Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

Môj psík sa stále trasie

Staré témy, ktoré by bola škoda vymazať.

Re: Môj psík sa stále trasie

Poslaťod pigie » Pon 21.12.2015 23:40

Moj sef pri veceri :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Poslaťod citroniq84 » Uto 22.12.2015 0:07

velky hafan bol ako s knihy tak takto to ma vizerat dokonale :jop: pri malom pockaj dlhsie lebo stale bol rozruseny to bolo videt jak vystrelil maximalne vzruseny ale to inak byvaju mlady psi tak do 2 rokov niekedy sa to upravi samo inokedy nie najjednouhsie riesenim je pockat dlhsie alebo trenovat to tak ze ked bude hentak vlci tak mu to zatrhni a misku jednoducho zober az dovtedy kym nepochopy ze ma kludne pristt a nazrat sa tak jak sa na psa patri je to lepsie jak som myslel v zmysle tom ze chape vstah veduca jedlo len este stolovanie sa naucit :D obecne pri surovom mase to psom trva dlhsie pochopyt nez pri suchej strave ale je to mozne pochopyt podla mna behom 1 dvoch dni to pochopy ono je mozne aj ze je velmi hladny kazdopadne videt volo aj to vzrusenie a prosenie a to pri nom vizera roztomilo to uznavam clovek by musel mat srdce skamena ale nieje to spravne treba vizadovat totalny klud to si mohla pocut stoho piskotu ze je rozruseny
citroniq84
Junior

Poslaťod pigie » Uto 22.12.2015 6:42

Ty nemozes byt skutocny :aaa:
Takze ty si to predstavujes tak, ze ten maly vrtky pes tak pomalicky nakraca k miske ako 11 rocny fundel a nevystreli? Ci tie cance predtym vvypusti?
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod citroniq84 » Uto 22.12.2015 12:52

ten pes ked ide jest tak si musis vsimat celkovi prejav keby mu davas zruky zobere ti aj prst nejde o to ze vrtky vrtky moze byt na cvicisku kolo chce ale ked ide zrat tam musi byt totalne klud a mal by prist uplne kludne a nazrat sa krmenie nemoze byt prenho zdrojom hentakeho stresu ze knuci skace je to mile ale e to vzrusenie moji psi by sa do neho okamzite pustili keby robil hento svorka to tresta predstav si ze mas pittbula co su tiez silny pohyblivi psi byt ten v takom rozpolozeni moze niekomu ublizit to je jasny stres moja jesica to robila ked som ju priniesol ako steniatko ale vychovali sme ju aj ked je hyperaktivna a zabudliva ze scasu na cas viskoci 30 sekund a pochopy to mrsny neh je pri aportoch alebo na cviciku ale ne existuje pri zrani robit hento
https://www.youtube.com/watch?v=ojmuflJlCsE od 14 minuty si pozri co ma a ako ma byt
citroniq84
Junior

Poslaťod pigie » Uto 22.12.2015 13:47

Hmm, ze si to ty, tak este ti natocim ako berie zradlo z ruky :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod citroniq84 » Uto 22.12.2015 13:53

pigie píše:Hmm, ze si to ty, tak este ti natocim ako berie zradlo z ruky :heh:

ty ma az tak lubis to je zlate :no: :haha: :haha:
citroniq84
Junior

Poslaťod clupko » Uto 22.12.2015 15:12

Offtopic: mne pes tiez pisti, ked ma dostat jest, a toci sa a tancuje. a ked konecne dostane volno, tak vystreli k miske a zhlce vsetko co najde. asi je tiez z niecoho flustrovany, ja neviem. kolko pohybu by mal mat taky svajciarsky ovciak? alebo najdeme nejaku fenecku?
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
--------
http://avery.wz.sk
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod Vikiki22 » Uto 22.12.2015 15:15

Toto si snáď robí z nás prdel. :haha:
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Uto 22.12.2015 15:26

