Výkonnostný zošit

Sem píšte všetko ohľadne agility.

Re: Výkonnostný zošit

Poslaťod AlicaGGG » Pon 07.03.2011 18:30

len skusky sa zapisuju do VZ

:oo: to je mi novinka, som myslela,z e sa tam zapisuje komplet vsetko
a ostatne behy? tie su teda v podstate na nic?
AlicaGGG
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3765
Bydlisko: Nové Mesto nad Váhom

Re: Výkonnostný zošit

Poslaťod Natalia a Biff » Pon 07.03.2011 18:39

určite nie sú nanič. skúšky sú dobré na to, aby si ich zbieraním postupovala do vyšších kategórii a následne zbierala body na šampióna. otvorené behy sú ale dôležité v celkovom súčte pretekov, rovnako ak sa chceš kvalifikovať napr. na majstrovstva sveta, či EO. na takýchto vrcholových podujatiach sa skúšky nebehajú vôbec, ani na MSR, iba behy otvorené.
Life is better with a Border Collie
Natalia a Biff
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1200
Bydlisko: Levoča

Re: Výkonnostný zošit

Poslaťod AlicaGGG » Pon 07.03.2011 18:56

nemyslela som zrovna nanic ako ze su zbytocne alebo take nieco, len ked sa nezapisuju :nwm:
celkovy sucet ma nenapadol, a o kvalifikacii z tychto behov som nevedela :no: a ked si budem chcet za 2 roky pozret, ako som skoncila na nejakom preteku z nejakeho behu tak mam smolu (ked to nebude mat klub na stranke)?
AlicaGGG
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3765
Bydlisko: Nové Mesto nad Váhom

Re: Výkonnostný zošit

Poslaťod šeltie » Pon 07.03.2011 19:25

ak by sa malo všetko zapisovat do vyk. tak by si musela nosit niekolko 100 stranovu knihu alebo by sa musel vyk. menit kazdy mesiac pomaly ak niekto ide na 20 - 30 pretekov za rok a malo by sa ti z kazdeho zapisat 6 behov MINIMALNE lebo su aj rpeteky de sa behaju 4 behy za den tak by to bolo nerealne ...
Obrázok
šeltie
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1033
Bydlisko: Nitra

Re: Výkonnostný zošit

Poslaťod Natalia a Biff » Pon 07.03.2011 20:34

AlicaGGG píše: a ked si budem chcet za 2 roky pozret, ako som skoncila na nejakom preteku z nejakeho behu tak mam smolu (ked to nebude mat klub na stranke)?

si môžeš výsledky zapisovať, ja si to tak robím a teda viem ako som skončila pred 4 rokmi na tých ktorých pretekoch :smile:
Life is better with a Border Collie
Natalia a Biff
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1200
Bydlisko: Levoča

Re: Výkonnostný zošit

Poslaťod fufinka12 » Pon 07.03.2011 21:04

Offtopic: jaaaaj a ja ze naco je ten zosit!!! ja som blba :oo: :hi: :ach: :lol: :pac:
Nikdy nehryz, keď stačí zabrechať, nikdy nebrechaj keď stačí vyzerať roztomilo. Nezáleží na tom čo si vyviedol, vždy sa usiluj hodiť to na mačku.
fufinka12
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 14
Bydlisko: galanta

Re: Výkonnostný zošit

Poslaťod AlicaGGG » Pon 07.03.2011 23:00

seltie:
no veru, fakt :jop:
natalia: aj ja si budem urcite zapisovat, ale su ludia, kt. si nezapisuju, ale tych to potom za 3 roky asi ani nebude trapit :pac:
Offtopic: fufinka: len sa mi to zda, alebo sa naozaj na fore cudujes kazdej hluposti? ked mas naozaj zaujem, tak si otvor google a nieco zakladne si precitaj a az potom sa pytaj, a ked ti ide len o zneprijemnovanie zivota ostatnym ludom tu, tak ti mozem povedat, ze sa ti ozaj dari ale obavam sa, ze takto tu dlho nepobudnes :pac:
AlicaGGG
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3765
Bydlisko: Nové Mesto nad Váhom

