Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

Zarka EU

Staré témy, ktoré by bola škoda vymazať.

Zarka EU

Poslaťod zara » Štv 04.08.2011 11:11

Ahojte,

v tejto téme môžete písať Vaše postrehy, pripomienky a názory k nášmu novému eshopu Zarka.EU. A my vám sem zase budeme písať o našich akciách a novom tovare.

Čo je našim zámerom?
Špecializovať sa na potreby pre psie športy, výstavné pomôcky a "luxusný" tovar. Doplnkovo sa zaoberáme aj predajom slovenských výrobkov z dielne ľudí ktorých možno poznáte aj tu z dogfóra.

Čo nie je našim zámerom?
Nesnažíme sa byť "všeobecný" petshop so širokou ponukou všetkého možného. Lacné granule u nás nenájdete ;)

Nájdete u nás...
  • Športové potreby od českej firmy Zero DC (vyrábané musherkou Dagmar Nešnerovou). Väčšinu Zero produktov už máme nahodených v eshope. Ak tam niektorý nenájdete a chcete ho kúpiť, napíšte a doplníme ho.
  • Športová výživa psov českej výroby Flying Dog - testované mushermi.
  • Vysokokvalitné výrobky nemeckej firmy Hunter - obojky, vodítka, hračky, kozmetika ... . Odporúčame pozrieť hlavne ich kožené výrobky, mnohé sú krásne. Sortiment Hunter je obrovský a kompletne ho v eshope nebudeme mat asi nikdy. Preto odporúčame pozrieť si Hunter katalogy a ak si niečo vyberiete, stačí nám napísať.
  • Ručne vyrábané hračky slovenskej výroby - značka Zeane :)
  • Magnetky na autá, samolepky od Milky Hrnčírovej

Plánujeme (len sme ešte nestihli) na Slovensku tažšie dostupné značky výstavnej kozmetiky a pomôcok.

Pekný deň,
Zarka.EU

// Téma povolená Administrátorom
zara
Hafan
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Re: Zarka EU

Poslaťod Amaguk » Štv 04.08.2011 11:14

zara, ake velke su tie hracky do vody?
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa

Poslaťod zara » Štv 04.08.2011 11:19

Keďže sa nám tenšia zásoby, budúci týždeň plánujeme ďalšiu objednávku zo Zera.
Ideálny čas objednať si napr. postroje na mieru - nebude treba príliš dlho čakať :)
zara
Hafan
Obrázok užívateľa

Poslaťod zara » Štv 04.08.2011 11:23

8.8. plánujeme odoslať prvú objednávku tovaru Hunter.
Na všetky Hunter produkty objednané do 8.8. máte 5% zľavu ;)
Neváhajte pozrieť aj do katalógov, kedže v eshope máme zatiaľ nahodenú iba malú časť Hunter tovaru.
zara
Hafan
Obrázok užívateľa

Poslaťod zara » Štv 04.08.2011 11:24

Amaguk píše:zara, ake velke su tie hracky do vody?

Ked si rozkliknes hracku, v popise su rozmery.
zara
Hafan
Obrázok užívateľa

Poslaťod Amaguk » Štv 04.08.2011 11:33

dik, uz to vidim :smile: pozerala som hore a nie dole :hi:

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Štv 04.08.2011 12:35

Amaguk - ja som si uz dve objednala, tak mozes ohmatat nazivo, ked pridu (vtakopysk, velryba)! :heh: Ja velmi pekne dakujem za ochotu a spolupracu a som nasla zas nieco nove pre mojho dinosaura :haha: :aaa:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod kikula22 » Štv 04.08.2011 15:36

Vyzerá to na super eshop :jop: Tie hunter veci vyzeraju vyborne tak asi spravím Bubovi predčasný darček k narodeninám a objednám mu nový short od Zera a koženy obojok od huntera :hi:

edit: sakra, tie hračky :oo: vyzerá to tak že zase miniem majland :lol:
kikula22
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Amaguk » Štv 04.08.2011 15:43

pigie píše:Amaguk - ja som si uz dve objednala, tak mozes ohmatat nazivo, ked pridu (vtakopysk, velryba)! :heh: Ja velmi pekne dakujem za ochotu a spolupracu a som nasla zas nieco nove pre mojho dinosaura :haha: :aaa:

rada si ohmatam na zivo :yes: :heh:

Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa

Poslaťod zara » Štv 04.08.2011 15:51

kikula22 píše:asi spravím Bubovi predčasný darček k narodeninám a objednám mu nový short od Zera a koženy obojok od huntera

Za absolvovanie NMnV MIDu si to predsa zasluzi, ci nie? :lol:
zara
Hafan
Obrázok užívateľa

Poslaťod kikula22 » Štv 04.08.2011 15:55

:lol: Tak keby vedel že mu zas objednávam nový postroj na ťahanie tak sa asi odsťahuje 200km odo mňa :lol: On by skôr tie hračky prijal a najlepšie všetky naraz :heh:
kikula22
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod pimpa » Pia 05.08.2011 14:28

co hracka to skvost a tie obojky ..... :poklona: asi pred polrokom sme si pozerali katalogy s kamaratkami ale rychlo sme prestali lebo by sme vykupili asi vsetko a zadlzili sa po usi :pac:
budete ponukat aj ich odmenky a oleje?
tato hracka ma velmi laka http://eshop.harustak.sk/index.php?rout ... uct_id=207
pimpa
Hafan
Obrázok užívateľa

Poslaťod zara » Pia 05.08.2011 15:20

Nejake odmenky budu aj skladom, ale maju ich dost na vyber, takze neviem ci sa trafime do toho co chces
Ale vieme objednat vsetko co maju v katalogoch, najblizsia objednavka ide 8.8. Staci dat vediet co :no:
Katalogy su tu :no:
zara
Hafan
Obrázok užívateľa

Poslaťod zara » Pia 05.08.2011 15:40

Kupon: H_TOYS
Kupon je iba jeden (kto prv pride :no:) a dava zlavu 10% na Hunter hracky.
(Zlava sa scitava s 5% ktore mame na Hunter do 8.8.)
zara
Hafan
Obrázok užívateľa

Poslaťod zara » Pia 05.08.2011 17:11

Hmmm, kupon H_TOYS nemal dlhu zivotnost. Mozno z toho urobime tradiciu vzdy ked doplnime novy tovar do e-shopu :smile:

Takze prave sme donahadzovali do e-shopu kolekciu Art Leader - Modern Art.
Máte radi malé alebo stredne veľké psy? Potom je sortiment výrobkov z farebnej umelej kože ideálnou voľbou. Umelá koža je veľmi odolná proti pretrhnutiu a oderu a ponúka príjemný komfort pri nosení. Je tiež umývateľná a odolná voči teplu a chladnému počasiu. Rada výrobkov z umelej kože je skvelou voľbou pre malé psy - nové Glamour Mini, Scooty Mini a Bone Mini kolekcie zahŕňajú obojky vo veľkostiach 24-30cm a zodpovedajúce vodítka. Round & Soft obojky a vodítka sú vybavené robustným nylonovám podšitím, odolným proti roztrhnutiu.

Kupon: H_MODERN
Kupon je iba jeden (kto prv pride :no:) a dava zlavu 10% na Hunter obojky a voditka z kolekcie Art Leader - Modern Art.
(Zlava sa scitava s inymi akciami ktore budu aktualne v case aplikacie kuponu)
zara
Hafan
Obrázok užívateľa

Ďalší

Späť na Archív