Agility a zdravie psa na 1.mieste

Sem píšte všetko ohľadne agility.

Re: Agility a zdravie psa na 1.mieste

Poslaťod Cathie » Uto 25.06.2013 11:28

Offtopic: Rozumiem tomu, co pises, aj si viem predstavit, ze sa tym da "iba" zlepsit nabeh ci cely slalom, ze sa na tom da trenovat aj ked uz pes slalom pozna.
Ja som to nemyslela tak, ze uz pouzivam inu metodu, tak nebudem preucat inou - ale ze uz mam psa nauceneho na urcity system ucenia sa, ktory mame roky zauzivany a mam vyskusane, ze u nej vacsina veci bohuzial musi ist tou cestou, ktora je tazsia, zdlhavejsia a viac "pracantska". Aj preto, ze tu by mi pri 3-4tom prebehnuti pes zrejme vymyslal, co ine sa s tymi tyckami da este vymysliet.. holt, problem = prilis vela naucenych trikov a shapingu :heh:
Neviem si preto predstavit toto ako metodu naucenia slalomu - ale viem si predstavit to pouzit pri zlepseni nabehu :yes:
Obrázok
Cathie
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3922
Bydlisko: BA - Ružinov

Re: Agility a zdravie psa na 1.mieste

Poslaťod merri » Uto 25.06.2013 12:18

Offtopic: V tomto ale vobec, vobec nevidim suvis . :nwm: Ved 2x2 je prave ucenie shapingom, neviem si predstavit ako by v tom mohlo byt kontraproduktivne, ak pes ovlada vela trikov a shaping. :nwm: Jasne, ze pes by vedel ponuknut milion roznych kuskov co robit s tyckami, ale ved o to ide sa doklikat k tomu, co po nom chcem.
Ja si to zas neviem predstavit pouzit na zlepsenie nabehu pri slalome naucenom navadzanim. :nwm: To psa len pomyli.
Neviem, ci ja nechapem tomu, co popisujes, alebo ty uplne presne nechapes, v com spociva metoda 2x2. :nwm:
Ako ja chapem, ze sa ti ta metoda mozno nepaci, o to nic, len mam pocit z napisaneho, ze asi v tom nemas uplne jasno. :smile:
Where there is a will, there is a way
merri
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1424
Bydlisko: Slovenský Grob

Re: Agility a zdravie psa na 1.mieste

Poslaťod Cathie » Uto 25.06.2013 12:51

Offtopic: Odpoved tu, nech nie sme offtopic - viewtopic.php?f=8&t=2107&start=360#p1044219
Obrázok
Cathie
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3922
Bydlisko: BA - Ružinov

Predchádzajúci

Späť na Agility