Výkonnostný zošit

Sem píšte všetko ohľadne agility.

Re: Výkonnostný zošit

Poslaťod AlicaGGG » Ned 02.10.2011 19:40

nie, na kazdeho psa je VZ zvlast, a aj na kazdeho majitela... cize keby s jednym psom behala napr. tvoja neviem kto, dajme tomu segra a ty tak potrebujete 2 VZ :no:
AlicaGGG
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3765
Bydlisko: Nové Mesto nad Váhom

Re: Výkonnostný zošit

Poslaťod naty.sykorova » Ned 02.10.2011 19:54

to som vedela, len či sa to nezmenilo, sakra, mala som rozmýšlať skor, škoda 7€ :ua:
Obrázok
naty.sykorova
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1264
Bydlisko: Večná zima

Re: Výkonnostný zošit

Poslaťod Sim » Pia 07.10.2011 13:28

Offtopic: počujte a to potom, keď pes má VZ z dvoma ľudmi, tak normálne môže isť na jedne preteky s dvoma psovodmi?
Sim
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 664

Re: Výkonnostný zošit

Poslaťod Monika & Parsonky » Pia 07.10.2011 13:56

Možné je všetko, ale mne to príde ako blbosť. A hlavne, kto by chcel, aby jeho pes bežal s dvomi ľuďmi na jedných pretekoch? :pac:
http://nellyandadri.webnode.sk/

"Bili sa vo mne dvaja ľudia: jeden bol ochotný urobiť čokoľvek, aby sa zachránil a druhý to bol ochotný kedykoľvek vzdať."
Dežo Ursíny.


"Stávaš sa navždy zodpovedným za to, čo si k sebe pripútal." Antoine De Saint Exupéry
Monika & Parsonky
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3009
Bydlisko: Trenčín

Re: Výkonnostný zošit

Poslaťod Offca » Pia 07.10.2011 13:58

Offtopic: Mohol by to byť pekný podfuk. Pretože po prvom behu si už vela psov parkur pamätá :smile:
Offca
V.I.P.
 
Príspevky: 3581
Bydlisko: Modranské lesy

Re: Výkonnostný zošit

Poslaťod Iwka » Pia 07.10.2011 14:52

A hlavne, nie je v súťažnom a skúšobnom poriadku že pes môže na pretekoch pretekať v jeden deň len s jedným psovodom? :no: Ale uz som videla taky pripad ze so psom behali v jeden den dvaja psovodi a pride mi to dost nefer, ked dakto beha so psom v A3 a da toho 3koveho psa niekomu inemu a uz su v jednotkach...
Obrázok
Iwka
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1532
Bydlisko: Praha

Re: Výkonnostný zošit

Poslaťod zeane » Pia 07.10.2011 19:11

Monatko288 píše:Možné je všetko, ale mne to príde ako blbosť. A hlavne, kto by chcel, aby jeho pes bežal s dvomi ľuďmi na jedných pretekoch? :pac:


A hlavne, nie je v súťažnom a skúšobnom poriadku že pes môže na pretekoch pretekať v jeden deň len s jedným psovodom? :no: Ale uz som videla taky pripad ze so psom behali v jeden den dvaja psovodi a pride mi to dost nefer, ked dakto beha so psom v A3 a da toho 3koveho psa niekomu inemu a uz su v jednotkach...


správne - jeden deň, jeden psovod... Ono... V Maďarsku je napríklad (info tak rok a pol) VZ na psa a nemilosrdne proste nastupuješ do kategórie v ktorej je pes. Ale tie situácie, keď postaršieho "trojkového" psa prevzal neskúsený psovod. :oo: Postup trojkového psa (teraz o Slovensku) s novým psovodom je presne predpísaný - pri splnení minima pre A2 MUSÍ prestúpiť - a A3 je aj tak dobrovoľná kategória, takže s novým psovodom to myslím nie je povinné.
To, čo som zvýraznila s u nás skutočne nesmie. Videla som také jedine keď ako doskokan bežal starší skúsený, trojkový pes s neznámym - ale dobrým - psovodom a za parkúrom si ľudia mlátili hlavy o zem, že keby boli normálne v kategórii, tak by to bola pre ostatných katastrofen :lol: Ale to bolo vyložene "z hecu" a nesúťažne.
Jo a ešte jedna vec, pre ktorú súhlasím s takýmto "prehadzovaním" psa - keď učíš menšie dieťa (tak do 10 rokov a nielen svoje :lol: ) agility je strašne dobre ak začína so skúseným psom. :ahoj:
zeane
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2393

