Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

Barfapes.sk

Staré témy, ktoré by bola škoda vymazať.

Re: Barfapes.sk

Poslaťod JCD » Pon 12.11.2012 16:36

Juraj1 píše:Niektoré vecičky v e-shope ma zaujali i http://bieweryorkshireterrier.sk/ :jop: , ale prečóóó poľská kozmetika :bum:. Len dúfam, že surové mäso dovezené z poľska nebude...

Juraj....neviem ako mam zacat,bol by to roman,ze aj Dallas by sa zdal ako 20minutovka.
Takze: Ja som nevedala uz CO mam pouzit pre mojho biewrika,aku kozmetiku,tu kde zijem-Norsko-je Nr 1 KW...pouzivala som aj tu a bola som vcelku spokojna...Lenze cas isel a mojmu drobcovi podrastla srst a kw bolo malo....a ver mi,ze tych penazi co ja som uz dala na "najkvalitnejsiu" kozmetiku bolo trosku viac ako si moze niekto dovolit,nechcem sa povysovat!!!,ani niekoho urazat,ale ozaj tych penazi bolo vela :pac: .Uz som myslela,ze ho ostriham,nestali mi za to nejake vystavy,ktore sa mi zdaju uz "skorumpovane"...Nahodou som mu isla dat ostrihat nechty do salonu-pretoze ja si netrufam :hi: .V salone som sa spytala aku kozmetiku by mi odporucali na jeho srst... Baba sa mracila,lebo system je tu taky,ze pes pride do salonu hoci aj ako z druzstevneho mejdla a oni mu ho vratia spatky ako nablyskaneho medusa :king: ...Ale poradila mi tuto kozmetiku,problem bol vsak ju kupit,pretoze to neslo,neda sa to.Prosila som,bola som otravna ako mucha na jar,ale predali mi jedno serum...Cena dost vysoka,az som nevedela ci sa mam tesit,alebo si buchat hlavu ze som zas naletela na "dlasiu bohovsky kvalitnu kozmetiku"....Doma som drobca okupala,nastriekala serum,bol mastny,srst mu ako keby zozltla a ja som ostala v tom,ze som fakt naletela a modlila som sa im za dusu... :plac: ....Potom prislo na rad kupanie a ten kto ma doma biewrika vie,co obnasa cesanie...Netvrdim,ze to slo bezproblemovo,ale nedalo sa to porovnat,tak som sla znovu do Lillestrømu,kupila babam v salone bonbonieru a ukecala este na dalsie serum.Oni mi potom dali kontakt,kde to mozem-od kadial kupit....Inak nie je sanca to kupit v obchode,pouzivaju to vyhradne v psich salonoch a neviem-keby som nemala ako sa povie-hubu jak masarsky pes,tak asi do dnes hladam nieco,co by vyhovovalo mojmu drobcovi....Po kwcku sa trochu skriabal,co znamenalo,ze mu to nerobilo dobre na kozu,ale ja som bola zas rada,ze sa lepsie cesal...S touto kozmetikou nemam negativne skusenosti a to ju pouzivam uz takmer 2 roky...A zacali ju pouzivat aj baby na SK co maju jorkacikov na trosku vyssej urovni ako je standard...Vzdy ked prideme na Sk si jej nakupime dost pre nas,aj pre kamosky co mam tu v Norsku.Netvrdim ze KWcko,alebo ina kozmetika je zla,len nam je to malo...Tato kozmetika ponuka aj ine produkty a doplnky,niektore uz mame vyskusane a mozem len doporucit-seriozne! :1:
Tazko je niekomu poradit,ak ma komplexy od kial je ta kozmetika,s tym sa neda nic robit...Neviem,ale cca 20rokov na trhu a v tejto blaznivej dobe je pre mna dost dobry dovod sa nad tym minimalne zamysliet a uvedomit si,ze nie vsetko co je Polske je zle...Ani ja Poliakov moc nemusim,uz som nezamestnana,ale pochvalim nieco ak je to pravda :jop: Teraz si idem objednat vozik na vystavy-znovu z Polska....skoda,ze Slovaci nieco take nerobia,ci uz kozmetika,alebo ine doplnky,jasne ze by som si radsej kupila od Slovaka,ale bohuzial...nie je.... :nwm:
Nechcela by som,aby si sa urazil na margo toho tvojho komentaru,ale nedalo mi nereagovat...Jasne,chapem aj to,ze co je dobre pre mna,nemusi byt dobre pre teba,ale kritizovat nieco co osobne nemam odskusane....hmmmm... :ua:
JCD
Nováčik
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Poslaťod Juraj1 » Uto 13.11.2012 12:11

