Rozprávanie

Konkrétne triky a ich nácvik

Rozprávanie

Poslaťod sangria » Pon 09.08.2010 11:29

Naučiť psa rozrpávat je podla mna najzábavnejší cvik !! ja osobne ho praktizujem najradsej ,zálezi to od psa a plemena,mám Jacka Russela naucila som ho rozpravat asi za pol hodku a odvtedy mrkoce ked nieco odomna chce !! :D :heh:
sangria
Okoloidúci
 
Príspevky: 9

Re: Rozprávanie

Poslaťod Barca » Pon 09.08.2010 11:48

A ako si ho to naucila?? :lol:
Barca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1211
Bydlisko: Bratislava, Brno

Re: Rozprávanie

Poslaťod sangria » Pon 09.08.2010 14:28

Samozrejme za odmenu inak by som si mohla pískať :heh: mala som kusok jedla a stale som jej opakovala ze povec mňam mňam najprv len tak mrnčala a ked sa jej to uz darilo tak vzdy dostala ten kusok co si vypytala .no ale teraz ked jem tak vzdy pride a robi na mna donemoty mnam mnam ! :aaa:
sangria
Okoloidúci
 
Príspevky: 9

Re: Rozprávanie

Poslaťod Sherid » Str 11.08.2010 21:37

A ako si dosiahla ze zacala vobec skusat hovorit mnam mnam?
Potiaž je v tom, že psi sa vždy chovajú ako psi, ale ľudia sa nechovajú vždy ako ľudia.
Sherid
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 177
Bydlisko: Bratislava

Re: Rozprávanie

Poslaťod kikamax » Uto 17.08.2010 16:10

podľa mňa len vypustí nejaký mrmlavý zvuk z papuľky, a kto veľmi chce, tak to počuje ako mňam mňam. Aj moja čivavka na mňa akože rozpráva, to je, že nešteká, ale cez polootvorenú papuľku vydáva rozne smiešne zvuky, jasne, že mi niečo hovorí, aj viem podľa situácie čo, ale neviem si predstaviť, že by nejaký pes dokázal povedať mňam mňam.
kikamax
Okoloidúci
 
Príspevky: 23

Re: Rozprávanie

Poslaťod Sinuhet » Uto 17.08.2010 17:24

Nie je to prikaz, ale ked Sara nieco pocuje vonku tak to musi okomentovat cez pootvorenu papulku. Pouziva rozne intonacie takze to niekedy pripomina az "rec".
Sinuhet
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 191

Re: Rozprávanie

Poslaťod Terka » Štv 19.08.2010 11:52

kedysi vraj jedny majitelia vždy keď prišli domov tak pozdravili svojho psa hello a on po čase si na to zvykol a skúšal to napodobňovať a vzniklo z toho niečo ako: "erlou" .... ale že tak pozdravoval, len a len svoju rodinu.... :smile:
Život je ako loptička v rulete. V jednom okamihu ste so svojimi schopnosťami vysoko a darí a sa vám a ochvíľu ste znova dole. Raz ste na vrchole a vzápätí padnete na úplné dno.
Terka
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 723
Bydlisko: Zvolen

Re: Rozprávanie

Poslaťod animals » Štv 19.08.2010 17:18

to ako naucit psika rozpravat mozete najst napriklad aj na www.psickari.sk v sekcii videa.....to video nema chybu :lol:
animals
Okoloidúci
 
Príspevky: 19

Re: Rozprávanie

Poslaťod Sim » Sob 21.08.2010 14:17

ona sama od seba začala po tebe "opakovať"? :oo: moj by sa začal som nou vadiť(vyštekávať na mňa) :pac: :aaa:
Sim
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 664

kusanie

Poslaťod tomas199611 » Sob 21.08.2010 19:01

ja mam tiez maltezkeho psa bude mat 2 mesiace :lol: a vsetko na okolo kuše... :dancing: mne to nevadi keby len kusala svoje hracky ale ona kuse aj ludi...ked vyrastia nebude kusat..??mohli by ste mi poradit preco tak kuse
tomas199611
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: Rozprávanie

Poslaťod zuzka:) » Sob 21.08.2010 19:06

kuše, lebo je to malé šteniatko :no: ty ho musíš len usmerniť, aby kusal to čo má...
tu je o tom celá téma viewtopic.php?f=9&t=1458
zuzka:)
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1951

Re: Rozprávanie

Poslaťod KatuSh_3 » Sob 21.08.2010 22:17

Ja veľmi obdivujem aj niekto naučí psíka niečo takéto je to milé a vtipné :lol: .. ja som našla na youtube toto videjko ktoré ma dosť pobavilo veľmi šikovný boxer !! :aplause:
http://www.youtube.com/watch?v=58CZcCvw ... re=related

Alebo toto :
http://www.youtube.com/watch?v=i7JhXOEuPLM
skrátka niečo užasné :aplause:
Obrázok
KatuSh_3
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 502
Bydlisko: Piešťany

Re: Rozprávanie

Poslaťod AlicaGGG » Ned 22.08.2010 12:48

http://www.youtube.com/watch#!v=qXo3NFq ... re=related - mne sa toto strasne paci, ale vsetko su to len zavyjajuce zvuky - ako pisala kikamax :no:
AlicaGGG
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3765
Bydlisko: Nové Mesto nad Váhom

Re: Rozprávanie

Poslaťod Bellss » Pon 31.01.2011 15:31

Naša Steffanie ona, keď vidí, že prídeme tak začne od mrmlania až cez skučanie a veselé štekanie nám niečo hovoriť, a niekedy s tónu jej mrčania mám pocit akoby mi hovorila: "A vy ste boli preč", alebo "ja som nechcela v tomto sa hrabať"
Je to zábavná, ale ako myslím si že psy normálne nikdy nebudú rozprávať, skôr iba vydáva podobné zvuky..
DOG HAS ONLY ONE GOAL IN HIS LIFE: To give his heart.
Bellss
Big Dog
 
Príspevky: 1446
Bydlisko: Kladzany

Re: Rozprávanie

Poslaťod AlicaGGG » Pon 31.01.2011 16:57

psy normálne nikdy nebudú rozprávať

no este to tak :pac: to uz by bol vazne vrchol
AlicaGGG
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3765
Bydlisko: Nové Mesto nad Váhom

Ďalší

Späť na Triky