Miniagility pre "XS" psíkov

Sem píšte všetko ohľadne agility.

Re: Miniagility pre "XS" psíkov

Poslaťod ZdenulkaM » Ned 26.09.2010 12:12

no lenze treba niekde trenovat teda zacat ,a nie az ked budem mat vykonostny zosit :no:
Damian alias Chilli maly biely anjelik od chovatelskej stanice bile tlapky :)
Baletka Safirka von Schnappi Schnapp alias Elis velky pehaty certik :)
ZdenulkaM
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4040
Bydlisko: bratislava,petržalka

Re: Miniagility pre "XS" psíkov

Poslaťod Natalia a Biff » Ned 26.09.2010 12:34

no a dovtedy si myslím, že je debata o nejakej kategórii XS trošku bezpredmetná :smile:
Life is better with a Border Collie
Natalia a Biff
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1200
Bydlisko: Levoča

Re: Miniagility pre "XS" psíkov

Poslaťod šeltie » Ned 26.09.2010 15:03

natalia skoda ze ja nepoznam takych yorkov :)) myslim si že debata je bezpredmetna už len z toho smeru že komplexne vo všetkych kategoriach je to nefer aj ja sa možem stažovať že mam 36 cm psa v medium ktorý preteka so psami co maju 42 cm a to je sakra rozdiel o to viac by malo ludi tešiť ked niečo dosiahnu nie všetko je len o vitazstve agi je o radosti z behu , skakania a spoločného treningu Keby bola nejaka kategoria Xs tak by sa tu naskytol jednoduchy problem .. chceme kategoriu XM, XL, XXL , XXM a z agility by bol holubník a miesto 3 kategorii by bolo 10 a na preteku by sme trčali celý tyžden :no:
Obrázok
šeltie
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1033
Bydlisko: Nitra

Re: Miniagility pre "XS" psíkov

Poslaťod Natalia a Biff » Uto 28.09.2010 8:58

presne tak šeltie, veď to je na tej celej veci zaujímavé, že z radu aktívnych pretekárov, ktorí behajú aj s takými malými psami nikdy podobná potreba kategórie XS nevyšla. čo sa týka tých yorkov, tak v LAKu majú úžasného yorka, len ešte sa potrebuje s páničkom riadne zosúladiť, ale ináč je to neskutočná rýchlovka. videla som ich v KE v septembri a bolo sa naozaj načo pozerať. aj my sme mali v PP veľmi rýchleho yorka no chalanisko to akosi vzdal, ale psík bol fakt superný a v podstate to je asi tak všetko čo z daného plemena u nás behá :lol:
Life is better with a Border Collie
Natalia a Biff
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1200
Bydlisko: Levoča

Re: Miniagility pre "XS" psíkov

Poslaťod AlicaGGG » Uto 28.09.2010 12:11

to sa moze pre kazdy centimeter psa spravit samostatna kategoria :ach: a ani vtedy to nebude fer...
ja som raz videla v trnave uuuzasneho yorka, behal ako o zivot, a tusim v skiperi je jeden paradny civavak a vyhrava sa aj s takymi psami, a dost casto - vsetko sa da, len treba chcet
AlicaGGG
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3765
Bydlisko: Nové Mesto nad Váhom

Re: Miniagility pre "XS" psíkov

Poslaťod Nessiak » Pon 14.03.2011 15:24

No mne sa to javí ako milý nápad, ale asi iba ako hra alebo nejaká špeciálna akcia, nie ako ďaľšia veľkostná kategória, lebo presne ako tu píšete, zachvílku by sme mali kategórii nespočetné množstvo. Ja osobne mám pomíčku s ktorou práve začíname trénovať a ísť na preteky kde je Vám včetko maximálne po členky bo mohlo byť milé :smile:
Nessiak
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 120
Bydlisko: Slovenský Grob

Re: Miniagility pre "XS" psíkov

Poslaťod Terussiq » Ned 26.08.2012 19:16

energitc píše:boze, keby tak bolo nieco aj tu na sr takehoto..normalne sa mi zda ze ked poviem ze civava a beha agility tak ludia odpadavaju co toho psa tyram a ked spomeniem dvojhodinove vychadzky aj na jar a jesen tak uz len krutia prstom pri cele...a pritom to ze je to maly psik neznamena ze to nemoze byt pes nie?VED JE TO PES!!!
a skoda ze u nas je este agility len takto v zarodku a ze kluby na seba tak neuveritelne ziarlia..nerobi to dobrotu pre tych, co chcu agility behat pre radost a nie pre vyhry klubu.


súhlasím s tebou, ja mám doma čivavu, ktorá zbonuje dlhe precháadzky, a tiez s nou beham agility. Baví ho to Kazdy komu to poviem, tak je tiez zhrozeny, a mne to neskutocne lezie nanervy. :plac: :hmm:
Terussiq
Okoloidúci
 
Príspevky: 3

Re: Miniagility pre "XS" psíkov

Poslaťod Beny » Pon 27.08.2012 16:45

Offtopic: Miniagility :heh: To by som si pozrela tých malinkých ratlíkov, čivavy ako hopkajú :hi:
I ♥ Beny . . . . . . http://www.my-dog-beny.weebly.com
Obrázok
Beny
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 92
Bydlisko: Trnava

Re: Miniagility pre "XS" psíkov

Poslaťod domin » Str 29.08.2012 17:26

pôvodne som sa chcela vyjadriť trochu rozsiahlejšie ale ked som prečítala celú tému, zistila som, že nemusím, lebo by som napísala presne to čo šeltie aj ked už dávno, úplne súhlasím, neviem u čechov nemám prehľad, ale myslím že oni to nemajú ako samostatnú kategóriu, či už hej? :oo: súhlasím s tým "XS" ako špeciálna akcia a pod. ale samostatná kategória, načo? :nwm:
domin
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 418
Bydlisko: Hlohovec

Predchádzajúci

Späť na Agility