Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

Barfapes.sk

Staré témy, ktoré by bola škoda vymazať.

Re: Barfapes.sk

Poslaťod nikuska1964 » Str 15.05.2013 6:48

JCD, teší nás, že drobcom chutí :lol: Keďže ide o 100% sumca, treba pridať aj nejakú tú zeleninku. Ak dáš menu, kde je 70 % mäsa a zbytok zelenina, vtedy ju už nemusíš pridať... :smile: Ja tiež občas podám miesto surového mäska a príloh (alebo ak ráno nestíham pred odchodom do práce) konzervy a baby sa idú za nimi preraziť... :jupi: Hoci, my nemáme problém ani so surovým, aj za tým sa idú pozabíjať...malé pažrošky :smile:
nikuska1964
Šteniatko
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Poslaťod JCD » Str 15.05.2013 10:03

No po pravde...s prvou konzervou som ani nestihla dat tu zeleninku :hi: ... islo to na dracku :jop: :jeah:
Ako vravi moj muz "vegetu" -tu susenu zeleninku som stihla dat az druhy krat :klobuk:
A taaak krasne to vonalo,ze som bola schopna si obliznut aspon pst :no:
Uuurcite to nebolo posledny krat,co sme si objednavali !!!
Apropo-ten sumec vyzera lepsie ako pre nas ludi v obchode :ok:
JCD
Nováčik
Obrázok užívateľa

Poslaťod nikuska1964 » Str 15.05.2013 11:10

no...ale treba pridávať aj čerstvú zeleninku nielen sušenú...tá je dobrá hlavne keď nie je čas strúhať čerstvú, alebo keď sme lenivé :lol: a počas dovoleniek. Konzervy a sušená zelenina sú naozaj super počas cestovania...dobrá náhrada za čerstvú potravu... :smile:
nikuska1964
Šteniatko
Obrázok užívateľa

Poslaťod spidko » Štv 16.05.2013 18:33

pocula som ze na obhryzanie su dobre surove kosti(nie kuracie), lebo varene sa stiepu a môzu ublizit. viete o tom nieco?
spidko
Okoloidúci

Poslaťod nikuska1964 » Pia 17.05.2013 9:11

Spidko, na fóre už je samostatná téma o kostiach, treba si prečítať. :smile: Ale áno, najlepšie sú surové kosti...ja svojim biewerkam dávam na ohryzávanie veľké surové kĺbové kosti a do potravy k mäsku pridávam surové krky. Varené kosti nie sú vhodné, ale o tom je na nete kopec info. :smile:
nikuska1964
Šteniatko
Obrázok užívateľa

Poslaťod spidko » Pia 17.05.2013 16:07

dik uz som to nasla, nabuduce si dam pozor
spidko
Okoloidúci

Poslaťod JCD » Pon 27.05.2013 16:26

nikuska1964 píše:no...ale treba pridávať aj čerstvú zeleninku nielen sušenú...tá je dobrá hlavne keď nie je čas strúhať čerstvú, alebo keď sme lenivé :lol: a počas dovoleniek. Konzervy a sušená zelenina sú naozaj super počas cestovania...dobrá náhrada za čerstvú potravu... :smile:

Ano davame vselico,az niekedy rozmyslam,ci ti nasi drobci nie su skor pazravci ako masozravci :lol: a maju velmi radi jalcka,ale nestruham im ich,dam polku jablcka a nech si hryzkaju,aspon sa aj zabavia :heh: ,aj uharky im idu,rajcinky,proste vselico,len neviem ako je to s hroznom....jedni radia tak,druhi onak :nwm: ,tak ak by som mohla,poprosila by som aj o vas nazor. Dakujeeem :ahoj:
JCD
Nováčik
Obrázok užívateľa

Poslaťod nikuska1964 » Pon 27.05.2013 19:05

JCD, jabĺčka aj zeleninka sú super :jop:. Čo sa týka hrozna, ja ho našim radšej nedávam, hoci niektorí vravia áno, iní nie...Naše zbožňujú jabĺčka, marhule, slivky, banány aj jahôdky...a zo zeleniny brokolicu, cviklu, zeler, mrkvu, petržlen, papriku, uhorky....všetko im rajbem kvôli lepšej stráviteľnosti. :smile: Občas, keď nestíham, alebo sa mi trošku nechce :lol: dám k mäsku sušené zeleninové vločky. :smile:
nikuska1964
Šteniatko
Obrázok užívateľa

Poslaťod JCD » Pon 27.05.2013 20:24

Dakujem za lepsi prehlad a nove info.Len este taky dotaz-zas :pac: :lol: -ta paprika,osupana z tej supky,alebo nie? Jedni hovoria,ze je lepsie osupat,lahsie sa stravi a niekto zas nie,tak ako ? :nwm: ja som taky zaciatocnik :pac:
Dakujem :hafan2:
JCD
Nováčik
Obrázok užívateľa

Poslaťod nikuska1964 » Uto 28.05.2013 7:22

Ja papriku nešúpem a moje baby nemajú žiadne problémy :lol:...akurát dávam malé kúsky. JCD, naozaj, z vlastných skúseností odporúčam takéto kŕmenie (surové mäso, zelenina aj ovocie). Našej jorkšírke pre 3 rokmi povedali, že umrie, vyzerala strašne, kosť a koža, voda v brušku... :plac: hrozný pohľad na ňu, liečba nepomáhala, veterinárne granuly tiež spôsobovali ďalšie problémy. Urobili sme rázny sek...buď prežije alebo nie...prešli sme na BARF a malá je stále medzi nami, krásna, veselá, všetky zdravotné problémy zmizli, má super krv (testy) - chodíme pravidelne každé 3 mesiace...prešli už 3 roky... :jupi: Na BARF sme prešli aj s biewerkami...nikdy by som sa už ku granuliam nevrátlila!!!! :smile:
nikuska1964
Šteniatko
Obrázok užívateľa

Predchádzajúci

Späť na Archív