síce dlhý príspevok, ale už som sa vyjadril predtým...
viewtopic.php?f=52&t=16735&p=947984#p947984
ak si spokojná, používaj :ahoj:
Juraj1
Junior

Poslaťod petern » Uto 13.11.2012 14:55

more yorsira by som krmil timi konzervami ale mam 42 kg psa ktory ma dennu zataz :D ta ani ja nezozerem za 10 euro maso denne :D
petern
Okoloidúci
Obrázok užívateľa

Poslaťod nikuska1964 » Uto 13.11.2012 15:35

Petern, zostáva ti len surové mäsko :smile: Ani ja stále nekŕmim konzervami - iba počas výstav a keď cestujeme...konzervy sú len na občasné papkanie. Takže, ako píšeš "more yorsira" by som ani ja nekŕmila len konzervami, vieš... :aaa:
nikuska1964
Šteniatko
Obrázok užívateľa

Poslaťod JCD » Uto 13.11.2012 19:55

Juraj1 píše:síce dlhý príspevok, ale už som sa vyjadril predtým...
viewtopic.php?f=52&t=16735&p=947984#p947984
ak si spokojná, používaj :ahoj:

Juraj,ja budem tuto kozmetiku pouzivat urcite,vyhovuje mi :jupi: a ten prispevok nie je az tak dlhy,len som ti chcela trosku opisat a objasnit cestu k tejto kozmetike...
Ono tazko je niekomu takto tvrdit ze to,alebo ono je to naj ....Mozno aj ty by si zmenil nazor,ak by si si uviazal oci a tak "po slepiacky" oskusal rozne typy kozmetiky (alebo nech ti niekto pomoze a da rozne typy po poharov/flasiek ale oznacenymi len cislami ktore bude vediet tretia osoba a tak testuj)...mozno by si bol prekvapeny... :oo:
Vies,mna len to mrzi a mozno je to aj tym ze nezijem na SK,ze kazdy len kritizuje,ma na vsetko negativny nazor,proste len zle a zle....a prave toto nahrava Poliakom v ich sikovnosti....Preco sa niekto neozve s tym,ze -ok,ako sa to robi,ja to skusim a mozno sa mi to podari a budem sikovnejsi/ia ako ten Poliak.....Nemam rada zabomysie vojny,je mi ukradnute co si kto ako robi,len nemam rada ten negativizmus,ktory je vo vela ludoch :plac: ...Kritika bez dokazov...
Nech a ti dari :smile: :ahoj:
JCD
Nováčik
Obrázok užívateľa

Poslaťod Juraj1 » Str 14.11.2012 0:02

JCD píše:...ze kazdy len kritizuje,ma na vsetko negativny nazor,proste len zle a zle....a prave toto nahrava Poliakom v ich sikovnosti....

