Videá

Sem píšte všetko ohľadne agility.

Re: Videá

Poslaťod calwen » Str 20.05.2009 19:49

ale pozri tu uz bezi http://www.youtube.com/watch?v=gO0P4h5o ... re=related

Ja by som potrebovala seba zrychlit :haha: :haha:
Obrázok
calwen
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5556
Bydlisko: Bratislava

Re: Videá

Poslaťod Siss@ » Str 20.05.2009 19:50

nejaky zazrak :lol:
http://pdgf.pitapata.com/5MzKp2.png
www.devilinsoul.weebly.com

Devil in Soul - Fox Terrier (Smooth & Wire) kennel + handling
F-Terriers team: agility, dog dancing, dog handling...
Siss@
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 883
Bydlisko: The Hague, NL

Re: Videá

Poslaťod zeane » Str 20.05.2009 20:09

Nyssa píše:chcem sa opýtať znalých: tohto braďocha to agility asi moc nebaví že? sa mi tak zdá, ako keď je na áčku a týchto prekážkach tak nič moc :nwm: a ten chlapík ho moc ani nepochválil
http://www.youtube.com/watch?v=ZpK5LT6DWSA&NR=1
inak v KE je jedna MVDr. (teraz má malé brady a NO), ale predtým mala veľkého a robila s ním agility cez konské prekážky Obrázok


:nwm: mne sa ten braďoch zdal celkom OK. Mňa by zaujímala napríklad kategória v ktorej behajú - môžu to byť začínajúci pretekári - napríklad... Videla som už aj oooveľa znechutenejšie behy - a to prosím minulý víkend a navrch moje vlastné... Bo sa plížila ako keby mala za áčkom padnúť a už nevstať... Prečo nevyzradila. Chcem tým len povedať že aj najsamsuper pes môže zabehnúť s nechuťou, čo ja viem, možno bolo hrozne teplo, alebo ho hlava bolela. :nwm: A aj toho najpomalšieho psa to môže baviť - to sa zvykne týkať hlavne psov veľmi veľkých a malých - my sme mali teraz na pretekoch briardov, ktorých to očividne bavilo (pooomaaalyy to išlo hlavne cez slalom) a máme v klube yorkicu ktorá by na pohľad potrebovala ku skočke ešte rampu, ale taky ju to nehorázne baví.
K tým pochvalám - veľa ľudí na to zabúda, alebo si to nechávajú na neskôr - aj keď to je práve chyba. Ale tak, každý po svojom :nwm:
zeane
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2393

Re: Videá

Poslaťod mimi » Str 20.05.2009 20:30

Gombicka333 píše:pozerajte toto AGILITY !!! :haha: :haha:
http://www.youtube.com/watch?v=NwNJi6SUOeE

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :aaa: :aaa: :aaa:
mimi
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 457

Re: Videá

Poslaťod lusy » Str 20.05.2009 20:35

ten bradoch je nahodou super. co som hladala na nete videa velkych bradacov co behaju agility, tak som vacsinou nasla o dost pomalsich psov. na tom prvom videu sa mi zdalo, akoby sa obzeral a niekoho hladal. inak na ten cvicak na prvom videu som povodne mala chodit.
lusy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3706
Bydlisko: Taliansko

Re: Videá

Poslaťod šeltie » Str 20.05.2009 21:36

Chcem tým len povedať že aj najsamsuper pes môže zabehnúť s nechuťou, čo ja viem, možno bolo hrozne teplo, alebo ho hlava bolela


:aaa: :aaa: :aaa: uuf to si teda poriadne zadrelááá dobre som sa pobavila, prepáč ale ako si dovoliš niečo taketo tvrdiť ? :D prepač ale ked agility raz psa bavi a žije tymto športom toto sa nikdy nestane :no: ku prikladu belloneska pes ma 4,5 roka a veru ta nechut na nu ešte nikdy neprišla, chceš aj viac prikladov ? :pac: :pac: :pac: to možeš tvrdit o psovi ktorý beha kvoli psovodovi alebo preto, že "musí" a nie o psovi ktorý dáva agility svoje cele srdce . Ak pes nebeha je to chyba psovoda ,mozno by trebalo zamyslet sa nad sebou, rozbehat sa da kazdy pes ...
Obrázok
šeltie
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1033
Bydlisko: Nitra

Re: Videá

Poslaťod calwen » Str 20.05.2009 21:40

No ja si praveze myslim ze teplo a unava moze mat dost velyk vplyv na vykon psa. Napriklad na Geraltovi sa unava prejavovala uplnou nesustredenostou. Bol schopny prejst vsetky prekazky co mu prisli do cesty aby to mal z krku. Mardi sa do takeho extremu este nedostal, ze by bol unaveny :pac: Ale to teplo a zataz ti moze z akehokolvek psa urobit chodiacu trosku
Obrázok
calwen
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5556
Bydlisko: Bratislava