No jo, je to pako, nestaci, ze mi cumi do oci, este musi byt aj kludny :heh: Nestaci, ze sa skludni, musi byt proste kludny furt :joint:
Edit: Inak v tom videu ta fena hneda, co jej dava prvej zrat, tak ta ti pride v pohode ze je, hej? Ta nie je stresovana.
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod citroniq84 » Uto 22.12.2015 16:07

pigie píše:No jo, je to pako, nestaci, ze mi cumi do oci, este musi byt aj kludny :heh: Nestaci, ze sa skludni, musi byt proste kludny furt :joint:
Edit: Inak v tom videu ta fena hneda, co jej dava prvej zrat, tak ta ti pride v pohode ze je, hej? Ta nie je stresovana.

nie ta hneda fenka je pokojny submisivny hafan presne ako ma byt co sa tyka ocneho kontaktu je dobry fajn ale čumak čo nehali sme vnutri? nufak oči nufák oči niako inak ked sa hltavo nazere v pohode mozno je velmi hladny chuti mu dobre dokonca ani to ze k tej miske tak pribehne neni najvetsi problem lebo su len dvaja a je dominantny ale keby tych psov mas 10 tak sa tti tam kvoli nemu moze strhnut slusna mela problemom je hlavne to pôvodne vzrusenie ze sa potom trocha ukludnil ok ale vôbec zato nebol niak naomenuty a teda chudak kolega ani nevie ze to robit nema a to je technicky zle hovorim predstav si ze ti takto zacne skakat pittbull tak ti uplne kludne vyhodi klb alebo hoci co hovorim video tam je mozes si pozret ako krmenie ma vyzerat a ako vizera a vidis strasny rozdiel cesar tam ma x psov ale hento nerobil ziadny a potom a preco sa mi trasie no lebo mu je dovolena emocionalna nestabilita pes potrebuje byt ovladany on potrebuje jednoznacneho vodcu jtori ho vedie k okoju a ked nema striktne naordinovany klud a je mu tolerovana emocionalna nestabilita vsetky dalsie problemi to ze sa trase no ano lebo je mu tolerovane ze ma nervove vykivi ako nahle od neho bude vizadovany permanentny pokoj to znamena aj ked otvorim dvere s iskov neznamena to ze mozes sa zacat tocit hopsat a kucat no tak aj trasenie omedzi ten problem je ten isty robi to iba preto ze moze a ked mu to chces tolerovat ok toleruj ale ed to chces riesit tak to ries :lol:
citroniq84
Junior

Poslaťod pigie » Uto 22.12.2015 16:13

Pockaj, co? Ten moj maly pes je dominantny? Dobre tomu rozumiem?
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod wer » Uto 22.12.2015 16:19

Pigie, vidis. Aspon prides na jadro problemu. :no:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Uto 22.12.2015 16:20

Otvaraju sa mi oci, co ti poviem :oo:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod citroniq84 » Uto 22.12.2015 16:21

Pockaj, co? Ten moj maly pes je dominantny? Dobre tomu rozumiem?
ano vo svorke velka hneda fenka je poriadenejsia to vidis natom on si hopsal ona nic keby bola nadradena okamzite by mu to zatrhla ako moja jesica by sa mu okamzite zahrizla do ucha a skocila mamho keby bol hentak rozruseny len tym ze dominantny je ten mensi tak ten vvelky si povie ok ty si tu sef robis co chcees ja sa tam idem nazrat po svojom skus dat obom s jednej misky kto buse zrat prvy ale daj misku ktoru bezne nemaju lebo mzu zrat podla toho ze si poznaju ktora e koho ae keby nevedeli tak mali by sa krmil prvy podla mna
citroniq84
Junior

Poslaťod pigie » Uto 22.12.2015 16:26

Aha a ako vysvetlis to, ze ked maly pes prebehne cez ciaru a velkemu zacne vadit, co stvara a ozenie sa, tak ten mlady ujde? Maju podelene ulohy? Mlady je dominantny len pri zradle? Kedze velky v zivote nebol zravy? :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

PredchádzajúciĎalší

Späť na Archív