Látkový Tunel

Sem píšte všetko ohľadne agility.

Re: Látkový Tunel

Poslaťod Sunny » Uto 08.11.2011 13:55

Tiež sa mi to stalo na pretekoch - Gili mi behala látkače odmalička v pohode, ani dvíhať jej to nebolo treba, naučila sa na jednom tréningu. Ona celkovo nikdy nič nejako neriešila :heh: A potom prišiel pretek a pes do tunela nestrčil ani nos. Na druhý deň mi ten istý tunel na tých istých pretekoch prebehla bez zaváhania. Dokonca mimo poradia, takže disk :heh: A včul babo raď, čo sa jej nezdalo :nwm:
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8291
Bydlisko: Morava

Re: Látkový Tunel

Poslaťod Fly Bubble » Štv 17.11.2011 10:42

Offtopic: Sunny - asi cítila že je na pretekoch a že to musí pokaziť :heh:
Fly Bubble
Hafan
 
Príspevky: 632
Bydlisko: Slovensko

Re: Látkový Tunel

Poslaťod Luuu » Str 14.11.2012 20:04

my máme na cvičáku dosť ťažkú látku ale musím skúsiť tú metodu že najskôr nadvihovať a potom púšťať na zadok... lebo už sa mi raz stalo, že sme bežali dráhu (na cvičáku) a miesto toho aby vliezol do tunela tak ho preskočil :lol: už mu asi preskakuje mozog :haha:
Obedience- moja záľuba
Obrázok
Luuu
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 53

Re: Látkový Tunel

Poslaťod Monika & Parsonky » Str 14.11.2012 20:20

tak ono sa úplne bežne učí látkový tunel tak, že ho najskôr niekto drží zdvihnutý, aby si pes naň zvykol. postupne sa začína látka držať menej a menej.
http://nellyandadri.webnode.sk/

"Bili sa vo mne dvaja ľudia: jeden bol ochotný urobiť čokoľvek, aby sa zachránil a druhý to bol ochotný kedykoľvek vzdať."
Dežo Ursíny.


"Stávaš sa navždy zodpovedným za to, čo si k sebe pripútal." Antoine De Saint Exupéry
Monika & Parsonky
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3009
Bydlisko: Trenčín

Predchádzajúci

Späť na Agility