S čím začať pri agility

Sem píšte všetko ohľadne agility.

Re: S čím začať pri agility

Poslaťod moschino » Ned 28.09.2014 14:53

ano, nebudu, kým sa netýkajú zdravia alebo pokazenej motivačky. Potom by to tomu psovi zrejme trochu vadilo. Ale inak držím palce v spoločnej aktivite
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2688
Bydlisko: Bratislava

Re: S čím začať pri agility

Poslaťod Monika & Parsonky » Štv 02.10.2014 22:31

moschino píše:Offtopic: to mi pripomina jeden rozhovor s holcinou: "jej, vy robite agility? Aj ja by som chcela zacat s mojou stafbulkou. U dokaze preskocit 110."
"Co 110?"
"Vsak 110 cm, mozno by preskocila aj viac"
:pac:


Toto si pamätám, to tu bolo tak dávnejšie, nie? Ono občas to ľudia preháňajú. Ja si pamätám ako to bolo u mňa, keď som začínala. :pac: Všetko a najlepšie hneď. Človek hrozne rýchlo prepne. Len vypnúť je potom horšie.
http://nellyandadri.webnode.sk/

"Bili sa vo mne dvaja ľudia: jeden bol ochotný urobiť čokoľvek, aby sa zachránil a druhý to bol ochotný kedykoľvek vzdať."
Dežo Ursíny.


"Stávaš sa navždy zodpovedným za to, čo si k sebe pripútal." Antoine De Saint Exupéry
Monika & Parsonky
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3009
Bydlisko: Trenčín

Re: S čím začať pri agility

Poslaťod Lindchen » Pia 03.10.2014 6:42

Potom príde tréningové zranenie z preťaženia a ťahá sa to celý život psa :ua: . Vlastná skúsenosť.
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: S čím začať pri agility

Poslaťod moschino » Pia 03.10.2014 7:14

nie, to hovorila jedna baba, keď sme ukážkovali v Pezinku
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2688
Bydlisko: Bratislava

Re: S čím začať pri agility

Poslaťod Monika & Parsonky » Pia 03.10.2014 23:03

Lindchen píše:Potom príde tréningové zranenie z preťaženia a ťahá sa to celý život psa :ua: . Vlastná skúsenosť.


U nás to bolo tak, že ja som chcela, chcela, chcela a pes mal asi viac rozumu ako ja, ten nechce doteraz alebo chce len vo svojich zvláštnych etapách, ktorým rozumie len a len ona :haha:
http://nellyandadri.webnode.sk/

"Bili sa vo mne dvaja ľudia: jeden bol ochotný urobiť čokoľvek, aby sa zachránil a druhý to bol ochotný kedykoľvek vzdať."
Dežo Ursíny.


"Stávaš sa navždy zodpovedným za to, čo si k sebe pripútal." Antoine De Saint Exupéry
Monika & Parsonky
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3009
Bydlisko: Trenčín

Predchádzajúci

Späť na Agility