Výška psa

Sem píšte všetko ohľadne agility.

Re: Vyska...

Poslaťod AlicaGGG » Ned 30.11.2008 20:39

tak dnes sme trenovali nie Larga, ale dala som palicu o jednu dieru nizsie, ako je Large a to jej islo super, takze ked budem teraz trenovat len "miniLarga" :ha: (ako som to nazvala) tak asi jej pojde neskor aj ten Large, co by bolo super, lebo na buduci rok by som chcela ist skusit uz na nejaku sutaz...
AlicaGGG
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3765
Bydlisko: Nové Mesto nad Váhom

Re: Vyska...

Poslaťod zeane » Ned 30.11.2008 20:41

tyy, očuj... Teba som okukovala v Motešiciach? Jedni z mála návštevníkov... :angel:
zeane
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2393

Re: Vyska...

Poslaťod AlicaGGG » Ned 30.11.2008 21:09

mne? ja neviem :heh: ...bola som tam, ale nesutazila som :ha:
AlicaGGG
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3765
Bydlisko: Nové Mesto nad Váhom

Re: Vyska...

Poslaťod zeane » Ned 30.11.2008 21:24

tak potom som ťa zaregistrovala - sorry, ale nemala som príliš času prihovoriť sa, bo sme to organizovali a nebola som si istá, ale pes mi prišiel povedomý :aaa: :haha: :haha:
zeane
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2393

Re: Vyska...

Poslaťod AlicaGGG » Ned 30.11.2008 22:20

ved v pohode, mne bola taka zima ze by som nebola schopna povedat asi ani A :haha: :haha: :haha:


Offtopic: a nehovorila nic p. Vakonicova? lebo na jedno forum som pisala, ze to bol blby zavod lebo ma nastvala ta vyska, ze ma 44cm Bella, a ona mi napisala na mail, ze preco kritizujem organizaciu zavodu ked som ani nesutazila a preco obvinujem rozhodcu, ze mi chcel zle odmerat psa, a ze sa im mam obidvom ospravedlnit, tak som napisala, ze som to tak nemyslela, ako si ona mysli a ze som len pisala, ze ma blbu vysku a to je vsetko, ale neodpisala, tak neviem, ci je na mna nastvana alebo ci sa nejako neurazili alebo co, lebo bola by som nerada, keby rozmyslali ci mi vybavia prehlasku na zavod - ked niekedy pojdem, kvoli takemuto nedorozumeniu :ua: - tak len chcem vedet ci ste sa o tom nerozpravali alebo ci nieco take nehovorila
AlicaGGG
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3765
Bydlisko: Nové Mesto nad Váhom

Re: Vyska...

Poslaťod zeane » Ned 30.11.2008 22:24

Offtopic: :nwm: nespomínala nič také...
zeane
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2393

Re: Vyska...

Poslaťod AlicaGGG » Ned 30.11.2008 22:27

Offtopic: ok, ja som zostala uplne paf ked mi napisala mail, ze preco ho obvinujem atd. atd. :oo: , lebo fakt som do toho fora nenapisala jedno zle slovo o rozhodcovi ani o organizacii, som dufala ze mi odpise ze tak ok alebo take cosi ale ked neodpisala...asi je na mna nastvana kvoli tomu :ua: nevadi, necham to tak...
AlicaGGG
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3765
Bydlisko: Nové Mesto nad Váhom

Re: Vyska...

Poslaťod Catqa » Pon 01.12.2008 15:42

zeane píše:tak potom som ťa zaregistrovala - sorry, ale nemala som príliš času prihovoriť sa, bo sme to organizovali a nebola som si istá, ale pes mi prišiel povedomý :aaa: :haha: :haha:


presne takto som sa citila ked som rpisla prvy krat na agility do TN a bola tam Alica s Bellou..cely cas som sa nemohla zbavit pocitu, ze som toho psa uz niekde videla..nakoniec mi dopalilo ale nenabrala som odvahu spytat sa :heh: tak som to nechala na forum :pac:
Catqa
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1272
Bydlisko: Trenčín, Bratislava

Re: Vyska...

Poslaťod AlicaGGG » Pon 01.12.2008 16:43

jj, to bola sranda :haha:
AlicaGGG
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3765
Bydlisko: Nové Mesto nad Váhom

Re: Vyska...

Poslaťod BasenA » Pon 01.12.2008 18:44

noo vnima ma tu dakto? :lol: :ach: zee ked mam welsha co som ho s mojim zmeranim odmerala na 44cm tak uz teda pojde do large...ci to neni na nho vela? :ua:
BasenA
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 745
Bydlisko: Prešov

Re: Vyska...

Poslaťod AlicaGGG » Pon 01.12.2008 18:50

az 44cm?
skus ist na nejaku sutaz a daj si ho tam zmerat...aspon si budes ista
a ked preskoci Large tak to s nim kludne cvic...my sme mali s bellou s Largom problemy, ale ako som pisala hore - uz asi viem ako na to - trenujeme miniLarge a postupne budem dvihat
AlicaGGG
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3765
Bydlisko: Nové Mesto nad Váhom

Re: Vyska...

Poslaťod BasenA » Pon 01.12.2008 18:54

no je vyssi...teraz mu mozno aj chlpy dali taky 1cm hore...ale aj tak :ua: on s tym nema az take problemy len urcite medium by mu bolo lepsie :ach: aaa :aaa: dajak ho musim zmensit :heh: neviete jak? :aaa:
BasenA
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 745
Bydlisko: Prešov

Re: Vyska...

Poslaťod AlicaGGG » Pon 01.12.2008 19:09

ja to mam s bellou take iste - 46cm, ale ked sa trosku pritlaci tak 44cm - ale stale je to do kelu Large, tak sme zacali trenovat Large a na buduci rok uz dufam to bude tak vedet ze budeme moct ist skusit na sutaz :no:

ked s tym nema problemy moc velke tak trenujte Large, lebo ked ti psa odmeraju na zavode na Medium nahodou tak pre psa nebude problem prejst na Medium, ale ked budete behavat len Medium a na zavode zistis bude v Largoch aj tak budete muset zacat s Largom a pes bude potrebovat par mesiacov kym si na to zvykne, ze musi skakat vyssie
takze normal. trenujte Large a potom uvidis... :jop:
AlicaGGG
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3765
Bydlisko: Nové Mesto nad Váhom

Re: Vyska...

Poslaťod BasenA » Pon 01.12.2008 19:16

no tak faajn :smile: on ma pekne odrazy...cize pohodaa :lol: inak asi debilna otazka ale nvm presne kolko je vyska pri skockach na large? :ach: :hi:Teraz mame 70-75...a na cvicaku mi dali large preskocil v poho len doma nvm kolko presne mam dat na skocku,kruh... :ach:
BasenA
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 745
Bydlisko: Prešov

Re: Vyska...

Poslaťod AlicaGGG » Pon 01.12.2008 19:42

skocky - max. 65cm a kruh 80cm :ha:
AlicaGGG
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3765
Bydlisko: Nové Mesto nad Váhom

PredchádzajúciĎalší

Späť na Agility