Re: Výkonnostný zošit

Poslaťod Connie » Ned 18.03.2012 16:03

Ahojte,máme taký menší problém ..
Pred mesiacom som posielala žiadosť o VZ,peniaze som poslala ešte v ten deň,ale nič mi nedošlo,ani VZ ani mail keď som písala či prišla žiadosť alebo peniaze :nwm:
Koľko to cca trvá kým príde VZ ? :yes:
'"Dogs never bite me - just humans" - Marylin Monroe
„Live fast, love hard, die young.“ - Janis Joplin
Connie
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1725
Bydlisko: Pezinok

Re: Výkonnostný zošit

Poslaťod naty.sykorova » Ned 18.03.2012 17:52

dosť dlho :lol: ja som čakala 2-3 mesiace
Obrázok
naty.sykorova
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1264
Bydlisko: Večná zima

Re: Výkonnostný zošit

Poslaťod fatboy77 » Ned 18.03.2012 19:12

connie píše:Ahojte,máme taký menší problém ..
Pred mesiacom som posielala žiadosť o VZ,peniaze som poslala ešte v ten deň,ale nič mi nedošlo,ani VZ ani mail keď som písala či prišla žiadosť alebo peniaze :nwm:
Koľko to cca trvá kým príde VZ ? :yes:




Predseda: Pavol Vakonič
0903 90 92 90, skiper@agility-skiper.sk
Zavolaj mu zajtra pocas dna!
Obrázok
fatboy77
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 505
Bydlisko: Banska Bystrica

Re: Výkonnostný zošit

Poslaťod šeltie » Ned 18.03.2012 21:22

najlepšie je si zobrať vykonnostny osobne na preteku
Obrázok
šeltie
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1033
Bydlisko: Nitra

Re: Výkonnostný zošit

Poslaťod Haleth » Pia 30.03.2012 11:23

Pred týždňom som písala na ASKU, nikto mi neopovedal :ach:
Čo mám vypísať do kolonky "Číslo SPKP", ak nemám psa preregistrovaného do slovenskej plemennej knihy a ani ho tam nemienim prehlasovať ?
"Some days you're the pigeon, some days you're the statue." David Brent
Haleth
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3553
Bydlisko: BA

Re: Výkonnostný zošit

Poslaťod zeane » Pia 30.03.2012 12:13

:pusa: nič tam nemusíš písať... Konieckoncov, čo tak asi by sme tam vypisovali takým krížencom z útulkov? Ale myslím, že ak nemáš SPKP tak nemôžeš bežať o CACAg, CACIAg, ani sa hlásiť do repre na MS FCI. :ahoj:
zeane
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2393

Re: Výkonnostný zošit

Poslaťod Haleth » Pia 30.03.2012 12:59

Ďakujem ! :smile:
zeane píše:Ale myslím, že ak nemáš SPKP tak nemôžeš bežať o CACAg, CACIAg, ani sa hlásiť do repre na MS FCI. :ahoj:

:heh: ak bude toto aktuálne, psa prehlásim. V tom prípade musím vybavovať nový VZ alebo sa dá dodatočne dopísať ?
"Some days you're the pigeon, some days you're the statue." David Brent
Haleth
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3553
Bydlisko: BA

Re: Výkonnostný zošit

Poslaťod zeane » Pia 30.03.2012 13:50

100% si istá nie som, ale myslím, že zdravo stačí dopísať - nakoniec k behom o tie tituly a do repre dokladáš kópiu rodokmeňa, kde je SPKP napísané... :nwm:
zeane
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2393

PredchádzajúciĎalší

Späť na Agility