Switch to full style
Sem píšte všetko ohľadne agility.
Odoslať odpoveď

Re: Motivácia

Uto 29.09.2015 21:15

cim vacsi, tym lepsie :hi: takeho psa neuspech hecuje k lepsim vykonom a nie utlmuje...

Re: Motivácia

Uto 29.09.2015 21:19

A moj ma mega motivaciu len veceru sfina! :au: :heh:

Re: Motivácia

Uto 29.09.2015 21:22

My sme teraz par dni nic nerobili, len kola kolo bloku a ten pes je neuveritelny :aaa:
Ale pigie, specialne pre teba, pri sadni pusta :D

Re: Motivácia

Uto 29.09.2015 21:34

Hned budem lepsie spat :haha:
Ja som s nim nerobila nic od jeho bodliakoveho ostnacu a dnes, ked videl lopticku, tak po zadnych dal nie 2-3 metre ako zvycajne, ale tak dlho som ho po zadnych este skakat v trysku nevidela :haha: Ale prd z toho, bo si zase ulietava, mysli si, ze vie citat myslienky alebo co :haha: A co robil pri davani vecere, tak to bolo fakt na odstrel. Neznasam ho :hmm: Pes do cirkusu, nikam inam :haha: A zozral este Hugove tabletky, co Hugo vypreparoval z masa a nechal v miske, ten pes je neuveritelny debil :heh:

Re: Motivácia

Str 30.09.2015 5:53

wer píše:to ako s hrackou mu ukazujes smer? :ha: to si neviem ani predstavit, ako by to mohlo fungovat. :heh: ked ma sledovat nejaky smer, tak tam tu hracku proste daj, nemusis ju drzat v ruke.... naved ho, aby prekazku spravne prekonal a za odmenu si moze vziat hracku.

s hrackami sa cvici milionkrat lepsie (ak su pre psa motivacia) - s pamlskami clovek nikdy nedosiahne taky drive - akurat je to narocnejsie pre psovoda vacsinou, lebo nedokaze pracovat s hrackou, aj koordinovat rozvasneneho psa. :ha: ak sa to nauci, je to na nezaplatenie :no:

kedze este len ucim slalom,cize pes nikdy predtym slalom nevidel tak som ho musela navadzat aby pochopil co od neho chcem predsa....

Re: Motivácia

Str 30.09.2015 6:08

navadzaj s rukami, urcite nie hrackou. ak nepozna vobec princip, tak mu ho ukaz s pamlskami.

a ten vyrok - presnost s pamlskami a rychlost s hrackou - je moj. :heh: a plati aj v tomto pripade.

Re: Motivácia

Str 30.09.2015 6:14

úplný súhlas s wer. Tiež učím väčšinu vecí najskôr na mlsky, keď pes vie, čo má robiť a ako, prechádzam na hračku a zvyšujeme rýchlosť :yes:
ved slalom sa nemusí učiť len tak, že psa navádzaš :nwm: metodík je kopec, ak chceš za odmenu použiť hračku, zvol inú. Na takej uličke napríklad hračka úplne v pohode. Lebo ako fakt keď chceš učiť navádzaním a navádzaš hračkou, za ktorou je ako šialený :nwm: aspoň moji by sa sápali po hračke a tyčky neriešili, bolo by to fakt na dlhé lakte. Ako určite sa dá, ale ja by som do toho nešla :angel: Naučila som Frrr slalom za 14 krátkych lekcií a má je spoľahlivejší, s lepšími nábehmi a s väčšou samostatnosťou ako je Baxyho slalom, čo agilití 7 rokov a bol učený navádzaním

Re: Motivácia

Str 30.09.2015 6:21

hej preto pisem ze mi blaznil na hracku,nesledoval co od neho chcem tak som presla na pamlsky :no:
a mozno to spravim potom tak, ze ked uz bude vediet slalom tak uz len ho budem zrychlovat hrackou :jop:

Re: Motivácia

Str 30.09.2015 6:31

jop, presne :yes: :jop:

Re: Motivácia

Str 30.09.2015 6:50

Offtopic: Ale pigie, specialne pre teba, pri sadni pusta :D aj moj pustal, stale a vzdy, ani sa mi ho to nechcelo ucit.
Naposledy vsak, len som si to sla skusit, prvy krat padlo, druhy krat uz nie. Jes, mozem ist dalej.

Re: Motivácia

Str 30.09.2015 10:10

Offtopic: ja som to nikdy neucila, ani to neplanujem ucit, len som vyskusala a je mi to jedno, ked si budem mysliet, ze to budem niekedy potrebovat, tak mozno skusim naucit, ale zatim ee :lol:

Re: Motivácia

Str 30.09.2015 14:33

Offtopic: skusala som s uzlom a ten drziii :D by som aj dala video, ale vidiet mi tam nohy a bordel doma a hlavne to moje povzbudzovanie desne.. :D

Re: Motivácia

Str 30.09.2015 14:40

Offtopic: takto hrusku hecnete a aj to OB spravi... :ha:

Re: Motivácia

Str 30.09.2015 21:36

Offtopic: Ved my vsetci vieme, ze hruska na to ma :hih:

Re: Motivácia

Sob 03.10.2015 19:27

wer píše:a ten vyrok - presnost s pamlskami a rychlost s hrackou - je moj. :heh: a plati aj v tomto pripade.

jj, viac ľudí hovorí, že je to tak :yes:
Odoslať odpoveď