Kde začať?

Sem píšte všetko ohľadne agility.

Kde začať?

Poslaťod Ildikó » Ned 09.09.2012 11:47

Mám 4-mesačné šteniatko a chcem začať s agility ale neviem kde sa cvičí... Teda, to viem ale kde zoženiem nejakého učiteľa alebo inštruktora? Bývame v Prievidzi a vždy keď sa idem pozrieť na cvičák, tak tam nikto nie je... Kde sa mám ísť prihlásiť???
I ♥ dogs.
Ildikó
Okoloidúci
 
Príspevky: 17
Bydlisko: Prievidza

Re: Kde začať?

Poslaťod zeane » Ned 09.09.2012 12:20

viewforum.php?f=71

skús popozerať v tomto vlákne - "oficiálny" klub je zatiaľ pri Prievidzi v Lazanoch, ja mám správy aj o Prievidzi, ze sa chystajú rozbehnúť, ale nič oficiálneho. Skús si nájsť niekde telefonický kontakt a zavolať, nemá význam sa chodiť "pozrieť" na cvičák s nádejou, že práve, práve teraz majú tréning. :ahoj:
zeane
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2393

Re: Kde začať?

Poslaťod domin » Ned 09.09.2012 13:23

jop treba si zistiť kedy majú tréning najlepšie napísať priamo trénerovi, aby ti vedel povedať či tréning je či nie a všetky základné info :no:
domin
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 418
Bydlisko: Hlohovec

Re: Kde začať?

Poslaťod Simba » Štv 03.01.2013 22:47

Ludkovia neviete poradit? Najblizsi agility klub je vzdialeny 48km t.j hodina a pol cesty busom...velmi rada by som si agility aspon vyskusala...moju pesanu prekazky vsetkych druhov velmi bavia :aaa: . Ako by ste riesili vzdialenost, alebo pripadne ako ste ju sami riesili? Pride mi to dost daleko...a neviem si predstavit v lete v tych horucich busoch...vodicak sice mam ale benzin je drahy a do BA sa este autom neodvazim...s pesanou robime rozne triky, je energicka a bavi ju to aj mna ..som tomu velmi rada no chcela by som vyskusat nieco nove, nie len take domace :hafan:

vopred sa ospravedlnujem ak som to hodila do zlej temy :hi:
Simba
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 43

Re: Kde začať?

Poslaťod domin » Pia 04.01.2013 9:34

Simba a odkiaľ ste? :smile:
domin
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 418
Bydlisko: Hlohovec

Re: Kde začať?

Poslaťod Offca » Pia 04.01.2013 9:39

Offtopic: Ak si v 48-km-ovom okruhu okolo BA, ptoom máš na výber xy možností :nwm:
Offca
V.I.P.
 
Príspevky: 3581
Bydlisko: Modranské lesy

Re: Kde začať?

Poslaťod zeane » Pia 04.01.2013 10:52

jedine ak je smerom na záhorie, tak ani nie... Nuž, ľudia chodia 2-3x za týždeň na tréning tých 35 kilákov vcelku bežne, takže ak máš "pravidelný" cvičák 48, tak ti moc neporadím.
Jedine sa prihlásiť na niektorý tábor a začať v lete. :ahoj:
zeane
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2393

Re: Kde začať?

Poslaťod Simba » Str 09.01.2013 21:35

Som smer na záhorie...najbližšie je BA. 2-3x za týždeň by to iste nešlo, kvôli práci. Možno každú sobotu by sa dalo. Niečo budeme musieť vymyslieť. Ale ten letný tábor ma zaujal :yes:
Simba
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 43

Re: Kde začať?

Poslaťod RomAAAn » Sob 12.01.2013 12:23

Na Zahori funguje vycvik agility na Kamennom mlyne kusok za Malackami. Ivetka ti tam urcite velmi dobre poradi, co a ako zacat v agility. Trenuje aj cez pracovny tyzden a aj cez vikendy, ale iba do marca, potom to tam konci a presuva sa spat do BA. Kontakt na nu najdes na klubovej stranke http://www.agility-pedigree.sk v odkaze Vycvik psov a psia skolka.
RomAAAn
Okoloidúci
 
Príspevky: 12

Re: Kde začať?

Poslaťod Simba » Pon 21.01.2013 23:36

No budeme musieť počkať. :ua: budem nastupovať do novej práce kde budem pracovať krátky, dlhý týždeň 12 hodín za deň. (Psík má vždy aspoň pol dňa spoločnosť...len aby ste nemysleli že bude nejak týraná 12 hodín sama zatvorená, má voľný prístup na dvor a do domu aj keď sme preč)...ani neviete ako mi to je ľúto. Malá pohyb miluje, skákanie, behanie, dokonca lezenie po skalách..bolo by to pre ňu, aj pre mňa znova niečo nové...takže si počkáme ako to bude v novej práci a podla toho nájdeme niečo na oživenie našich aktivít. Zatiaľ veeeľmi ďakujem za rady :smile:
Simba
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 43


Späť na Agility