Agility

Sem píšte všetko ohľadne agility.

Re: Agility

Poslaťod Haleth » Str 31.07.2013 15:34

Asi najväčší problém bude mať s prekonávaním v protismere, ak je to väčší pes. Malý sa stočí raz-dva. Veľký potrebuje dostatočný oblúk, aby mal dobrý nábeh a odraz.
Offtopic: Lyka problém s vyplnenými bočnicami nemala, až jedného krásneho dňa sme sa na pretekoch stretli s plnými bočnicami, ktoré neboli nijak farebne odlíšené a boli celé z drevotriesky. A práve pri prekonávaní v protismere skočila cez bočnicu a nie cez tyčku. Asi štyrikrát. Myslela som, že zošediviem. Predpokladám, že to pre ňu bola veľmi vysoká podobnosť s metrovkou.
"Some days you're the pigeon, some days you're the statue." David Brent
Haleth
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3553
Bydlisko: BA

Re: Agility

Poslaťod merri » Str 31.07.2013 18:13

Offtopic:
Haleth píše:Offtopic: Lyka problém s vyplnenými bočnicami nemala, až jedného krásneho dňa sme sa na pretekoch stretli s plnými bočnicami, ktoré neboli nijak farebne odlíšené a boli celé z drevotriesky. A práve pri prekonávaní v protismere skočila cez bočnicu a nie cez tyčku. Asi štyrikrát. Myslela som, že zošediviem. Predpokladám, že to pre ňu bola veľmi vysoká podobnosť s metrovkou.

Toto, toto! Presne aj Berryn pripad. A to sme metrovku skakali daaaavno, ked sme este chodili na klasicky cvicak. Ale presne s tymto som si to dala do suvisu, lebo ine vysvetlenie nenachadzam. Pamat ma zjavne lepsiu, ako som si myslela. :heh:
Where there is a will, there is a way
merri
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1424
Bydlisko: Slovenský Grob

Re: Agility

Poslaťod Haleth » Str 31.07.2013 18:27

Offtopic: Ja som o tom sto pro presvedčená. A ten trapas, keď ma rozhodca ešte aj vypískal von, že som tam dlho :heh:
"Some days you're the pigeon, some days you're the statue." David Brent
Haleth
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3553
Bydlisko: BA

Re: Agility

Poslaťod merri » Str 31.07.2013 18:31

Offtopic: :heh: Esteze Berrynka mi toto vyviedla len na treningu, takze na pretekoch mi uz snad trapas nepripravi. :heh:
Where there is a will, there is a way
merri
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1424
Bydlisko: Slovenský Grob

Re: Agility

Poslaťod zuzkabluzka » Str 31.07.2013 18:37

Krpáľ je stredný. No nakoniec počkám, čo mi na to povedia u nás, nech si niečo nepokazím a potom to budem horko-ťažko naprávať. Mám jednu takú skočku, min. v rovnom smere ju môžem používať, aspoň na učenie vysielačky. Myslela som, že ešte nejaké by som si na kombinácie zaobstarala. Mne sa páči, že sú ľahké, skladné a na pleci ich odnesiem bez problémov aj ďalej.
Koniec dobrý, všetko dobré. :)
zuzkabluzka
Big Dog
 
Príspevky: 1720

Neoficiálne preteky

Poslaťod kajka18 » Štv 08.08.2013 21:01

Aojte,
chcem sa spýtať či sa na neoficiálnych pretekoch v agi môžem zúčastniť aj ja s mojim yorkom. On totiž vie pekne prebehávať všetky prekážky :lol: ale ešte sme len medzi tými ktorý nesúťažia, iba trénujeme :pac: .
Ďakujem
kajka18
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 121

Re: Agility

Poslaťod AgiKokre » Uto 27.08.2013 19:04

jasné že možeš :smile: veľa štastia :no: :winner:
AgiKokre
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 192
Bydlisko: prievidza

Re: Agility

Poslaťod kajka18 » Uto 24.09.2013 20:11

ďakujem :no:
kajka18
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 121

Re: Agility

Poslaťod Borderka-Brita » Pon 07.10.2013 17:47

Borderka-Brita
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 73
Bydlisko: Trnava

Re: Agility

Poslaťod Tinka123 » Pon 07.10.2013 17:51

Jéj užasne vám to ide. :aplause:
Tinka123
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 485

Re: Agility

Poslaťod Borderka-Brita » Str 09.10.2013 16:54

Ďakujeme :D :hi:
Borderka-Brita
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 73
Bydlisko: Trnava

Re: Agility

Poslaťod jurinko » Štv 10.10.2013 9:29

Tá deviata prekážka na tom videu sa mala ísť ako? Lebo podľa mňa tam mal byť disk.
jurinko
Okoloidúci
 
Príspevky: 14

Re: Agility

Poslaťod Sunny » Štv 10.10.2013 9:37

Začiatočníci sa disknúť nemôžu, len nazbierať chyby alebo odmietnutia. Inak by to bol samozrejme disk :yes:
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8291
Bydlisko: Morava

Re: Agility

Poslaťod šeltie » Štv 10.10.2013 12:22

Začiatočníci sa disknúť nemôžu, len nazbierať chyby alebo odmietnutia. Inak by to bol samozrejme disk :yes:


poopravim toto vyhlasenie aby si to niekto nevylozil podla seba - na NEOFICIALNYCH pretekoch, ktore kazde maju svoje NEOFICIALNE pravidla teda konkretne na tychto sa disknut nemohlo ... inak samozrejme v ramci oficialnych sutazi a pravidiel agility ide o disk
Obrázok
šeltie
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1033
Bydlisko: Nitra

Re: Agility

Poslaťod Sunny » Štv 10.10.2013 12:31

Na ofiko pretekoch žiadna katégória "začiatočníci" neexistuje, takže sa to ofiko pretekov týkať ani nemôže :nwm:
Ale inak teda samozrejme, týka sa to len neoficiáliek :yes: a pravidiel, ktoré si určí konkrétny organizátor.
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8291
Bydlisko: Morava

PredchádzajúciĎalší

Späť na Agility