Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

Barfapes.sk

Staré témy, ktoré by bola škoda vymazať.

Re: Barfapes.sk

Poslaťod nikuska1964 » Štv 11.10.2012 15:56

sušená treska http://barfapes.sk/produkty-k-barf/suse ... ugety-100g
Je vhodná pre väčšieho psíka. Ponúkame aj 500 g balenie, ktoré je cenovo výhodnejšie.
sušená treska http://barfapes.sk/produkty-k-barf/suse ... ugety-100g
Pre malých psíkov a mačky.
koža z ostrieža http://barfapes.sk/produkty-k-barf/suse ... mince-100g
nikuska1964
Šteniatko
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Poslaťod Haleth » Pia 12.10.2012 9:08

Ja len nerozumiem, prečo ste si vzali doménu BARFapes.sk, ktorá je v tomto prípade totálne zavádzajúca, keďže nemáte žiadne surové mäso či kosti. Preto táto téma podľa mňa ani nemá byť v tomto subfóre.
"Some days you're the pigeon, some days you're the statue." David Brent
Haleth
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod nikuska1964 » Pia 12.10.2012 9:49

Haleth, pretože plánujeme predávať aj surové mäso. Nebudeme mať predsa dve domény...Každý kto si otvorí stránku sa dočíta, že zatiaľ ponúkame výživové doplnky... Chceme predávať kvalitné mäso a nie mäso z pochybných zdrojov. Mohli sme ho už predávať, ale nepozdával sa nám dodávateľ, preto sme od od spolupráce odstúpili. Nebudeme si predsa robiť hanbu. To, čo nedáme vlastnému psovi, nebudeme ponúkať iným ľuďom. :smile:
nikuska1964
Šteniatko
Obrázok užívateľa

Poslaťod JCD » Pia 12.10.2012 11:52

NO tak ja by som zacala takto:

Ako rychlo to prislo,tak rychlo to zmizlo.... :pac: :lol: Drobci ma skoro prevratili,ked poculi zasuchotat so sackom so susenymi rybyckami....Miluju ich....Zatial mame vyskusane susene produkty,idu fakt na dracku...
A vzhladom na to,ze je to predsa len ina kvalita,si myslim ze ta cena nie je vobec ale vobec vysoka...Chapem vsak ale,ze ja co mam jorkacika sa nemozem porovnavat s vydajmi na psika,ktory je napr o 30kg vacsi....Mozno ozaj neskor budu aj vacsie balenia... :no:
Co sa dodavky tyka,tak by som to v skratke zhrnula na - rychla,bezproblemova,tovar dodany neposkodeny,konecne som natrafila na naozaj serioznu firmu,ktora predava kvalitu za primerane preniaze :jop: :jop: :jop:
JCD
Nováčik
Obrázok užívateľa

Poslaťod nikuska1964 » Pia 12.10.2012 14:20

JCD, veľmi nás teší, že Vašim drobcom chutí. :smile:
nikuska1964
Šteniatko
Obrázok užívateľa

Poslaťod ZdenulkaM » Sob 13.10.2012 16:44

nikuska1964 píše:pretože plánujeme predávať aj surové mäso

kedy asi :nwm:
Damian alias Chilli maly biely anjelik od chovatelskej stanice bile tlapky :)
Baletka Safirka von Schnappi Schnapp alias Elis velky pehaty certik :)
ZdenulkaM
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod nikuska1964 » Sob 13.10.2012 18:12

ZdenulkaM, nepoviem Vám presne termín...je totiž ťažké nájsť dodávateľa, ktorý by ponúkal mäso kvalitné a zároveň za prijateľnú cenu. Nie je problém zohnať kvalitného dodávateľa, napr. z Nemecka, ale takéto mäso by sa tu na SK určite nepredalo (vyššia cena). Preto stále zháňame niečo cenovo dostupné. A k tomu je aj problém s rôznymi povoleniami a byrokratickými prekážkami...ak to chceme brať serióznym spôsobom.
nikuska1964
Šteniatko
Obrázok užívateľa

Poslaťod bubka » Ned 21.10.2012 12:52

od nakupu ma odradza jedine vyska postovneho... :ua:
Obrázok
bubka
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod nikuska1964 » Ned 21.10.2012 18:06

Bubka, bohužiaľ, s cenou za dopravu momentálne nemôžeme urobiť nič. :nwm: Nakoľko sme nový e-shop prepravné spoločnosti (kuriérske) nám nedajú nižšie ceny (ak ste nás porovnávali s e-shopmi, ktoré fungujú už niekoľko rokov). Je možné poslať tovar aj poštou, ale od toho sme upustili, pretože zákazníkovi prišiel tovar poškodený. Ak ste si nevšimli, pri objednávke nad 40 eur máme dopravu zdarma, čo je porovnateľné s inými dlhoročnými e-shopmi. Nami ponúkaný tovar je kvalitný a na SK cenovo veľmi výhodný. Treba ho len vyskúšať...a potom porovnať s inými. V najbližších dňoch pripravujeme zľavy... :smile:
nikuska1964
Šteniatko
Obrázok užívateľa

