneh roztopi

- bude sa platit symbolicke clenske na mesiac ktore bude pouzite na vyrobu a kupu prekazok - navrhnite kolko

- ti co chcete chodit na treninky mi napiste na gabi.hrazdilova@gmail.com - Vase meno, meno psa, vek a velkost psa, telefonne cislo, ci chcete trenovat len pre radost alebo aj na zavody, skusenosti s agility, pripadne ine info

- kto by mi chcel a mohol prist pomoct ked bude lepsie pocasie s vyrobou prekazok? - skok daleky, stol, bocnice na skocky, latkovy tunel, atd.


... uz sa na Vas vsetkych tesime
Obrázok
LadyTrixiKe
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 575
Bydlisko: Košice

Re: Agility pre radost

Poslaťod kynopolis » Pia 26.02.2010 22:40

Ahoj Trixie, pišeš že ti v KE nevyhovuje žiadný cvičák, no z tvojich prispevkou čo som na tomto fore čítala si bola iba na KPKA a Aničke. Neviem či vieš že trénujou aj na UVP, potom je klub Skočka a také naš klub SPAM. Pokial si sa aj k tymto klubom vyjadrila tak sa ospravedlnujem. Nepoznám trénera z UVP takze k tomu sa vyjadrit nemozem, ale napriklad v klube Skočka neverim, ze by mali spatny pristup k agility alebo k psikom, mozno jedine spatna doba treninkou. No svoj klub hodnotit nemozem, na to sú tu ti, ktory s nami trenujou. Ale drzim palce at se vam dari sehnad co najviac prekazok abyste mohli trenovat podla svojich predstav. :jop:
kynopolis
Okoloidúci
 
Príspevky: 11
Bydlisko: Košice

Re: Agility pre radost

Poslaťod LadyTrixiKe » Ned 28.02.2010 21:03

asi som sa nevyjadrila ... teda aspon v tejto teme

Spam - su pre mna daleko mam vzdy 3 a viac psov (teraz 5 dospelych a 4 stence) a teda sa nemozem dopravovat v mhd (nechcem chodit len s 1 psom) ... a auto nemam

Skocka ... baby poznam osobne su velmi zlate a sikovne avsak neotvaraju cviciacu skupinu ... ak by aj ani ich trenovacie miesto je na takom kopci ze dusu vypustim kym tam dojdem (viem moj problem ze nemam kondicku)
Obrázok
LadyTrixiKe
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 575
Bydlisko: Košice

Re: Agility pre radost

Poslaťod kynopolis » Pon 01.03.2010 0:08

To te plne chapem, myslim to ze nechces brat iba jednoho psika. My jich mame pet a take stale chodime vsade iba zo vsetkymi. Tak sa maj pekne a prejem vela uspechu.
kynopolis
Okoloidúci
 
Príspevky: 11
Bydlisko: Košice

Re: Agility pre radost

Poslaťod aaj » Uto 02.03.2010 13:28

lady trixie na anicke nikdy nebola, to sme uz viackrat riesili aj na inych forach...a je to tu opat :ua:
aaj
Nováčik
 
Príspevky: 34

Re: Agility pre radosť

Poslaťod ki-ka » Uto 03.04.2012 11:29

LadyTrixiKe píše:Ahojte hladam ludi s chutou pre rozne aktivity so svojimi chlpacmi. So svojim Blackersom si chceme obcas zaskakat na agility avsak akosi nam ziaden klub v KE navyhovuje (nevhodny cas treninkov alebo pristup). Bohuzial nas tato situacia donutila k tomu, ze ja "kutil" som si zacala vyrabat vlastny prenosny parkur. Hotove su zatial skocky a slalom pracuje sa na latkovom tunele.
-Mal by niekto chut pridat sa na taketo amaterske hobby-agility? :hafan:
-Pripadne nevedel by niekto poradit ako lacno zostrojit dalsie agility prekazky?
-Hladam dobreho cloveka ktory by mi daroval koleso z motorky alebo nieco take na vyrobu skokoveho kruhu. :hi:


Od KE mám dosť ďaeko ale určite by som do toho šla (som len moc malá). Keby to bolo v TT tak by som venovala holahup. Doma máme taký menší čo by stačil. Len škoda, že to nie je v TT. :ua:
ki-ka
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8

Re: Agility pre radosť

Poslaťod zeane » Uto 03.04.2012 12:28

v TT cvičák máš, tak kde je problém?
zeane
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2393

Re: Agility pre radosť

Poslaťod ki-ka » Uto 03.04.2012 14:53

Ja viem, že v TT cvičák je, no keď som tam šla tak by povedali, že ho nezoberú :ua: Dosť som sa tomu čudovala a tak čo už :ach:
ki-ka
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8

Re: Agility pre radosť

Poslaťod Nanda » Ned 08.04.2012 20:05

ki-ka - prečo by ho nezobrali? :oo:
LadyTrixiKe píše:-Hladam dobreho cloveka ktory by mi daroval koleso z motorky alebo nieco take na vyrobu skokoveho kruhu.

Stačí ti ak koleso od bycikla.
Nanda
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1540

Re: Agility pre radosť

Poslaťod zeane » Ned 08.04.2012 20:18

ki-ka píše:Ja viem, že v TT cvičák je, no keď som tam šla tak by povedali, že ho nezoberú :ua: Dosť som sa tomu čudovala a tak čo už :ach:


ale nebola si tam a nespýtala si sa, že? Náhodou ľudí z TT poznám celkom dobre a rovno poviem, že si myslím, že vymýšľaš a ani si sa nepýtala... :nwm:
zeane
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2393

Ďalší

Späť na Agility