Re: Výkonnostný zošit

Poslaťod šeltie » Pon 07.03.2011 23:38

alica vela ludi si vysledky nezapisuje vratane mna dnes je doba internetu a vysledky sa daju najst a ak to bolo niečo revolučne tak na pamiatku k tomu je pohar či medaila či diplom ... a mimochodom existuje aj taketo niečo aj ked to ešte neni dokončene pomaly sa rodi .. http://www.agilityregister.com/
Obrázok
šeltie
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1033
Bydlisko: Nitra

Re: Výkonnostný zošit

Poslaťod AlicaGGG » Uto 08.03.2011 14:42

seltie: diky za link, ked uz nic ine, aspon videa pokukam :no:
AlicaGGG
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3765
Bydlisko: Nové Mesto nad Váhom

Re: Výkonnostný zošit

Poslaťod Natalia a Biff » Uto 08.03.2011 22:16

no ja si ich tiež nejako nezapisujem do zošita, alebo čo, ale len si ich pridám na webku do výsledkov, takže podľa toho viem ako sme kde dopadli, ináč presne ako písala šeltie, ak je to niečo naozaj také čo stojí za zapamätanie, pamäť osvieži pohár, diplom či medaila :smile:
Life is better with a Border Collie
Natalia a Biff
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1200
Bydlisko: Levoča

Re: Výkonnostný zošit

Poslaťod ShiShinQa » Uto 08.03.2011 22:45

Ja si tak isto nezapisujem výsledky, ktoré netreba :lol: Ale zatiaľ čo sme boli na pretekoch, tak stále sú na internete výsledky k dispozícii :smile:
They are not just dogs, they are pearls, sense of my life.
ShiShinQa
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2072
Bydlisko: Bratislava

Re: Výkonnostný zošit

Poslaťod Riky » Pia 25.03.2011 14:31

Ahojte. Keď človek netrénuje v ofociálnom klub, musí sa kôli VZ zaregistrovať do nejakého oficiálneho klubu. To mi je jasné, aby mu ho videli. No a potom, keď teda už má VZ, a trénuje v neoficiálnom klub, musí byť stále členom oficiálneho a platiť im členské a tak aj keď tam netrénuje, len kôli VZ? Alebo to môže spraviť tak že sa prihlási do ofociálneho klubu, vydajú mu VZ a potom sa z toho klubu kvázi odhlási? :nwm:
Riky
Big Dog
 
Príspevky: 1526

Re: Výkonnostný zošit

Poslaťod Natalia a Biff » Pia 25.03.2011 19:02

no ja si myslím, že musíš byť členkou nejakého oficiálneho klubu, pretože keď sa niekde hlásiš na preteky udávaš aj názvov klubu za ktorý beháš. každý klub odvádza do ASKA poplatok za členov, takže ak by si sa z neho odhlásila, neodviedli by za teba poplatok a teda by sa prišlo na to, že nie si členkou žiadneho oficiálneho klubu :nwm: ale to len tak rozmýšľam, možno je to somarina a dalo by sa to spraviť aj tak ako hovoríš, ale nie som si istá...
Life is better with a Border Collie
Natalia a Biff
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1200
Bydlisko: Levoča

Re: Výkonnostný zošit

Poslaťod Iwka » Pia 25.03.2011 19:27

Myslim, ze v minulosti neclenovia ASKY , ktory maju pod nou VZ platili vacsie startovne, ale neviem ci to teraz je tak alebo nie...
Obrázok
Iwka
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1532
Bydlisko: Praha

Re: Výkonnostný zošit

Poslaťod Natalia a Biff » Pia 25.03.2011 19:55

niekedy to tak bolo, teraz už to neplatí. treba si preštudovať dokumenty ASKA, ale platí, že preteku sa môže zúčastniť len tím s platným VZ. Žiadosť VZ musí byť potvrdená klubom, ktorého je psovod členom, takže sa nevydáva nečlenom. Každý klub ku koncu roka odvádza ASKA poplatok za členov a zároveň aj zoznam členov, takže sa zrejme nebude dať vystaviť VZ a odhlásiť sa z klubu. jedine sa prihlásiť potom do iného oficiálneho, no v každom prípade musíš byť členom nejakého oficiálneho klubu.
Life is better with a Border Collie
Natalia a Biff
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1200
Bydlisko: Levoča

PredchádzajúciĎalší

Späť na Agility