Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

Môj psík sa stále trasie

Staré témy, ktoré by bola škoda vymazať.

Re: Môj psík sa stále trasie

Poslaťod citroniq84 » Pon 21.12.2015 14:38

maltezaci su strely hyperaktivny psi takze pohyb pohyb a znova pohyb ten stres s ktoreho sa trasie moze byt prebbitok energie ked pes ma vela energie a nevie ju vibiť tak je flustrovany a stoho je ta nervozita plus biologia pes je nastaveny tak že každeho pol roka ho pudy ženu najsť si fenu na parenie takže navrhujem urobiť taky pokus zvyš snim pohyb behavaj snim hač mu loptičku sprav s neho fešaka daj mu inzerat paradny maltezačik na kritie a ked nakrie nieaku tu krasavicu sleduj ako to vsetko prestane a potom sem môžeš napisat či to funguje alebo nie som si na 100% isty že to zaberie a ešte + medituj aj ty aby nebolo tak že ty svoj stres preneseš na neho ale vyzeraš byť kludny človek takže malo by to zabrať potom sem napiš či ano alebo nie ak to teda urobiš ak nie pohoda
citroniq84
Junior

Barfer.sk

Poslaťod wer » Pon 21.12.2015 14:43

:rip:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod vavrena » Pon 21.12.2015 15:04

Offtopic: Toto bol prvý príspevok, čo som dočítala do konca aj bez interpunkcie, ale.... :haha: :haha: :haha: :pac:
vavrena
Moderátor
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Pon 21.12.2015 15:05

Prosim, poskytnite mi niekto kastrovanu fenku, chcem to vyskusat, ci to 100% funguje :joint:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Aris » Pon 21.12.2015 15:36

pigie, ale iba keď to budeš opakovať každých 6 mesiacov tak to bude 100% fungovať.
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod citroniq84 » Pon 21.12.2015 15:39

funguje pretože je len niekolko pričin bud teplota co nema na kolko bol visetreny veterinarom nevidim ze by mal aky kolvek iny neurologicky priznak tipu unik mocu stolice to by sa uz dalo bavit o zravotnom hladisku ale kedze zravotne je v poriadku tak to je len mentalne a vetsina mentalnej nepohody u psov prameni bud odomna ako majitela ja ked som nasrdeni tak ani nejdem k svojim psom viem prečo alebo kedze zije v byte tak predpokladam flustraciu s prebytku energie to je tak pes totiž nepremyšla ako človek človek vie že mam vela energie zacvičim si alebo niečo urobim idem zahradu okopat ale pes to nema vedome on nema co robit tak kumuluje energiu a potom to konči bud teda trasom pripdne agresivita hoci co sa vyskytuje

Aris píše:pigie, ale iba keď to budeš opakovať každých 6 mesiacov tak to bude 100% fungovať.

tak tak číta alebo potom ked psovi nezabezpecim parenie tak kastracia ale musi tam byt pohyb sveta trojica stastneho psa 1 pohyb 2 disciplyna a 3 laska presne v tomto poradi a niako inak
citroniq84
Junior

Poslaťod pigie » Pon 21.12.2015 16:26

Tak ale fungovat to zacne po prvom raze, nie? :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Lindchen » Pon 21.12.2015 16:34

pigie, radšej opakuje, aby to bolo naisto, chápeš :heh: .
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod citroniq84 » Pon 21.12.2015 21:52

pigie píše:Tak ale fungovat to zacne po prvom raze, nie? :heh:

ano fungovat to zacne hned ako dostane vela pohybu discipliny a fenu ale ak to vratis zas do starich kolaji moze sa to vratit sak schvalne vyskusaj pridaj mu pohyb zabezopec fenu a uvidis jak to ustane :lol: drzat sa toho treba aby sa to nevracalo :D
citroniq84
Junior

Poslaťod pigie » Pon 21.12.2015 21:54

Toho pohybu asi kolko?
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod citroniq84 » Pon 21.12.2015 22:00

ak mas newfoundlanda tak potom vela vela vela a este ivela viac kedze toto su aktivne psi tak minimalne 4 hodiny to sama uvidis kedy bude mat dost ale co ja viem tak tito psy su dost narocny na pohyb a miluju byt niecim zamestnany
citroniq84
Junior

Poslaťod pigie » Pon 21.12.2015 22:07

'No ten novofundlandan ma cez 11 rokov takze to by ho zabilo :heh: A ten sa fakt nikdy netriasol :heh:
Mam cinskeho chocholateho psa. Ten sa klepe, zvlastne, ze napr v aute, ked vystupujeme. Alebo na takom cvicaku :heh: Ale treba mu viac nalozit, tak kolko? 2hodiny? Ci to je vela na tak maleho psa? Lebo sak cim vacsi pes, tym viac pohybu, nie :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Barbor » Pon 21.12.2015 22:11

pigie on sa podla mna trasie lebo nemá tu sučku na párenie, už to v ňom vrie! :hih: pohybu má dosť, toto bude iná príčina!šely bude hárať, nemáte záujem? :piskot: to by bolo pekné spojenie :hi:
Barbor
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod citroniq84 » Pon 21.12.2015 22:15

nejde o velkost ak to je cinsky chocholaty hafan tomu hodinka staci alebo by mala ale potstivo kazdy jeden den tu hodinkovu prechadzku nezalezi to na velkosti psa lebo taky buldog je vatsi a tiez mu hodka staci aj vela by mu bolo :D zalezi od urcenia plemena od toho naco je stavany cisky chocholaty su haklivi tam treba zistit co ho stresuje ale stale svoj podiel moe mat aj ta pohlavna frustracia ale u malich psov niektorych je tras aj normalny zober že srnči ratlik vybruje stale takze skus mu prehmatat zaludok ci nema podrazdeny zaludok a ked nie tak len pohyb ta hodinka a nieaka ta romatika a mal by byt v pohode
citroniq84
Junior

Poslaťod wer » Pon 21.12.2015 22:17

Ja nemozem :haha:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Ďalší

Späť na Archív