- si fakt asi robíš prdel, ne :joint:

Napr. jeden výstrižok s fóra:
...Mam dalsie info ze POLIACI nakupuju nemecke konzervy pred zarukou a prerazitkuju ich. Nasledne ich exportuju so statnou dotaciou. Dosledne kontrolujte lepku na konzerve ci je na nej uvedeny dovozca a reg.cislo. Konzervy bez slovenskych lepiek su podozrive.
Ak kupujete v e-shopoch kazdu podozrivu sarsu suchej alebo mokrej stravy hlaste na http://www.svssr.sk
Zdroj/ostatné tu:
viewtopic.php?f=4&t=16&start=1290
Juraj1
Junior

Poslaťod JCD » Str 14.11.2012 16:44

Juraj,neviem preco sa urazas??? Nenapisala som ti nic zle,len som ti chcela pomoct byt objektivny,nie zakomplexovany,ved ja ta nenutim tu kozmetiku pouzivat ...Skoda ze si to zle pochopil... :ach:
Ja netvrdim,ze vsetko co je Polske je dobre,to nie,ale najde sa aj nieco co je naozaj dobre...A ak sa chceme bavit o prelepovani etikiet,datumov spotreby,kvalite vyrobkov,pozrime sa na to aj z inej stranky,co tak dovoz uz x-krat zmrazenej a rozmrazenej kuraciny ktora je uz davno davno po zaruke -ta je z Francuzska,bravcove maso prefarbovane na cerveno z Madarska,prelepovanie etikiet na mlicnych vyrobkov v potravinach (myslim ze to bolo Tesco,ak nie sorry :hi: ,prdavackam sa vyhrazali,ak to povedia dostanu vypoved a otrasne referencie s ktorymi si pracu uz nenajdu )atd....To je len nieco z poslednych dni...Blizia sa Vianoce a prislo mi na um aj ryba...Vies ake krasne kusky odchadzaju od tadialto z Norska na Slovensko?A vies aka som bola zhrozena,ked som videla ten s prepacenim hnoj a humus co sa predava ??? Biele vodove blato :nechutne: (ani psi v utulkoch by take nejedli),daleko od pevneho ruzoveho masa ake maju ryby-konkretne mam na mysli lososovite ryby,ci sa nahnevas,alebo nie,vsade sa robia svinstva....Ale to je na dlhe "lakte" a zbytocne tu budeme virit a hadat sa o niecom,co my nevyriesime....
Ok,ty nechces ani pocut o tej kozmetike,tak to neries,ani ja to nebudem riesit,ja ju budem spokojne pouzivat dalej,zelala by som si vsak,aby sa na trhu objavila este jedna znacka kozmetiky,je mi jedno od kial,len nech bude mojim hafanom vyhovovat.Nepisem to preto,ze nie som spokojna s touto,ale tak ako ludia maju do roka zmenit aspon 1-2 x znacku samponu,alebo zubnej pasty,to iste by mali robit vsetci psickari....Dufam,ze sa dockam niecoho seriozneho na trhu...Zatial sa budeme tesit z kazdeho dna a pokusime sa ho prezit co najpozitivnejsie :smile:
Blizi sa Vianocny cas a nie len teba,ale vsetkych by som chcela poprosit,aby ste venovali nejaku drobnost psikom co su v utulkoch a nemali to stastie aby sa dostali do dobrych rodin,k dobrym majitelom(je to ovela lepsie a uzitocnejsie ako sa tu hadat o niecom co nebude mat nikdy koniec)...Mozno si najdes nejaky cas a nejaky centik vo vacku a zanesies im aspon zopar balickov piskotiek,alebo inych veci,ktore mas doma a uz ich nepouzivas. Dakujem :smile: :dakujem:
Maj sa pekne a nech sa ti dari :smile:
JCD
Nováčik
Obrázok užívateľa

Poslaťod Juraj1 » Str 14.11.2012 23:21

JCD píše:Juraj,neviem preco sa urazas???

neurážam :no: :ach: zle si to pochopila, poznámka bola ironická :no:k tomu textu...
(pod tým "Zdrojom" (odkazom) sa skrývajú i ďaľšie svinstvá čo robia i s granulami RC, a mohli by sme pokračovať... Samozrejme svinstvá sa robia i inde...ale poliaci sú teraz zatiaľ top - už som písal prečo)

