Sponzor

Sem píšte všetko ohľadne agility.

Sponzor

Poslaťod Anavi » Ned 29.04.2012 21:06

Ahojte túto tému som nenašla .U nás v klube je to ,ako niektorí vedia, mizerne čo sa týka prekážok. Chceme vstúpiť do ASK-y .A s tým prichádza aj to že sponzor.Ako to vlastne funguje ? Ja neviem tie prekážky napríklad leboniekde treba začaťa prekážky dosť chýbajú sponzor by potešil.Kto chápe čo píšem prosím poraďte .
Sny sú na to , aby sa splnili .
Anavi
Hafan
 
Príspevky: 583

Re: Sponzor

Poslaťod Nanda » Ned 29.04.2012 21:34

Asi viem o čom píšeš. Vy si chcete nájsť nejakého sponzora ktorý by vám nakúpil prekážky a platil veci? Len toto som z tvojho písania pochopila ale viac nie. Skús to napísať tak aby tomu človek pochopil. :no:
Nanda
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1540

Re: Sponzor

Poslaťod zeane » Pon 30.04.2012 10:00

Sponzor je fyzická, alebo právnická osoba, ktorá ti poskytne peniaze, alebo materiálnu pomoc. :lol:
Pekne som to napísala :heh: . V praxi to znamená, že ak ti sused-stolár-živnostník vyrobí za tvoje "dakujem" z prebytkov materiálu skočky, stáva sa tvojim sponzorom, čo je zasa skutočnosť vhodná k uvedeniu na stránke tvojho klubu. Ak ti rodičia pre klub venujú tunel, rovnako sa stávajú sponzormi. To len tak pre príklad ako to môže fungovať.
To čo asi chceš vedieť je to ako sa sponzori získavajú, že :otaznik: Nuž, kto má rodičov s výkonnou (a dobre zarábajúcou) firmou, ten má asi o sponzora postarané, ostatní sa musia aktivizovať a sponzora si buď a.) vyhľadať, alebo b.) mať také výsledky, že sa sponzor prihlási sám. Alebo ešte variant, že si c.) založíš úspešnú firmu a sponzorovať si budeš sama. :nwm:

Už len poznámka na okraj - sponzor NIE JE povinný pre registráciu v ASKA. Väčšina klubov svoje začiatky zvládla bez neho.

edit: ešte ti píšem ss.
zeane
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2393


Späť na Agility