Switch to full style
Staré témy, ktoré by bola škoda vymazať.
Téma zamknutá

Re: Dogforácka fotosúťaž

Sob 19.10.2013 19:39

Buchťa píše:I
A zapomněla jsem se zeptat Rakyho, jestli si taky myslel, že ta fotka vyhraje, kvúli mému "šumnému" chlapovi :haha: :haha: :haha: ?

Chápem - že to mohlo niekomu napovedať.... v mojom prípade ma to nenapdlo /som mladá/ - ale tá fotka mala šmrnc, iskru a asi aj šťastie - pretože sa bojím, že niečo podobné nikdy nenafotím... K mojej fotke poviem len toľko - že pôvodne malo štenda stáť aj v plutvách - ale nechcela tréning by bol na dlho a nestálo to za to... Ale Bucchťa - nabudúce sa budem snažiť viac!!! :heh: :jop: Bolo to spravodlivé! :yes: A veľa fotiek bolo krásnych -mne sa osobne páčia fotky vačších psov s dieťaťom... :hi:

Sob 19.10.2013 19:49

Inak aj ja som bola presvedčená, že raky je chlap... :haha: :haha:

Sob 19.10.2013 19:55

Offtopic: Chápem - že to mohlo niekomu napovedať.... v mojom prípade ma to nenapdlo /som mladá/ - ale tá fotka mala šmrnc, iskru a asi aj šťastie - pretože sa bojím, že niečo podobné nikdy nenafotím... K mojej fotke poviem len toľko - že pôvodne malo štenda stáť aj v plutvách - ale nechcela tréning by bol na dlho a nestálo to za to... Ale Bucchťa - nabudúce sa budem snažiť viac!!! :heh: :jop: Bolo to spravodlivé! :yes: A veľa fotiek bolo krásnych -mne sa osobne páčia fotky vačších psov s dieťaťom... :hi:

Tak teda verím, že si aj Ty hlasovala za túto fotku . Je tam veľký hafan aj to "dieťa" . :ahoj: :jop: :heh:

Sob 19.10.2013 21:39

Offtopic: ale ved Raky JE chlap :lol:

Sob 19.10.2013 22:23

Offtopic: Tak čo je teda Raky,ja som bola v tom ,že je chlap :haha:
Raky vyjadri sa k svojmu pohlaviu :joint: :haha:

Ned 20.10.2013 6:51

Offtopic: naposledy ked som ho videla bol este chlap :heh: (alebo zeby to len predstieral? :joint: )

Ned 20.10.2013 8:06

Raky, tak proto se Ti ta fotka líbí :oo: = je na ní velký pes s "trochou odrostlým dítětem" :ach: .
Jinak moc díky za pochvalu fotky :poklona: . Každý víkend, a někdy i v týdnu, jezdíme všichni na naše oblíbené jezero.
Múj tam plave, relaxuje a spí, drobci se baví každý po svém a mojí náplní je tam :
- dávat pozor a bavit se s drobci
- sbírat si atypické kamínky (doma jich mám již na zahradě hromadu)
- fotit o duši (dokuď stačí baterka a nebo karta) :hi: , co mi dovolí náš starý automat (a doma ho mám stále přichystaný, takže když se něco děje, všeho nechám a letím pro foťák = psala jsem Ti, že jsem cvok :yes: ).

Toto je třeba série foto během 15-ti minut -
http://faldobonabofi.rajce.idnes.cz/Ach ... 2.08.2013/

A Tvá fotka se mi moc líbí, taková jaká je, je taková přirozená :jop: , vúbec nepúsobí uměle. Dle mého názoru = dobře, že štěndo ploutve odmítlo :jazyk: . A příští rok si dáme spolu repete !!! Už se těším :yes: .

Offtopic: A děvčata, co se týče pohlaví Rakyho :
- buď si z nás udělal úmyslně srandu :pac:
- nebo se jedná o překlep (á je hned vedle ý) .

Ned 20.10.2013 8:31

Offtopic:
zuzkabluzka píše:Inak aj ja som bola presvedčená, že raky je chlap... :haha: :haha:

No vidíš, jak je ten život těžký, ničemu už se dneska nedá věřit...... :joint:

Ned 20.10.2013 11:00

Bad píše:Offtopic:
zuzkabluzka píše:Inak aj ja som bola presvedčená, že raky je chlap... :haha: :haha:

No vidíš, jak je ten život těžký, ničemu už se dneska nedá věřit...... :joint:

tak tak :heh:
ale oki odvtedy čo ma videla alica som sa asi moc nezmenil... :hi: :ahoj:
hehe a ako vidím cvokov nás tu je viac... :hi:

Štv 24.10.2013 19:59

Offtopic:
raky píše: ale oki odvtedy čo ma videla alica som sa asi moc nezmenil...
tak to potvrdzujem, chlap je to, dokonca riadny chlap, žiadne tintítko :jop: :smile:
Téma zamknutá