Kedy začať s agillity

Sem píšte všetko ohľadne agility.

Re: Šteňa a agility

Poslaťod hruska » Sob 26.03.2016 1:45

Za mna. Niet sa kam ponahlat.
hruska
Multišampión
 
Príspevky: 7379

Re: Šteňa a agility

Poslaťod janajka » Sob 26.03.2016 17:40

Ale zaklady nie su nikdy naskodu vstepavat uz od stenata. Ziadne skakanie. Ale skola hrou. Motivacia na hracku, pamlsky. Pretahovanie. A postpne pomaly.
janajka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3529
Bydlisko: Vysoke Tatry - Smokovec

Re: Šteňa a agility

Poslaťod Haleth » Pon 28.03.2016 16:33

Ja by som neskákala plnú výšku aj do roka aj pol. Ale osobne si myslím, že šteňa na cvičák patrí. Socializovať, zvykať na hecovanie inými psami resp. teda zvykať na oddych, keď ostatní behajú. Normálne by som ho hodila do klietky a nech sa kuká. Ale v kľude. Žiadne zbesilé štekanie do nemoty ako 95% psov na agi pretekoch/tréningoch. Aj tunel, vedenie na ruku či stranové povely, odkladačku, obiehanie bočníc. Všetko prispôsobiť veku. Ale v tomto prípade je menej viac.
"Some days you're the pigeon, some days you're the statue." David Brent
Haleth
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3553
Bydlisko: BA

Re: Šteňa a agility

Poslaťod janna » Uto 29.03.2016 8:13

Mame 4 mesacne stena civavy a na cvicak chodime. Tiez je to hlavne kvoli socializacii (kopec rozmanitych psov) a zacali sme trenovat tunel a obiehanie bocnic. Su to take kratke cvicenia, viac menej pre nu hry a zvysok treningu travi bud uviazana alebo sa hra so psikmi. Proste, ale je fanj, ze si zvyka a aj na prekazky a ruch co sa agi tyka.
janna
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 101
Bydlisko: Nitra - Klokočina

Re: Kedy začať s agillity???

Poslaťod tama » Str 31.05.2017 17:30

klaudia píše:mi sme kupili v ikei taku sietku na hracky prederavili druhy koniec :lol: podla mna pre stenata a male psi to staci ale na vecsie by som skusila sud nejaky :joint:


Jéj! To je super! Skúsim aj ja. Dlho som hľadala tunel a tento bude určite ako najlacnejší.
tama
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 39

Re: Kedy začať s agillity

Poslaťod moschino » Str 17.07.2019 9:16

Bazinga uz pomaly zacina tunelovat. Bavi ju to, tak sa tesim :smile:
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2688
Bydlisko: Bratislava

Predchádzajúci

Späť na Agility