Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

Dogforácka fotosúťaž

Staré témy, ktoré by bola škoda vymazať.

Re: Dogforácka fotosúťaž

Poslaťod mairi » Str 02.10.2013 23:54

teda! pozeram ze to bolo velmi tesne :angel: gratuulujem
The best friendships are built on a solid foundation of alcohol, sarcasm, laughter and a dislike of the same people. :D
mairi
V.I.P.
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Poslaťod Buchťa » Štv 03.10.2013 5:19

Všem, kteří dali "modelu" Brunčíkovi hlas, moc děkuji :pusa: a velmi si toho vážím :yes: .

I když ho máme, jako nalezence, teprve od konce apríla a naše společné začátky nebyly jednoduché :ach: (málem vykloubené moje rameno, odřené mé lokty a kolena - pády, zničené okrasné stromky, jeho snaha proskočit skleněnou výplní vstupních dveří - naštěstí nepovolila :nie: , hot-spoty a mnoho jiného .....), vše se časem uklidnilo a je to naše velikánské mojkací plyšové děcko, které udělalo ohromné pokroky a náš plnohodnotný člen rodiny :angel: .
No a naši drobci jsou pro mě ty nejpodstatnější objekty focení, mám nejradši momentky, protože čas již nevrátím a na fotkách si vždy připomínám určité situace.

Všechny fotky jsou krásné :poklona: , protože jsou na nich naše lásky, které jsou podstatnou součástí našeho života, takže jsme vítězy všichni :aplause: .

Takže ještě jednou všem děkuji :smile:
KDYŽ BOFINEK, FALDÍK A BONINKA NEODEŠLI DO NEBE, TAK CHCI JÍT JEDINĚ TAM, KAM ONI.
JE MI STRAŠNĚ MOC LÍTO, ŽE NEDOKÁŽI VRÁTIT ČAS.
DALA BYCH ZA TO NAPROSTO VŠE, MÍTI TUTO MOŽNOST.
DROBEČCI, NESKUTEČNĚ MI CHYBÍTE :(
Buchťa
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Bad » Štv 03.10.2013 6:22

Buchťa, gratuluji! :winner:
Ale ruku na srdce, kdo jiný měl na fotce takřka nahého šumného chlapa (mě teda zaujal na první mrknutí) a tipuji, že 99% hlasujících byly baby... :no: :aaa: :ahoj:
Bad
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod AndreaT » Štv 03.10.2013 7:22

Príde do témy Dogforácka fotosúťaž, poobdivuje pridané fotečky, rozmýšľa, že by tiež mala niečo pridať a nakoniec aj pridá :jop: a Dogforácku fotosúťaž vyhrá, kto je to??? Buchťa :jupi: moooc gratulujem. Tvoja lásečka si to plne zaslúžila, aj na ostatných fotkách je vidieť, že je to riadny showman :pusa: :winner:
Dogs are not our whole life, but they make our lives whole.
Bradáč je láska na celý život!
In my heart and in my home Schnauzers rule!
AndreaT
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod Vikiki22 » Štv 03.10.2013 9:32

Buchťa, gratulujem! Zaslúžene si vyhrala! :aplause:
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa

Poslaťod majjuna25 » Štv 03.10.2013 22:24

Buchti, blahoželááám :aplause: :winner:
majjuna25
Hafan
Obrázok užívateľa

Poslaťod sarach » Pia 04.10.2013 7:44

Taktiež sa pripájam ku gratulácii! :jop:
ObrázokObrázok
sarach
Hafan
Obrázok užívateľa

Poslaťod zuzkabluzka » Pia 04.10.2013 13:13

Aj ja musím pogratulovať víťazke :winner:
Koniec dobrý, všetko dobré. :)
zuzkabluzka
Big Dog

Poslaťod Zenei » Pia 04.10.2013 19:14

Taktiež gratulujem víťazke, teším sa z toľkých pekných zúčastnených obrázkov, ďakujem za hlasy k mojej fotke a tiež ďakujem za zorganizovanie takej milej súťaže :) A teším sa na ďalšiu!
Zenei
Junior
Obrázok užívateľa

Poslaťod raky » Sob 12.10.2013 12:23

Bucchťa - gratulujem!!! Už ako si dala tú fotku - vedel som, že vyhráš - myslím, že to bolo vyrovnané a bolu tu naozaj zopár pekných fotiek... fakt super a všetkým zúčastnením :poklona: :ahoj:
raky
Chovateľ
Obrázok užívateľa