Poslaťod nikuska1964 » Str 24.10.2012 17:47

V našom e-shope http://www.barfapes.sk ponúkame zľavy pre chovateľov
Podmienky získania zľavy na nákup našich produktov:

1. Za umiestnenie nášho banneru na Vašu webovú stránku získate trvalú 10 % zľavu na nakupovaný tovar z nášho e-shopu.

2. Majitelia registrovaných chovateľských staníc psov aj mačiek majú trvalú 5 % zľavu na nákup našich produktov (pri objednaní tovaru stačí v poznámke uviesť chránený názov Vašej chovateľskej stanice) a za umiestnenie nášho banneru na Vašu webovú stránku získate ďalšiu trvalú 10 % zľavu (t.j. 15 % zľava).

Tento banner si vložte na stránku: http://barfapes.sk/image/data/Baner%20foto/pro-ban-1.png
nikuska1964
Šteniatko
Obrázok užívateľa

Poslaťod Juraj1 » Štv 01.11.2012 22:04

Niektoré vecičky v e-shope ma zaujali i http://bieweryorkshireterrier.sk/ :jop: , ale prečóóó poľská kozmetika :bum:. Len dúfam, že surové mäso dovezené z poľska nebude...
Juraj1
Junior

Poslaťod nikuska1964 » Pia 02.11.2012 8:54

Juraj1, nečudujem sa ti...ani my nemáme dôveru k niečomu čo je z Poľska. Ale s touto kozmetikou som sa 1. krát stretla prostredníctvom známej v Nórsku, kde túto kozmetiku používajú v psích salónoch (a tiež Poliakov nemusia, ale táto kozmetika ich presvedčila, že je skutočne kvalitná a účinná, hoci je poľská). Vyskúšala som ju a musím povedať, že som bola veľmi príjemne prekvapená. Mám výstavných psov, používala som kozmetiku (KW, All system, Pure Paw a i.) a srsť nebola taká ako je teraz. Na výstavách sme boli rozhodcami veľmi pochválení za kvalitu srsti. Mimochodom, firma DermaPharm, ktorá tieto produkty vyrába, má už za sebou viac ako 20 ročnú tradíciu (majú vlastný výskum a laboratórium). Mňa naozaj presvedčili o tom, že aj poľské výrobky môžu byť kvalitné...Ponúkame to, čo máme odskúšané na našich psoch, nič iné. Nám sa ozaj osvedčili...a nielen táto kozmetika, ale aj produkty Boos a Lunderland, ktoré našim slečnám neskutočne chutia. Čo sa týka mäsa: určite nechceme ponúkať mäso z Poľska, Maďarska...mali sme v pláne dovážať mäso z Nemecka, ale cena by pravdepodobne ľudí odradila, nakoľko aj nami ponúkané konzervy sú podľa mnohých ľudí drahé, hoci sú ozaj iné ako konzervy bežne dostupné...no a mäso z SK - stále hľadáme spoľahlivého dodávateľa. :smile:
nikuska1964
Šteniatko
Obrázok užívateľa

Poslaťod Juraj1 » Pia 02.11.2012 9:20

konzervy sa mi zdajú byť v pohode, tiež (občasne) dostanú drahšie (nejde len o cenu), ale vidím čo tam je (napr. naozaj kúsky mäsa, nie niečo čo sa tak tvári :no: )
- samozrejme, že nie všetko poľské musí byť a je zlé...ale veľakrát bohužiaľ pokazia čo je alebo bolo dobré (majú veľa licencií (napr. američania to vyrábajú na prírodnej báze - poliaci na chemickej) napr. isté granule (psi po nich hnačkovali) a iné výrobky :ua:, čiže (pre toto), ak si mám (osobne) vybrať - volím inú krajinu :ahoj:
Juraj1
Junior

Poslaťod nikuska1964 » Pia 02.11.2012 9:34

Juraj, asi hovoríš o granuliach royal canin. My sme kedysi kŕmili royalkami (podotýkam francúzskymi) a naše slečny mali neskutočné problémy (hnačky, vracanie, suchá a lámavá srsť). Takže podľa môjho názoru, akékoľvek granuly sú pre psa neprirodzené. My sme na barfe a k tomu výživové doplnky a sme neskutočne spokojní...a psíci tiež, obrovská zmena. Granuly nikdy viac...a je to jedno, či sú poľské alebo iné!!!!
nikuska1964
Šteniatko
Obrázok užívateľa

Poslaťod Juraj1 » Pia 02.11.2012 9:35

Bola to iná značka...(používal som "našťastie" vždy iných výrobcov (neuznávam len známe "značky"), psy boli bez problémov), ale tak isto sme už dlhšie na barfe, takže chápem :smile:
Juraj1
Junior

PredchádzajúciĎalší

Späť na Archív