JCD píše:...ale vsetkych by som chcela poprosit,aby ste venovali nejaku drobnost psikom co su v utulkoch a nemali to stastie aby sa dostali do dobrych rodin,k dobrym majitelom... Dakujem :smile: :dakujem:

- v tomto sa zhodneme :smile:

Maj sa pekne a nech sa ti dari :ahoj:
Juraj1
Junior

Poslaťod majjuna25 » Uto 20.11.2012 16:19

Ahojte,

mám čerstvú skúsenosť s objednávkou z eshopu barfapes.sk - výrazne pozitívnu :smile: V piatok večer som objednala , v sobotu mi pani odpísala, v pondelok zásielku odoslala a dnes mi ju kuriér doviezol :jupi: :aaa: Šampón, šípky, olej z tresčej pečene a kokosový olej :lol:
Výborná komunikácia, rýchle vybavenie, super tovar a k tomu všetkému aj parádny darček, za ktorý pekne ďakujem :poklona: :hi: Dám vedieť, ako hafani chutil :no:

Som spokojná a eshop určite odporúčam :jop:
majjuna25
Hafan
Obrázok užívateľa

Poslaťod nikuska1964 » Uto 20.11.2012 18:36

majjuna25, vďaka za milé slová :smile: . Dúfam, že hafani bude chutiť... :ahoj:
nikuska1964
Šteniatko
Obrázok užívateľa

Poslaťod JCD » Uto 20.11.2012 19:28

majjuna25 píše:Ahojte,

mám čerstvú skúsenosť s objednávkou z eshopu barfapes.sk - výrazne pozitívnu :smile: V piatok večer som objednala , v sobotu mi pani odpísala, v pondelok zásielku odoslala a dnes mi ju kuriér doviezol :jupi: :aaa: Šampón, šípky, olej z tresčej pečene a kokosový olej :lol:
Výborná komunikácia, rýchle vybavenie, super tovar a k tomu všetkému aj parádny darček, za ktorý pekne ďakujem :poklona: :hi: Dám vedieť, ako hafani chutil :no:

Som spokojná a eshop určite odporúčam :jop:

Aj ja som velmi spokojna jak s tovarom,tak aj s cenou a tou bleskovou dodavkou,ako som uz skor napisala,ako rychlo to prislo,tak rychlo aj odislo :lol: Drobci si taaak zamaskrtili,uuurcite si budeme objednavat aj nadalej,nasli sme vsetko co sme hladali :jop: :jupi:
Maximalna spokojnost :jop:
Pripajame sa k odporucaniam :yes:
JCD
Nováčik
Obrázok užívateľa

Poslaťod nikuska1964 » Str 21.11.2012 6:02

JCD, ďakujem, teší ma, že drobcom chutilo :smile:
nikuska1964
Šteniatko
Obrázok užívateľa

Poslaťod nikuska1964 » Str 10.04.2013 6:27

http://www.barfapes.sk je momentálne v rekonštrukcii :smile:
nikuska1964
Šteniatko
Obrázok užívateľa

Poslaťod nikuska1964 » Ned 14.04.2013 19:33

Všetky naše produkty Vám ponúkame v našom novom e-shope http://www.hafikshop.sk:) Zároveň Vám prinášame zaujímavé jarné zľavy:)
nikuska1964
Šteniatko
Obrázok užívateľa

Poslaťod JCD » Uto 14.05.2013 20:28

Zdravim :ahoj:
Idem Vam napisat a veeelmi pochvalit jednu konzervu-tu rybyckovu-SUMEC.....teda nie ze by som ju ja ochutnala,ale nasi drobci by zjedli hadam aj tu nalepku,bohovsky im chutila!!! :jop: :jop: :jop: :jupi: :jupi: :jupi:
Takze mozem vrele odporucit :aplause:
Uuuurcite si este objedname :smile: :no: :jop:
Dakujeme za vynikajucu mnamku :jop: :ahoj:
JCD
Nováčik
Obrázok užívateľa

PredchádzajúciĎalší

Späť na Archív