Poslaťod Buchťa » Sob 19.10.2013 9:00

Ještě jednou všem děkuji za gratulace :poklona: :poklona: :poklona: .
Brunčíkovi gratulace vyřídím :jop: .
A abych byla zcela upřímná, tak jsem výhru vyměnila za pamlsky pro drobce, neboť, dle mého názoru, byli oni hlavní aktéři této soutěže :yes: a měli by býti za to náležitě odměněni. Velmi si vážím toho, že vyhrál záběr, který se mi podařilo vyfotit a to mi stačí ke štěstí, včetně Vašich gratulací. Zbytek ať si užijí drobci. Oni jsou dúležitou a nenahraditelnou součástí mého života a to tričko by nenosili, tak proto jsem o tuto výměnu požádala Sandrejku.

Naše "šéfka" mě pochopila a vyšla mi vstříct = ještě jednou, Sandrejko děkuji :aplause: .

Bad, Tvá gratulace nemá chybu :jop: , velmi mě rozesmála a múj drahý ( "šumné křoví na foto") Ti vzkazuje, že máš asi problémy s očima a měla by jsi navštívit očního lékaře :jazyk: (kde se v něm vzala taková skromnost ani nevím :haha: ). Možná jednou se nám podaří osobně seznámit :yes: .

Andrejko, Ty máš normálně "básnické střívko" :smile: , krásná gratulace :jop: .

Raky, fotka od Tebe je krásná momentka :poklona: . Myslela jsem si, v okamžiku, kdy jsi ji vložil na DF, že vyhraje Tvúj drobec :yes: .

A vítězi jsou všichni naši drobci, jsou to naši :angel: a to je :jop: .
Naposledy upravil Buchťa dňa Sob 19.10.2013 18:57, celkovo upravené 1
KDYŽ BOFINEK, FALDÍK A BONINKA NEODEŠLI DO NEBE, TAK CHCI JÍT JEDINĚ TAM, KAM ONI.
Buchťa
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Bad » Sob 19.10.2013 10:09

Buchťa píše: múj drahý ( "šumné křoví na foto") Ti vzkazuje, že máš asi problémy s očima a měla by jsi navštívit očního lékaře

:heh: :heh: :heh:
sice trefa do černého, očního jsem už navštívila, brýle ještě nekoupila :joint: , nicméně na šumném chlapovi trvám! :ahoj:
Bad
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod wer » Sob 19.10.2013 18:33

tak on je sumny aj nazivo... :angel: :lol:

buchti, akurat som chcela ist napisat, ze chceme foto s trickom... :heh: inak tiez este dodatocne gratulujem, perfektna momentka :jop:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Buchťa » Sob 19.10.2013 18:52

I Ty, Brute :oo: ?! Andílka Ti ruším :au: , :jazyk: .

A :foto: pošlu = drobcú, hlavně Bruntelese, s pamlsky, i když to již nebude momentka. Ale tedy si moc nevěřím,
že se mi je podaří naaranžovat :pac: . Ale pořád to bude lepší foto než má maličkost s tričkem. Asi by byla jen foto
od krku dolú - ta část není tak hrozná, na ten věk, ale hlava a to co k ní patří ............. :ach: :pac: :ua: , ta by tam nebyla :nie: .
A zapomněla jsem se zeptat Rakyho, jestli si taky myslel, že ta fotka vyhraje, kvúli mému "šumnému" chlapovi :haha: :haha: :haha: ?
A Bad, kolikátky máš dioptrie a na blízko a nebo na dálku? Ono by to možná hodně vysvětlilo :jazyk: :jazyk: :jazyk: .
Buchťa
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Kajcsi » Sob 19.10.2013 19:32

Čafte baby . Viete o tom, že som tu prihlásený aj ja ? :hi:
Mimochodom mi to Buchťa aj tak prečítala .
Dúfam, že tú súťaž vyhrala fotka Bruna nie preto, že tam ležal niekto, kto ani nemal tušenie, že naša panička
má v rukách zas ten foťák :pac: :pac: :pac: .
Ani sa neopýtala, či nám to nevadí, že nás ide takto zverejniť :aaa: :nwm:

Ale je to od vás pekné :poklona: . Ďakujem aj za Bruntelesa .
Naposledy upravil Kajcsi dňa Sob 19.10.2013 19:41, celkovo upravené 1
Kajcsi
Okoloidúci

PredchádzajúciĎalší

Späť na Archív