Motivácia

Sem píšte všetko ohľadne agility.

Re: Motivácia

Poslaťod wer » Uto 29.09.2015 21:15

cim vacsi, tym lepsie :hi: takeho psa neuspech hecuje k lepsim vykonom a nie utlmuje...
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12688
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Motivácia

Poslaťod pigie » Uto 29.09.2015 21:19

A moj ma mega motivaciu len veceru sfina! :au: :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10280
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Motivácia

Poslaťod hruska » Uto 29.09.2015 21:22

My sme teraz par dni nic nerobili, len kola kolo bloku a ten pes je neuveritelny :aaa:
Ale pigie, specialne pre teba, pri sadni pusta :D
hruska
Multišampión
 
Príspevky: 7379

Re: Motivácia

Poslaťod pigie » Uto 29.09.2015 21:34

Hned budem lepsie spat :haha:
Ja som s nim nerobila nic od jeho bodliakoveho ostnacu a dnes, ked videl lopticku, tak po zadnych dal nie 2-3 metre ako zvycajne, ale tak dlho som ho po zadnych este skakat v trysku nevidela :haha: Ale prd z toho, bo si zase ulietava, mysli si, ze vie citat myslienky alebo co :haha: A co robil pri davani vecere, tak to bolo fakt na odstrel. Neznasam ho :hmm: Pes do cirkusu, nikam inam :haha: A zozral este Hugove tabletky, co Hugo vypreparoval z masa a nechal v miske, ten pes je neuveritelny debil :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10280
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Motivácia

Poslaťod wewerica » Str 30.09.2015 5:53

wer píše:to ako s hrackou mu ukazujes smer? :ha: to si neviem ani predstavit, ako by to mohlo fungovat. :heh: ked ma sledovat nejaky smer, tak tam tu hracku proste daj, nemusis ju drzat v ruke.... naved ho, aby prekazku spravne prekonal a za odmenu si moze vziat hracku.

s hrackami sa cvici milionkrat lepsie (ak su pre psa motivacia) - s pamlskami clovek nikdy nedosiahne taky drive - akurat je to narocnejsie pre psovoda vacsinou, lebo nedokaze pracovat s hrackou, aj koordinovat rozvasneneho psa. :ha: ak sa to nauci, je to na nezaplatenie :no:

kedze este len ucim slalom,cize pes nikdy predtym slalom nevidel tak som ho musela navadzat aby pochopil co od neho chcem predsa....
wewerica
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4115
Bydlisko: Dolná Krupá

Re: Motivácia

Poslaťod wer » Str 30.09.2015 6:08

navadzaj s rukami, urcite nie hrackou. ak nepozna vobec princip, tak mu ho ukaz s pamlskami.

a ten vyrok - presnost s pamlskami a rychlost s hrackou - je moj. :heh: a plati aj v tomto pripade.
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12688
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Motivácia

Poslaťod moschino » Str 30.09.2015 6:14

úplný súhlas s wer. Tiež učím väčšinu vecí najskôr na mlsky, keď pes vie, čo má robiť a ako, prechádzam na hračku a zvyšujeme rýchlosť :yes:
ved slalom sa nemusí učiť len tak, že psa navádzaš :nwm: metodík je kopec, ak chceš za odmenu použiť hračku, zvol inú. Na takej uličke napríklad hračka úplne v pohode. Lebo ako fakt keď chceš učiť navádzaním a navádzaš hračkou, za ktorou je ako šialený :nwm: aspoň moji by sa sápali po hračke a tyčky neriešili, bolo by to fakt na dlhé lakte. Ako určite sa dá, ale ja by som do toho nešla :angel: Naučila som Frrr slalom za 14 krátkych lekcií a má je spoľahlivejší, s lepšími nábehmi a s väčšou samostatnosťou ako je Baxyho slalom, čo agilití 7 rokov a bol učený navádzaním
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2688
Bydlisko: Bratislava

Re: Motivácia

Poslaťod wewerica » Str 30.09.2015 6:21

hej preto pisem ze mi blaznil na hracku,nesledoval co od neho chcem tak som presla na pamlsky :no:
a mozno to spravim potom tak, ze ked uz bude vediet slalom tak uz len ho budem zrychlovat hrackou :jop:
wewerica
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4115
Bydlisko: Dolná Krupá

Re: Motivácia

Poslaťod moschino » Str 30.09.2015 6:31

jop, presne :yes: :jop:
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2688
Bydlisko: Bratislava

Re: Motivácia

Poslaťod janajka » Str 30.09.2015 6:50

Offtopic: Ale pigie, specialne pre teba, pri sadni pusta :D aj moj pustal, stale a vzdy, ani sa mi ho to nechcelo ucit.
Naposledy vsak, len som si to sla skusit, prvy krat padlo, druhy krat uz nie. Jes, mozem ist dalej.
janajka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3529
Bydlisko: Vysoke Tatry - Smokovec

Re: Motivácia

Poslaťod hruska » Str 30.09.2015 10:10

Offtopic: ja som to nikdy neucila, ani to neplanujem ucit, len som vyskusala a je mi to jedno, ked si budem mysliet, ze to budem niekedy potrebovat, tak mozno skusim naucit, ale zatim ee :lol:
hruska
Multišampión
 
Príspevky: 7379

Re: Motivácia

Poslaťod hruska » Str 30.09.2015 14:33

Offtopic: skusala som s uzlom a ten drziii :D by som aj dala video, ale vidiet mi tam nohy a bordel doma a hlavne to moje povzbudzovanie desne.. :D
hruska
Multišampión
 
Príspevky: 7379

Re: Motivácia

Poslaťod wer » Str 30.09.2015 14:40

Offtopic: takto hrusku hecnete a aj to OB spravi... :ha:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12688
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Motivácia

Poslaťod pigie » Str 30.09.2015 21:36

Offtopic: Ved my vsetci vieme, ze hruska na to ma :hih:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10280
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Motivácia

Poslaťod aNeMiC » Sob 03.10.2015 19:27

wer píše:a ten vyrok - presnost s pamlskami a rychlost s hrackou - je moj. :heh: a plati aj v tomto pripade.

jj, viac ľudí hovorí, že je to tak :yes:
...Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today...
aNeMiC
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 554
Bydlisko: ♡ Rajecká dolina ♡

Predchádzajúci

Späť na Agility