Agility

Sem píšte všetko ohľadne agility.

Re: Agility

Poslaťod Haleth » Štv 10.10.2013 13:37

Ja poopravím, že aj začiatočníci sa mohli disknúť :heh: Ak vynechali prekážku a neopravili.
"Some days you're the pigeon, some days you're the statue." David Brent
Haleth
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3553
Bydlisko: BA

Re: Agility

Poslaťod Borderka-Brita » Pia 11.10.2013 12:52

jurinko píše:Tá deviata prekážka na tom videu sa mala ísť ako? Lebo podľa mňa tam mal byť disk.


Mala sa ísť zpredu ale mne ju pes obišiel a tak sme ju opravili :no:
Borderka-Brita
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 73
Bydlisko: Trnava

Re: Agility

Poslaťod jurinko » Ned 13.10.2013 9:51

no lebo v pravidlách derby je napísané, pri nejakej kategórii, že sa hodnotia len odmietnutia. Na tomto videu je na začiatku napísané, že 1 odmietnutie a 1 chyba, z toho mi vychádzalo, že toto je už normálna kategória, ktorá sa hodnotí podľa agi pravidiel :-) Ale ináč v pohode :-)
jurinko
Okoloidúci
 
Príspevky: 14

Re: Agility

Poslaťod Erika.Š. » Uto 12.11.2013 19:07

Ahoooj,videl niekto z vás už niekedy toto video? :smile: mna to priam dojalo....https://www.youtube.com/watch?v=_v57OnXml1U
***Pes je jediný tvor na svete, ktorý ťa má radšej ako sám seba.***
***Nech si ktokoľvek myslí, že si nula - pre tvojho psa si stred vesmíru.***
***Jeho srdce bije za dvoch. Najprv za svojho pána a až potom za seba.***

Obrázok
Erika.Š.
Junior
 
Príspevky: 260

Re: Agility

Poslaťod Tinka123 » Str 13.11.2013 13:34

Jéj, krásne. :jop:
Tinka123
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 485

Re: Agility

Poslaťod Monika & Parsonky » Uto 19.11.2013 13:32

Len taká otázka do prázdna. Môže pes nevedieť behať na piesku? Tak mi to napadlo a že sa teda opýtam. Neviem ako ináč tu otázku upraviť, aby vyznela presne, tak ako mne drieme v hlave. Pes behá, ale na piesku mu to neviem, či nejde alebo to nevie, alebo ja neviem. :lol:

Video som videla a je ozaj veľmi pekné a podľa môjho aj hooodne inšpirujúce. :smile:
http://nellyandadri.webnode.sk/

"Bili sa vo mne dvaja ľudia: jeden bol ochotný urobiť čokoľvek, aby sa zachránil a druhý to bol ochotný kedykoľvek vzdať."
Dežo Ursíny.


"Stávaš sa navždy zodpovedným za to, čo si k sebe pripútal." Antoine De Saint Exupéry
Monika & Parsonky
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3009
Bydlisko: Trenčín

Re: Agility

Poslaťod Haleth » Str 20.11.2013 20:30

Podľa mňa môže byť iba nezvyknutý behať na piesku.
"Some days you're the pigeon, some days you're the statue." David Brent
Haleth
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3553
Bydlisko: BA

Re: Agility

Poslaťod Monika & Parsonky » Str 20.11.2013 22:34

Heeej, to mi príde o niečo logickejšie, tak snáď sa nám s tým podarí čosi spraviť. Však by to bola škoda, ak by nie. :no: Lebo na tom piesku je to skutočne veľká katastrooofa.
http://nellyandadri.webnode.sk/

"Bili sa vo mne dvaja ľudia: jeden bol ochotný urobiť čokoľvek, aby sa zachránil a druhý to bol ochotný kedykoľvek vzdať."
Dežo Ursíny.


"Stávaš sa navždy zodpovedným za to, čo si k sebe pripútal." Antoine De Saint Exupéry
Monika & Parsonky
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3009
Bydlisko: Trenčín

Re: Agility

Poslaťod Haleth » Štv 21.11.2013 0:18

Lyka, keď bola ešte v nadmernej pomätenosti, dostávala záchvaty, keď prišla do kontaktu s pieskom. Vrtuľa do riti, vypučené oči, jazyk von a hybaj dávať kolečká. Preto som sa bála, že keď budeme mať preteky na piesku, tak nie je šanca neurobiť si hanbu. Do dvoch sekúnd vedela, že teraz sa nejaší, teraz sa behá. Zvykne/zvyknú si :yes:
"Some days you're the pigeon, some days you're the statue." David Brent
Haleth
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3553
Bydlisko: BA

Re: Agility

Poslaťod merri » Štv 21.11.2013 11:02

My na piesku behame veeelice radi, lebo mozem piesok vyuzivat ako motivaciu. Ani hracku nemusim nosit, za hadzanim piesku Berry magori rovnako, ak nie viac. :heh:
Where there is a will, there is a way
merri
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1424
Bydlisko: Slovenský Grob

Re: Agility

Poslaťod Monika & Parsonky » Pia 22.11.2013 19:50

Tak u nás je ten problém je, že nebeží.
http://nellyandadri.webnode.sk/

"Bili sa vo mne dvaja ľudia: jeden bol ochotný urobiť čokoľvek, aby sa zachránil a druhý to bol ochotný kedykoľvek vzdať."
Dežo Ursíny.


"Stávaš sa navždy zodpovedným za to, čo si k sebe pripútal." Antoine De Saint Exupéry
Monika & Parsonky
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3009
Bydlisko: Trenčín

Re: Agility

Poslaťod zeane » Str 18.12.2013 2:20

Monika & Parsonky píše:Len taká otázka do prázdna. Môže pes nevedieť behať na piesku? Tak mi to napadlo a že sa teda opýtam. Neviem ako ináč tu otázku upraviť, aby vyznela presne, tak ako mne drieme v hlave. Pes behá, ale na piesku mu to neviem, či nejde alebo to nevie, alebo ja neviem. :lol:

Video som videla a je ozaj veľmi pekné a podľa môjho aj hooodne inšpirujúce. :smile:



Pes behať po piesku samozrejme vie. :no: Podľa mňa tvoja otázka skôr znie buď či NECHCE, alebo či mu to môže byť nepríjemné natoľko, že NECHCE.
A moja odpoveď je na všetky otázky áno. Môže byť "lenivý" vydať zo seba viac energie ako na tráve a preto proste nechcieť, alebo mu to môže byť nepríjemné pod packami (hlavne ak je v piesku prvýkrát, alebo málo často) a on to skrátka nechce.
Tak. A teraz pre zmenu ja neviem či som to napísala zrozumiteľne. :heh:
zeane
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2393

Re: Agility

Poslaťod vaneska » Štv 27.02.2014 20:08

ja mam čivavu chcem s ňou začať cvičiť agility aj z mojou kamarátkou ktorá má yorkšíra . je to možne naučiť aj psov veľmi malého vzrastu ?
vaneska
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 20
Bydlisko: bratislava - zahorska bystrica

Re: Agility

Poslaťod stano269 » Štv 27.02.2014 21:01

samozrejme :smile:
stano269
Big Dog
 
Príspevky: 1241

Re: Agility

Poslaťod vaneska » Štv 27.02.2014 21:07

Ja vazne nemam ziadne skusenosti s agility a nikdi som to ani
nerobila
Ako by som mala zacat. ?
vaneska
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 20
Bydlisko: bratislava - zahorska bystrica

PredchádzajúciĎalší

Späť na Agility