Predajcovia agility prekážok

Sem píšte všetko ohľadne agility.

Re: Predajcovia agility prekážok

Poslaťod Miška111 » Štv 23.05.2013 18:57

Tak mám kríženca špica :D ..ale chcela by som aspoň nejak ten tunel potrénovať :) ..skúsim ho možno :)
Miška111
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 18

Re: Predajcovia agility prekážok

Poslaťod Slausa » Pia 14.06.2013 17:01

hmhm, povolenie objednať od tunelypropsy som nedostala :nwm: :angel: tak som babke šlohla dve vrecia (tie biele na obilie), klbko motúzu a velikú ihlu, tenší drôt (dúfam že 8 metrov bude stačiť, šponovací 3mm široký ocelový drôt cca1,5m, štipačky a polmetrové tonu vážiace kováčske kliešte, nervy z hovada a silu koňa, trochu šťastia a zatial z toho vyšiel cca 3 metre dlhy tunel.(ešte nieje vystužený tenkym drótom). Treba vrecia naspodku rozparať, pevne zošiť, z hrubého drotu urobiť 2 obruče, (hrubý drótik sa ťazko strihá, mne jeden"cvak" trval 15 minut tak nabudúce karbobrúska) zašiť na konce tunelku , ja som dala krátke obruče tak je tunel užší. na buduci tyzdden ho dokončím a vraj sa bude dat ohnuť :jop:
Slausa
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1480

Re: Predajcovia agility prekážok

Poslaťod AgiKokre » Uto 12.11.2013 8:34

odkoho mam objednat tunel? :ua: http://www.tunelypropsy.cz/clanky/pevne-tunely/ alebo http://www.prekazky-reno.ic.cz/ reno to ma skoro o 30eur lacnejsie :ua: mate snim niekto skusenosti?
AgiKokre
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 192
Bydlisko: prievidza


Re: Predajcovia agility prekážok

Poslaťod AgiKokre » Uto 12.11.2013 15:35

jee dakujem :smile: rovno berem aj slalom :smile:
AgiKokre
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 192
Bydlisko: prievidza

Re: Predajcovia agility prekážok

Poslaťod miša.a.blesk » Str 26.02.2014 13:48

Chcem sa popýtať. Jedinú prekázku kúpenú čo mám je pevný tunel. ostané si vyrábam. Neviete kde by sa dali zohnať poriadne skočky za normálnu cenu? Ďakujem vám za odpoveď
Psy sú láska na celý život...
miša.a.blesk
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 127
Bydlisko: na konci sveta

Re: Predajcovia agility prekážok

Poslaťod miša.a.blesk » Pia 28.02.2014 12:09

Ahoj Nikkita.
Mám ja tunel zo zoohitu. Dostala som ho na Vianoce, ale z vlastnej skúsenosti nie je dobrý pre stredné psíky. Je značky Trixie a je tenký. Má priemer 60 cm ale nie je vhodný na cvičiská ani na závody. Mám kríženú čivavu ale aj ona ho hneď pretrhla. Využívam ho len v dome, lebo sa bojím že sa pretrhne. Ale za takú sumu to nie je dobré. Stál 90 eur. Ale pri tom sa písalo že je vyrobený podľa FCI štandardov Agility. Ale keby len raz prebehla cez neho borderka ako strela tak by to neprežil. pre malé psíky je super ale pre veľké si treba zohnať niečo pevnejšie. Poviem na rovinu som s tunelom aj spokojná ale aj nespokojná, proste má plusy aj mínusy.
Plusy tohto tunela sú: Tvaruje sa pomerne ľahko, je dosť presvetlený, dlhý........
Mínusy tohto tunela sú: Psy ho ľahko zničia, ťažko sa ukotvuje, tvarovanie ujde ale úchyty tunela....
Toto sú moje osobné skúsenosti s týmto tunelom.
Pravdaže nikoho odhovárať nechcem. Len chcem vyjadriť sa k mojej skúsenosti. Ale každý si to môže vybaviť ako len chce.
Psy sú láska na celý život...
miša.a.blesk
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 127
Bydlisko: na konci sveta

Tunel

Poslaťod BaRonci » Ned 15.06.2014 20:33

BaRonci
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 15

Re: Predajcovia agility prekážok

Poslaťod tera » Pon 16.06.2014 21:01

BaRonci píše:Ahoj, je tento tunel kvalitný ? :otaznik: :smile:
http://www.tapka.sk/kategoria/pre-psov/ ... l-agility/



ten je z kategórie Trixie a Dogtrace, vyzerá tak
takže nič moc, na malého psa na záhradu ale stačí :smile:
tera
Big Dog
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: Horná Streda

Re: Predajcovia agility prekážok

Poslaťod BaRonci » Uto 17.06.2014 18:31

tera ďakujem :lol: nevieš kde by sa dal zohnať kvalitný tunel do 50 - 60 € ...ak taký existuje ? :smile:
BaRonci
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 15

Re: Predajcovia agility prekážok

Poslaťod tera » Pon 07.07.2014 13:39

BaRonci píše:tera ďakujem :lol: nevieš kde by sa dal zohnať kvalitný tunel do 50 - 60 € ...ak taký existuje ? :smile:



neexistuje,
prvé poriadne začínajú od 160 eur a viac :smile:
tera
Big Dog
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: Horná Streda

Agility prekážky

Poslaťod Vanes333 » Uto 16.09.2014 15:48

Ahojte :) zakladáme nové agility cvičisko a potrebovali by sme zónovky avšak ešte nie sme na toľko rozbehnutý a nemožne si dovoliť tie najlepšie a najnovšie tak sa pýtam či nemáte nejaký cvičák čo by už buď nepotrebovali ,ale by predávali :)
Cocker spaniel and black schauzer is my best friend <3
Vanes333
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10

Re: Agility prekážky

Poslaťod tera » Uto 16.09.2014 15:50

vedľa v téme agi prekážky je na predaj kladina :no:
tera
Big Dog
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: Horná Streda

Re: Predajcovia agility prekážok

Poslaťod mic » Sob 17.01.2015 13:39

Šeltie ten link mi vyhadzuje, že neexistuje, existuje a mne blbne net, či? Ďakujem.
mic
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 81

Predchádzajúci

Späť na Agility