triky dogdancingu

Konkrétne triky a ich nácvik

Re: triky dogdancingu

Poslaťod Nanda » Str 04.01.2012 19:48

Tiny a Teddy - krásne :jop: Ste šikovný, no nemám slov, taký malý a šikovný. :aplause: Púšťam si to video stále dookola. :winner:
Nanda
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1540

Re: triky dogdancingu

Poslaťod Tiny & Teddy » Str 04.01.2012 22:15

Nanda som veľmi rada, že sa ti tak páči! :jupi: Za pochvali ďakujeme :poklona:
Tiny & Teddy
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 572
Bydlisko: Brezno

Re: triky dogdancingu

Poslaťod Haleth » Str 04.01.2012 22:25

Tiny & Teddy 2:35 WOW ! To skákanie na zadných nohách je nenormálne :poklona:
"Some days you're the pigeon, some days you're the statue." David Brent
Haleth
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3553
Bydlisko: BA

Re: triky dogdancingu

Poslaťod hruska » Str 04.01.2012 22:29

:poklona: uzasne. Ja vas vsetkych dogdancerov strasne moc obdivujem a normalne nechapem, ako to psikov dokazete naucit. My vieme par uplne zakladnych, jednoduchych veci, viac nie som schopna naucit. Aj ked je pravda, ze cvicime dvakrat mesacne tak po 5 minut :)
hruska
Multišampión
 
Príspevky: 7379

Re: triky dogdancingu

Poslaťod tera » Štv 05.01.2012 10:46

tera: Aj tebe veľmi pekne ďakujem za pochvalu! taktiež som to nečakala, hlavne od takej skúsenej baby čo sa jedná ohľadne trikov! S Tobym máte môj obrovský obdiv!

Offtopic: zase nepreháňaj :hi: :no:
tera
Big Dog
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: Horná Streda

Re: triky dogdancingu

Poslaťod lusy » Štv 05.01.2012 10:51

Tiny & Teddy píše:Ahojte :ahoj:
Neviem či to patrí práve do tejto témy ale risknem to :joint: Pridávam sem video s niekoľkými trikmi.... som neskutočne zvedavá ako naň zareagujete a ako ho ohodnotíte, dúfam že sa vám bude páčiť :angel:
http://www.youtube.com/watch?v=Juoh4FQ2Sv8
ps: prosím prihliadajte na to že je to len spomalený wechtík :ha:

super. len tak dalej. krasne videjko. :yes:
lusy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3706
Bydlisko: Taliansko

Re: triky dogdancingu

Poslaťod wewerica » Štv 05.01.2012 11:02

stellka píše:zopár trikov od nás :lol:
http://www.youtube.com/watch?v=o5-PC5NJ ... ideo_title


Naozaj super :jop: a v tom agility tie vysielačky že woow :poklona:

Tiny ty hlavne si moc sebakritická, stále hovoríš že to je hrozné a čojaviem čo ale nikdy si nepriznáš že ste spravili naozaj veľké pokroky, pekne ti reaguje na povely a ovládate toho už naozaj dosť :jop: Offtopic: (je pravda že ja som nebola spokojná ešte ani s jedným naším vystúpením ale tam už boli iné príčiny :lol: ) pracujte takto ďalej :jop: chválim.
wewerica
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4115
Bydlisko: Dolná Krupá

Re: triky dogdancingu

Poslaťod Silwuska » Štv 05.01.2012 11:16

Tiny ty trupka, to je krasne videjko :heh: krpec je strasne zlatucky, biely cupkajuci pipicek :jupi: super :yes:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: triky dogdancingu

