skok cez chrbat

Konkrétne triky a ich nácvik

skok cez chrbat

Poslaťod petka_akim » Pia 16.11.2007 21:28

mam taky maly problem... newiem ci to robia bezne psy ale ja sa snazim naucit kimmyho skok cez chrbat a pouzivat hopcez ako spolu ale oon ma nepreskoci celu (ako ked som skrcena) ale zostane mi stat na chrbte a nechce zliezt surovo ho musim zhodit ako ho mam donutit skakat cez cely chrbat ? skusala som uz aj voditko ale s voditkom my nevyskoci ani na ten chrbat... :ach:
Pes je váš priateľ, rád vás vidí, niet na ňom chýb, je samý klad, neklame ani nezávidí, môže vám slúžiť za príklad.
petka_akim
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 178

Poslaťod Lenka.Buddy » Sob 17.11.2007 20:56

ja to učím tak že sa skrčím medzi stenami..jeho privolám z odloženia a poviem hop..a skočí..ale to tak bokom..alebo použi niekoho..my sme to aj s bráškou trénovali..jeden bol prikrčený a druhý psa navádzal na skok..prajeme veľa šťastia :ahoj:
www.bafbaf.webnode.sk tu nájdete všetko o nás :)
Lenka.Buddy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2429
Bydlisko: Dolné Orešany

Poslaťod petka_akim » Sob 17.11.2007 21:04

dakujem velmi pekne a ja som to tiez skusala s kamoskou a on jej tez len zostal na chrbte... som z toho zufala lebo prekazky mi skace normalne :((
Pes je váš priateľ, rád vás vidí, niet na ňom chýb, je samý klad, neklame ani nezávidí, môže vám slúžiť za príklad.
petka_akim
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 178

Poslaťod Lenka.Buddy » Sob 17.11.2007 21:07

skús si ho dať na vodítko
www.bafbaf.webnode.sk tu nájdete všetko o nás :)
Lenka.Buddy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2429
Bydlisko: Dolné Orešany

Poslaťod petka_akim » Sob 17.11.2007 21:09

s voditkom neskace vobec :plac: rozbehneme sa a prudko zastavi a dalej s nim nepohnem :plac: vyberavy to pes :lol: ale na prekazke skaceme aj s voditkom ja to nechapem :hmm:
Pes je váš priateľ, rád vás vidí, niet na ňom chýb, je samý klad, neklame ani nezávidí, môže vám slúžiť za príklad.
petka_akim
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 178

Poslaťod archelsa » Ned 18.11.2007 14:05

toto som aj ja mojho ucila....s kamaratkou ze ja som sa zohla a ona mu ukazovala pamlsok...vascinou mi skace cez hlavu, aby nemusel vysoko, ale snazim sa ho ucit cez chrbat....a moj to nikdy nerobil ze zostal na chrbate...a ked sa zacnes hybat nezoskoci? alebo ked budes len mu tak vrtiet aby skocil a potom skus pochvalit... :angel: vela stastia
Obrázok
archelsa
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 104
Bydlisko: Sabinov

Poslaťod petka_akim » Ned 18.11.2007 18:53

zoskoci ale ked sa pred jeho ,,skokom,, budem hybat tak neskoci ale pribehne ku mne a zacne mi olizovat tar... ja newiem co mam robit :ua:
Pes je váš priateľ, rád vás vidí, niet na ňom chýb, je samý klad, neklame ani nezávidí, môže vám slúžiť za príklad.
petka_akim
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 178

Poslaťod Lenka.Buddy » Pon 19.11.2007 7:50

tak ked vyskoči nech ho druhá osoba okamžite dá dolu..a potom ho pohválte :no:
www.bafbaf.webnode.sk tu nájdete všetko o nás :)
Lenka.Buddy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2429
Bydlisko: Dolné Orešany

Poslaťod petka_akim » Pon 19.11.2007 13:13

oki leni skusime ............dakujeme potom poviem ci sme spravili pokrok
Pes je váš priateľ, rád vás vidí, niet na ňom chýb, je samý klad, neklame ani nezávidí, môže vám slúžiť za príklad.
petka_akim
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 178

Poslaťod petka_akim » Sob 24.11.2007 15:11

nic :ua: :ua: stale neskace.... co mam ete skusit urobit? :plac: :plac: :plac:
Pes je váš priateľ, rád vás vidí, niet na ňom chýb, je samý klad, neklame ani nezávidí, môže vám slúžiť za príklad.
petka_akim
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 178

Re: skok cez chrbat

Poslaťod Poca » Uto 18.03.2008 13:59

Idem to skusat aj ja, to budem mat chrbat ako po bicovani..
Poca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1523
Bydlisko: "..na horách býva.."

Re: skok cez chrbat

Poslaťod Niqi & Kora » Štv 22.03.2012 1:56

Poca- :lol: ja taky mam po vcerajsku, ale najhorsie to bolo ked sa to ucila. Dalsieho psa toto ucit tak rozhodne v zime poriadne navrstvena a uz NIKDY nie v lete
Niqi & Kora
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 494

Re: skok cez chrbat

Poslaťod Nanda » Pia 23.03.2012 20:04

Petka_Akim - Ja to mám zasa opačne. Keď chcem aby mi tam zostal stáť tak ani za nič ale hneď zoskočí, málokedy zostane. :pac:
Nanda
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1540

Re: skok cez chrbat

Poslaťod Cathie » Str 13.06.2012 12:54

Sice nie "cez", ale "na", ale lepsiu temu tu na to nevidim a musim sa pochvalit :ha:
Neveriiiim :jupi: Podarilo sa mi konecne naucit skok na chrbat. Mala som pomocnikov vzdy, skusala ako idiot a nic. A teraz som vytiahla kliker, pamlsky, posadila psa za seba, dala sa na 4, zavelila hop a pes bol hore :heh: Krasne si tam vie aj sadnut, postavit sa, lahnut, dokonca sa posadila a dvihala labky. Cvicila som pred telkou a videla som v odraze vypnutej telky, co robi, tak som si ju mohla paradne kontrolovat :lol:
Obrázok
Cathie
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3922
Bydlisko: BA - Ružinov

Re: skok cez chrbat

Poslaťod Nanda » Ned 17.06.2012 8:43

Cathie - Gratuľujem :jop: a s fotkami sa podeľ :yes:
Nanda
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1540

Ďalší

Späť na Triky