Switch to full style
Konkrétne triky a ich nácvik
Odoslať odpoveď

skok cez chrbat

Pia 16.11.2007 21:28

mam taky maly problem... newiem ci to robia bezne psy ale ja sa snazim naucit kimmyho skok cez chrbat a pouzivat hopcez ako spolu ale oon ma nepreskoci celu (ako ked som skrcena) ale zostane mi stat na chrbte a nechce zliezt surovo ho musim zhodit ako ho mam donutit skakat cez cely chrbat ? skusala som uz aj voditko ale s voditkom my nevyskoci ani na ten chrbat... :ach:

Sob 17.11.2007 20:56

ja to učím tak že sa skrčím medzi stenami..jeho privolám z odloženia a poviem hop..a skočí..ale to tak bokom..alebo použi niekoho..my sme to aj s bráškou trénovali..jeden bol prikrčený a druhý psa navádzal na skok..prajeme veľa šťastia :ahoj:

Sob 17.11.2007 21:04

dakujem velmi pekne a ja som to tiez skusala s kamoskou a on jej tez len zostal na chrbte... som z toho zufala lebo prekazky mi skace normalne :((

Sob 17.11.2007 21:07

skús si ho dať na vodítko

Sob 17.11.2007 21:09

s voditkom neskace vobec :plac: rozbehneme sa a prudko zastavi a dalej s nim nepohnem :plac: vyberavy to pes :lol: ale na prekazke skaceme aj s voditkom ja to nechapem :hmm:

Ned 18.11.2007 14:05

toto som aj ja mojho ucila....s kamaratkou ze ja som sa zohla a ona mu ukazovala pamlsok...vascinou mi skace cez hlavu, aby nemusel vysoko, ale snazim sa ho ucit cez chrbat....a moj to nikdy nerobil ze zostal na chrbate...a ked sa zacnes hybat nezoskoci? alebo ked budes len mu tak vrtiet aby skocil a potom skus pochvalit... :angel: vela stastia

Ned 18.11.2007 18:53

zoskoci ale ked sa pred jeho ,,skokom,, budem hybat tak neskoci ale pribehne ku mne a zacne mi olizovat tar... ja newiem co mam robit :ua:

Pon 19.11.2007 7:50

tak ked vyskoči nech ho druhá osoba okamžite dá dolu..a potom ho pohválte :no:

Pon 19.11.2007 13:13

oki leni skusime ............dakujeme potom poviem ci sme spravili pokrok

Sob 24.11.2007 15:11

nic :ua: :ua: stale neskace.... co mam ete skusit urobit? :plac: :plac: :plac:

Re: skok cez chrbat

Uto 18.03.2008 13:59

Idem to skusat aj ja, to budem mat chrbat ako po bicovani..

Re: skok cez chrbat

Štv 22.03.2012 1:56

Poca- :lol: ja taky mam po vcerajsku, ale najhorsie to bolo ked sa to ucila. Dalsieho psa toto ucit tak rozhodne v zime poriadne navrstvena a uz NIKDY nie v lete

Re: skok cez chrbat

Pia 23.03.2012 20:04

Petka_Akim - Ja to mám zasa opačne. Keď chcem aby mi tam zostal stáť tak ani za nič ale hneď zoskočí, málokedy zostane. :pac:

Re: skok cez chrbat

Str 13.06.2012 12:54

Sice nie "cez", ale "na", ale lepsiu temu tu na to nevidim a musim sa pochvalit :ha:
Neveriiiim :jupi: Podarilo sa mi konecne naucit skok na chrbat. Mala som pomocnikov vzdy, skusala ako idiot a nic. A teraz som vytiahla kliker, pamlsky, posadila psa za seba, dala sa na 4, zavelila hop a pes bol hore :heh: Krasne si tam vie aj sadnut, postavit sa, lahnut, dokonca sa posadila a dvihala labky. Cvicila som pred telkou a videla som v odraze vypnutej telky, co robi, tak som si ju mohla paradne kontrolovat :lol:

Re: skok cez chrbat

Ned 17.06.2012 8:43

Cathie - Gratuľujem :jop: a s fotkami sa podeľ :yes:
Odoslať odpoveď