Kladina

Sem píšte všetko ohľadne agility.

Re: Kladina

Poslaťod AlicaGGG » Sob 27.09.2008 19:55

jj, ved pustila som ju len parkrat a vzdy som jej hovorila, nech ide pomaly, aby to tak moc nebuchlo
AlicaGGG
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3765
Bydlisko: Nové Mesto nad Váhom

Re: Kladina

Poslaťod AlicaGGG » Pia 31.10.2008 17:27

takze: hojdu teraz trenujeme vzdy, a uz sa jej vobec neboji, takze to nebolo len take jednorazove nebojenie :jupi:
uz by som aj rozmyslala o sutazi, ale ako som uz kdesi pisala - ona je medzi Medium a Large, a bojim sa, ze dojdem na sutaz a odmeraju mi ju na Larga, to by skocila max. 1 skocku...takze teraz v novembri sa ideme kuknut na sutaz do Motesic a tam si ju dam odmerat a budem vedet, na com sme (ked to bude ale Large, asi mozem skoncit s agility, lebo na cvicaku ked jej dvihnem len 2 skocky, tak minutu na nu cumi, zacne stekat a nakoniec ju obide - aj ked ma rozbeh, proste nanu to je vela)
AlicaGGG
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3765
Bydlisko: Nové Mesto nad Váhom

Re: Kladina

Poslaťod rap-kikush » Sob 07.02.2009 13:06

Kladina? Máme ju doma na nevyužitom pozemku a múj psík má 3 meysiace a taq som ho to naučila že lúskam prstamy a psík ide zamnou, ja mu vyložím jednu nôžku iba na taký malý "schodík" a ja idem pri nom a lúskam,lúskam... Teraz som vdačná že som ho to naučila teraz lebo kebyže ho to mám učit aby sa motal furt za mojím zadkom a počúval na lúskanie nie na kliker tak to je super. Len som ušetrila peniažky :) Skús to aj ty a trošku ho podpor že mu potlačíš zadoček a stoj pri nom... A ešte moj počúva aj tak keď ako (on sa postaví na kladinu) a ja äidem dozadu a klopkám pritom na kladinu..Heh pritom vytváram aj tak trochu HUDBU... Tak pá.. a ešt emusím doplnit dávaj obrovský pozor aby baddy nespadol lebo ho tam už ptm vobec nedovlečieš:)
rap-kikush
BANNED
 
Príspevky: 11
Bydlisko: Rimavské Janovce

Re: Kladina

Poslaťod Lenka.Buddy » Sob 07.02.2009 17:11

potlačiť zadok? no to by som teda ja určite na kladine nepredvádzala :oo: to by sa mi najskôr zosypal
www.bafbaf.webnode.sk tu nájdete všetko o nás :)
Lenka.Buddy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2429
Bydlisko: Dolné Orešany

Re: Kladina

Poslaťod hewča » Sob 07.02.2009 19:35

tak my máme s hojdačkou tiež problém( moja chyba pri prvom pokuse to veľmi buchlo :pac: ) minule som za pomoci kamarátky na cvičáku meggi na hojdu pomaly navádzala ... prejsť nám ju trvalo min. 5min. ale prešla ju ..... bolo to samé....... no poooooď megguuus neboj sa hodnaaaa.... a pod. ale presla ju..... :lol: ak sa budeme snažiť určite si zvykne :smile:
Dogs are like potato chips - one is never enough...
"Which of my photographs is my favorite? The one I’m going to take tomorrow."
(Imogen Cunningham)
hewča
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 648
Bydlisko: Humenné

Re: Kladina

Poslaťod Lenka.Buddy » Sob 07.02.2009 22:34

Megginka uč ju postupne..tak ako si písala to rob zo začiatkov,až necháš časom hojdačku úplne na pokoji a prejde ju sama :no:
www.bafbaf.webnode.sk tu nájdete všetko o nás :)
Lenka.Buddy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2429
Bydlisko: Dolné Orešany