Poslaťod Tiny & Teddy » Štv 05.01.2012 14:21

Všetkým vám veľmi pekne ďakujem je to povzbudzujúce čítať takéto ohlasy!! :aaa: :poklona:
Veronika (wewa) ty ma neštvi! videla si nás na dogfeste? Naša prvá ificiálka v DD, ja som si bola konečne istá že to zvládneme, choreografiu sme mali poriadne premakanú a prídeme na pľac a Teddy sa sekol a nič sme poriadne nespravili, hneď po vystúpení som nenormálne zahambená odchádzala z akcie a nakoniec sa dozvem že sme sa umiestnili na [b]3.mieste[/b :oo: Taká som bola mimo, absolútne som to nečakala kedže Teddy bol ešte horší ako obyčajne a sakra to je už čo povedať :heh: :joint: a teraz mi povec že som moc sebakritická! NIE ja som len realistka! :ua: A možno sme spravili nejaký ten pokrok ale to jedine v tom že vieme viec cvikov, no na súťažiach to aj tak žiaľ nedokážeme ukázať... je mi z toho naozaj strašne :plac:
Tiny & Teddy
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 572
Bydlisko: Brezno

Re: triky dogdancingu

Poslaťod wewerica » Štv 05.01.2012 14:32

Tak potom to je o socializácii :no: musíš chodiť viac a viac na vystúpenia aby si pes zvykol, s mojím to na začiatku bolo rovnaké.
wewerica
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4115
Bydlisko: Dolná Krupá

Re: triky dogdancingu

Poslaťod Tiny & Teddy » Štv 05.01.2012 15:47

Prepáč ale dovolím si oponovať :angel: On by nemal v hocijakom prostredí problém pracovať, len ide tu o to že: bez motivácie, a s mojou nervozitou :ua: ...Musím prísť na to ako ho môžem motivovať na takých miestach kde sa odmeny mať nemôžu a aby to robil aj tak s radosťou a nie ako zdochlinka, ktorá s tvári že ani jeden cvik v živote nerobila :joint: A keď budem vedieť že je dostatočne motivovaný aj tá nervozita zo mňa odpadne, lebo bude vedieť že to proste spraví :yes: Ale toto je uť trošku OT :ha: Proste máme strašne veľa makačky pred sebou a ja netuším ako ho viac motivovať.... :ach:
Tiny & Teddy
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 572
Bydlisko: Brezno

Re: triky dogdancingu

Poslaťod NoRa » Štv 05.01.2012 19:11

Tiny: a co tak zavolat nejakych ludi, najma neznamych napr. tu z dogfora a skusat to pred nimi s tym, ze mu das odmeny az po nejakom vacsom kusku a nie po jednotlivych prvkoch, az po case mu das az na konci vystupenia? mozno by to pomohlo :) alebo si uz skusala nieco take? samozrejme drzim moc palec lebo ste uzasnii, Teddy je strasne zlaty a fakt vie toho vela a neskutocne veci :) :jop:
NoRa
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 187
Bydlisko: Bratislava- Petržalka

Re: triky dogdancingu

Poslaťod Sim » Štv 05.01.2012 22:24

On by nemal v hocijakom prostredí problém pracovať, len ide tu o to že: bez motivácie, a s mojou nervozitou ...Musím prísť na to ako ho môžem motivovať


taky, taky, taky! :ua: Musíme to nejak na našich psov vymyslieť! :ha:
Sim
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 664

Re: triky dogdancingu

Poslaťod Tiny & Teddy » Pia 06.01.2012 18:30

taky, taky, taky! :ua: Musíme to nejak na našich psov vymyslieť! :ha:


Sim keď na niečo prídeš daj potom prosím vedieť! :joint:
Tiny & Teddy
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 572
Bydlisko: Brezno

Re: triky dogdancingu

Poslaťod zdenka2710 » Str 18.01.2012 14:57

Chcem sa opytat od kolkych mesiacov je vhodne zacat ucit krivanie? ( chodzu po troch)?? :smile: :no:
Jelenia Obora Orava-chovná stanica Bavorských farbiarov- http://jeleniaoboraorava.webnode.sk/
[b]Betty má 5 krásnych Bavorských farbiarikov
zdenka2710
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 263

PredchádzajúciĎalší

Späť na Triky