Re: Videá

Poslaťod šeltie » Str 20.05.2009 21:43

prepac ale este som to u psa ktoreho agility skutočne bavi nezazila a to som v agility uz takmer 10 rokov ale asi sa mam este co ucit
Obrázok
šeltie
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1033
Bydlisko: Nitra

Re: Videá

Poslaťod calwen » Str 20.05.2009 21:45

No dobre ja som v agilitoch "len" 4 roky tak budem drzat hubu a krok :ach:
Obrázok
calwen
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5556
Bydlisko: Bratislava

Re: Videá

Poslaťod šeltie » Str 20.05.2009 22:06

calwen píše:No dobre ja som v agilitoch "len" 4 roky tak budem drzat hubu a krok :ach:


ale na preteku som ta este nevidela, nemylim sa ?
Obrázok
šeltie
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1033
Bydlisko: Nitra

Re: Videá

Poslaťod calwen » Str 20.05.2009 22:07

Nemylis a asi to bude tym ze mi zomrel pes a trenujem si druheho. Okrem toho preteky nie su vsetko
Obrázok
calwen
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5556
Bydlisko: Bratislava

Re: Videá

Poslaťod šeltie » Str 20.05.2009 22:15

calwen píše:Nemylis a asi to bude tym ze mi zomrel pes a trenujem si druheho. Okrem toho preteky nie su vsetko



tak potom mas odvazne tvrdenia :no: moja česť
Obrázok
šeltie
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1033
Bydlisko: Nitra

Re: Videá

Poslaťod zeane » Str 20.05.2009 22:37

Offtopic: Ja si nemyslím, že by pes nemohol mať zlý deň - ale keď myslíš.... :nwm: Inak - Bo niečo bolo, k normálnej aktivite sa prebrala až dneska, ale to som tým nechcela povedať. Ak chceš príklad "pomalého" psa, ktorého to baví, tak sa pozri na Bafku z Aničky - tú agility baví, ale berie to ako "fun", takže sa nikam neponáhľa. Bo, navyše, nie je vychovávaná ako agilitný pes, je určená k dvom dôchodcom a agility má ako dobrú zábavu, ktorá ju baví, ale tiež je vedená "for fun". Ale to sme od videí dooosť odbočili...
zeane
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2393

Re: Videá

Poslaťod janas » Štv 21.05.2009 7:35

zeane píše:
Nyssa píše:chcem sa opýtať znalých: tohto braďocha to agility asi moc nebaví že? sa mi tak zdá, ako keď je na áčku a týchto prekážkach tak nič moc :nwm: a ten chlapík ho moc ani nepochválil
http://www.youtube.com/watch?v=ZpK5LT6DWSA&NR=1
inak v KE je jedna MVDr. (teraz má malé brady a NO), ale predtým mala veľkého a robila s ním agility cez konské prekážky Obrázok


:nwm: mne sa ten braďoch zdal celkom OK. Mňa by zaujímala napríklad kategória v ktorej behajú - môžu to byť začínajúci pretekári - napríklad... Videla som už aj oooveľa znechutenejšie behy - a to prosím minulý víkend a navrch moje vlastné... Bo sa plížila ako keby mala za áčkom padnúť a už nevstať... Prečo nevyzradila. Chcem tým len povedať že aj najsamsuper pes môže zabehnúť s nechuťou, čo ja viem, možno bolo hrozne teplo, alebo ho hlava bolela. :nwm: A aj toho najpomalšieho psa to môže baviť - to sa zvykne týkať hlavne psov veľmi veľkých a malých - my sme mali teraz na pretekoch briardov, ktorých to očividne bavilo (pooomaaalyy to išlo hlavne cez slalom) a máme v klube yorkicu ktorá by na pohľad potrebovala ku skočke ešte rampu, ale taky ju to nehorázne baví.
K tým pochvalám - veľa ľudí na to zabúda, alebo si to nechávajú na neskôr - aj keď to je práve chyba. Ale tak, každý po svojom :nwm:



Tak, tak, aj mne sa páčil :jop: Ja :pac: by som pomalšieho psa potrebovla na natrénovanie, pretože naša Emy je raketa
Ten bradáč je náhodou výborný, veď to pekne zvládol :yes: a psovod tiež :yes: Bodaj by som to už aj ja tak zvládala :lol:
Obrázok
janas
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3574

Re: Videá

Poslaťod Silwuska » Štv 21.05.2009 8:41

Seltie preco by si nemohla "dovolit" to tvrdit??? :ach: to co tu mame nejake embargo na nazory ked ty chodis 10 rokov na agi abo co :ach: to ze tvoj pes nikdy nechut alebo unavu alebo bolest pri agi nezazil neznamena, ze to nemoze zazit iny...
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

PredchádzajúciĎalší

Späť na Agility