Re: Kladina

Poslaťod AlicaGGG » Pon 09.02.2009 17:39

Meggy: presne ako - asi 3. krat ked isla na hojdu som ju poriadne nedrzala, hojda buchla a nasledovalo pol rocne trapenie :ach:
a uz sa jej zasa trosku boji, ale ked si ju zavolam, tak pekne pride a sama na nu vylezie...mozno aj lepsie (kym na nej este nevie zastavit) ako keby sa mala vzdy na nu rozbehnut a ja by som ju musela potom za nieco chytit, aby zasa nezletela
AlicaGGG
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3765
Bydlisko: Nové Mesto nad Váhom

Re: Kladina

Poslaťod luckyA » Ned 15.02.2009 19:48

ako urobim kladinu?? a hojdu??
luckyA
BANNED
 
Príspevky: 203

Re: Kladina

Poslaťod Shebiq&Miky » Ned 19.04.2009 13:27

Takže podobný problém som spočiatku mala aj ja. Najprv som skúšala ukladať na ňu pamlsky ale bál sa. Nakoniec som ho postavila pred kladinu a chytila ho pod pazuchu. Krôčik po krôčiku som mu niekedy aj sama posúvala tie labky ale išla som dopredu. Stále som opakovala povel a chválila som ho, prihovárala som sa mu. Keď to prešiel raz celé so mnou potom už problémy neboli. Dnes po nej s chuťou behá :o)
Shebiq&Miky
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 7

Re: Kladina

Poslaťod Sim » Pon 20.04.2009 11:09

mne s nej skakala ale od včera po nje normalne beha........juuj som rada
Sim
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 664

Re: Kladina

Poslaťod wewerica » Pia 22.05.2009 16:15

moj monty na prvy raz kladinu normalne presiel :jupi: :winner:
wewerica
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4115
Bydlisko: Dolná Krupá

Re: Kladina

Poslaťod Gombicka333 » Pia 22.05.2009 20:17

Mi vieme kladinu vyborne , akurat ze nikdy sa nedotkne dotykovych zon :lol: ...ale uz sa na tom pracuje :no:
Obrázok
Naučte se psa vidět takového, jakým ho chcete mít. On se takovým stane. Rudolf Desenský
Gombicka333
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 614
Bydlisko: Košice

Re: Kladina

Poslaťod aliii » Uto 17.11.2009 20:22

Ked urobi colen 2kroky na kladine sam vychval ho a stale do kola...Bude sa bat ale bude sa tesit na pochvalu a nakoniec to urco zvladne...drzim palce :yes:
Chovateľská stanica afrických bielobruchých ježkov Little Paws .
http://littlepawss.weebly.com/
aliii
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 228
Bydlisko: Lučenec

Re: Kladina

Poslaťod Federika » Uto 17.11.2009 22:20

My sme si dnes prvykrat vyskusali kladinu, sice este bola nizko, ale celkom nam isla. Oficialne sme ju mali zacat trenovat az v sobotu na treningu, ale kedze som sa dnes dostala na cvicak, vyskusali sme si ju uz dnes. Som zvedava ako nam pojde, ked uz bude vysoka.
Federika
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 508
Bydlisko: Košice

Re: Kladina

Poslaťod Luculka » Str 18.11.2009 17:19

Federika, v dobrom, , kladinu by som bez trénerky neskušala, viem, že to láka, si vyskušať prekážky, no bez trénera môžeš veľa pokaziť, lebo sa pes musí hned od začiatku naučiť, že nemá kladinu prebehnúť, ale je to zónová prekážka, na povel vybieha na kladinu, a na konci kladiny na zone sa učí zastaviť na povel, ...
Luculka
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 500
Bydlisko: Košice, sídlisko nad Jazerom

PredchádzajúciĎalší

Späť na Agility